KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niej z książką BD25 DUŻY

249,98 zł brutto

203,24 zł (netto)7 dni roboczych

Zamów wyjątkowy prezent dla niej w beżowym pudełku z elegancką zawieszką. Obdaruj kobietę stylowym upominkiem, ozdobionym delikatną beżową wstążeczką. W zestawie znajduje się książka w sztywnej oprawie, alkohol w gustownej białej butelce oraz aromatyczna herbata. Ta niezwykle efektowna propozycja z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety!

Opis:

  • skład: prezent dla kobiety umieszczony w ozdobnym pudełku prezentowym wykonanym z grubej solidnej tektury w eleganckim wydaniu, z kwiatową delikatną grafiką w odcieniach beżu, w prezencie znalazły się:

1. wódka Miracle w pięknej eleganckiej białej butelce 500ml

2. pięknie wydania książka Ania z Zielonego Wzgórza w sztywnej oprawie

3. herbata SuperTea w kartoniku Green Tea Lemon Organic

  • całość wyłożona jest dekoracyjnym wypełniaczem w brązowym odcieniu; pudełko przewiązane jest kremową wstążką, do prezentu dołączona jest zawieszka z napisem Dla Ciebie - z drugiej strony możesz wpisać swoją dedykacją lub domówić zawieszkę w wariancie personalizowanym
  • nadruk: elegancka kwiatowa grafika w odcieniach beżu
  • taki prezent będzie idealny dla każdej kobiety

Wielkość:

  • pudełko: 11,5cm x 24,5cm x 35,5cm

Opinie

Napisz opinię

KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niej z książką BD25 DUŻY

KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niej z książką BD25 DUŻY

Zamów wyjątkowy prezent dla niej w beżowym pudełku z elegancką zawieszką. Obdaruj kobietę stylowym upominkiem, ozdobionym delikatną beżową wstążeczką. W zestawie znajduje się książka w sztywnej oprawie, alkohol w gustownej białej butelce oraz aromatyczna herbata. Ta niezwykle efektowna propozycja z pewnością wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety!

Produkty z kategorii