Zawieszki i naklejki

Akcesoria do pakowania prezentów firmowych na Święta. Jak zapakować prezenty świąteczne dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów? Przydatnym dodatkiem do paczek są zawieszki świąteczne. Bileciki z podpisem sprawiają, że każdy podarunek zyska nietuzinkowy charakter. Pozwalają spersonalizować upominki firmowe. Do paczek z prezentami dołączyć można także kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi. Kartka okolicznościowa na Święta w ozdobnej kopercie pięknie dopełni każdy upominek. Naklejki świąteczne na butelki to doskonały sposób na to, by każde wino, whisky czy nalewka zyskało bożonarodzeniowy charakter.

 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt
  6,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt

  Oryginalny bilecik do prezentu świątecznego z miejscem na podpis. Na bileciku umieszczona została także przepiękna grafika świątecznego wieńca oraz napis Wesołych Świąt. Rewelacyjnie sprawdzi się jako dodatek do przygotowanego prezenciku dla bliskiej osoby i nie tylko. 

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta) KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)
  7,98 zł
  KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)

  Kartka świąteczna z przepiękną bożonarodzeniową grafiką to pomysł na dopełnienie kosza prezentowego firmowego lub prezentu bożonarodzeniowego dla bliskiej osoby. Kartka posiada wewnątrz nadrukowany tekst życzeń oraz miejsce na podpis. Możecie wysłać je również do bliskich, z którymi nie będziecie się widzieć podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  7,98 zł 6,49 zł (netto)
 • KARTKA świąteczna Vintage Christmas (+koperta) KARTKA świąteczna Vintage Christmas (+koperta)
  9,98 zł
  KARTKA świąteczna Vintage Christmas (+koperta)

  Cudowna kartka świąteczna z efektowną grafika oczaruje wszystkie obdarowane nią osoby. Sprawdzi się fantastycznie jako dodatek do prezentu zarówno dla bliskich jak i klientów biznesowych czy pracowników firmy. Umieszczony wewnątrz kartki piękny tekst życzeń posiada miejsce na złożenie własnoręcznego podpisu dzięki któremu nabierze ona wyjątkowego charakteru.

  9,98 zł 8,11 zł (netto)
 • NAKLEJKI świąteczne do prezentów + zawieszki Merry Christmas KPL 68SZT NAKLEJKI świąteczne do prezentów + zawieszki Merry Christmas KPL 68SZT
  15,98 zł
  NAKLEJKI świąteczne do prezentów + zawieszki Merry Christmas KPL 68SZT

  Urocze samoprzylepne naklejki na prezent pozwolą udekorować opakowanie. Dołączone do nich zawieszki pozwolą na wskazanie kto ma być jego odbiorcą. Urocze świąteczne elementy będą pasować do każdego opakowania. 

  15,98 zł 12,99 zł (netto)
 • ZAWIESZKI świąteczne choinki biało-czarne 12szt MIX 3,9x7cm ZAWIESZKI świąteczne choinki biało-czarne 12szt MIX 3,9x7cm
  10,98 zł
  ZAWIESZKI świąteczne do prezentów choinki biało-czarne 12szt MIX 3,9x7cm

  Zawieszki do prezentów świątecznych w nowoczesnej, czarno-białej kolorystyce. Wspaniały pomysł, by pięknie dopełnić upominki świąteczne dla najbliższych. W komplecie znajduje się 12szt zawieszek z motywem choinek, a także sznureczki. Papierowe zawieszki do prezentów to dodatek, który musisz mieć.

  10,98 zł 8,93 zł (netto)
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Naturalne MIX 10szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Naturalne MIX 10szt
  24,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Naturalne MIX 10szt

  Drewniane zawieszki do prezentów świątecznych i na choinkę utrzymane w naturalnym stylu. W opakowaniu znajduje się 10szt zawieszek w mixie wzorów. Można je wykorzystać także do zawieszenia na choinkę. Zawieszki posiadają sznureczki, pięknie pasują do stylu naturalnego i rustykalnego.

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • ZAWIESZKI do prezencików z czarnego papieru 6szt ZAWIESZKI do prezencików z czarnego papieru 6szt
  6,98 zł
  ZAWIESZKI do prezencików z czarnego papieru 6szt

  Zawieszki z czarnego papieru dopełnią prezenty dla gości! Możecie wypisać na nich imiona domowników, życzenia Wesołych Świąt czy narysować świąteczne symbole!

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt

  Zawieszki świąteczne do prezentów i na choinkę wykonane w pięknym stylu retro. W skład wchodzi 12szt zawieszek w mixie wzorów, które pozwolą pięknie ozdobić prezenty świąteczne lub ubrać bożonarodzeniowe drzewko. Zawieszki prezentują się stylowo i klasycznie.

  9,98 zł 8,11 zł (netto)
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt

  Co zawiesić na choince lub jak pięknie zapakować prezenty świąteczne? Idealne będą zawieszki do prezentów w stylu retro przedstawiające ciuchcie, koniki oraz łabędzie na wzór klasycznej karuzeli. Zawieszki dołączone do paczek świątecznych zachwycą zaproszonych gości. Można je wykorzystać również na choinkę.

  9,98 zł 8,11 zł (netto)
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt

  Piękne zawieszki świąteczne przedstawiające leśne zwierzątka - idealna na Wigilię w naturalnym leśnym klimacie. Zawieszki mogą posłużyć do ozdoby paczek z prezentami, ale świetnie sprawdzą się też zawieszone na choince. Mix wzorów, które pięknie się uzupełniają zapewni Wam cudowną dekorację wnętrza.

  9,98 zł 8,11 zł (netto)
 • ETYKIETY naklejki na butelki świąteczne MIX 8szt ETYKIETY naklejki na butelki świąteczne MIX 8szt
  14,98 zł
  ETYKIETY naklejki na butelki świąteczne MIX 8szt

  Naklejki na butelki z alkoholem świątecznym wykonanie w przepięknych wzorach to idealny wybór, by pięknie udekorować Wasze nalewki czy wina. Każda etykieta została przygotowana w innym wzorze, ale wszystkie pięknie się komponują. Dzięki świątecznym motywem naklejki podkreślą bożonarodzeniowy klimat.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • NAKLEJKI do prezentów świątecznych z logo Twojej firmy 28szt 4cm NAKLEJKI do prezentów świątecznych z logo Twojej firmy 28szt 4cm
  22,98 zł
  NAKLEJKI do prezentów świątecznych z logo Twojej firmy 28szt 4cm

  Naklejki samoprzylepne z logo firmy to wspaniały dodatek podczas przygotowywania paczek świątecznych. Samoprzylepne naklejki świetnie sprawdzą się do zamykania toreb prezentowych czy dekorowania paczuszek ze słodkościami. Wspaniały wybór nie tylko na Święta Bożego Narodzenia.

  22,98 zł 18,68 zł (netto)
 • NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10szt NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10szt

  Jak pięknie ozdobić prezenty świąteczne? Wspaniałym dodatkiem są naklejki z napisem Wesołych Świąt wykonane w odcieniach zieleni. Na naklejkach znajduje się oryginalna grafika i Twój spersonalizowany podpis. To sposób, by prezenty dla najbliższych stały się jeszcze bardziej osobiste. Naklejki można wykorzystać również w prezentach dla firm.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI do prezentów świątecznych Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt

  Naklejki świąteczne z napisem Wesołych Świąt i Twoim podpisem to wspaniały dodatek do prezentów świątecznych. Naklejki mogą ozdobić pudełeczka, ciasteczka, własnoręcznie wykonane i zapakowane wypieki. Można je również wykorzystać do dekorowania upominków z logo firmy.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • NAKLEJKI do prezentów świątecznych dla dzieci NA IMIONA 10szt NAKLEJKI do prezentów świątecznych dla dzieci NA IMIONA 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI do prezentów świątecznych dla dzieci NA IMIONA 10szt

  Naklejki na prezenty świąteczne z możliwością wpisania imion dzieci! Naklejki posiadają przepiękną grafikę reniferów i Mikołaja. Są przygotowane w tradycyjnych odcieniach Świąt Bożego Narodzenia. Prezentują się uroczo i pięknie. To fantastyczny sposób, by oczarować najbliższych, a w szczególności dzieci.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • NAKLEJKI do prezentów świątecznych Sanie Mikołaja MIX 10szt NAKLEJKI do prezentów świątecznych Sanie Mikołaja MIX 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI do prezentów świątecznych Sanie Mikołaja MIX 10szt

  Naklejki do prezentów świątecznych z przepięknymi bożonarodzeniowymi grafikami i miejscem na wpisanie imion obdarowywanych osób. Piękny zestaw oczaruje każdego z zaproszonych na przyjęcie wigilijne i pozwoli pięknie ozdobić prezenty świąteczne. Naklejki są samoprzylepne - łatwe w użyciu.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • ETYKIETY na butelki świąteczne Winter Time komplet 8szt ETYKIETY na butelki świąteczne Winter Time komplet 8szt
  14,98 zł
  ETYKIETY na butelki świąteczne Winter Time komplet 8szt

  Etykiety na butelki z alkoholem pozwolą Wam przygotować cudowne prezenty dla gości. Mogą zostać wykorzystane na prezenty dla domowników lub prezenty firmowe. W komplecie znajduje się 8szt samoprzylepnych naklejek z fantastyczną grafiką w odcieniach granatu przedstawiającą zimowe zwierzaki. Cały komplet zawiera różne napisy i wzory.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • ETYKIETY na butelki świąteczne Black&Gold komplet 8szt ETYKIETY na butelki świąteczne Black&Gold komplet 8szt
  14,98 zł
  ETYKIETY na butelki świąteczne Black&Gold komplet 8szt

  Bardzo eleganckie etykiety na butelki świąteczne pozwolą Wam przygotować fantastyczne zestawy prezentowe na Boże Narodzenie. Etykiety posiadają świąteczne napisy, w komplecie znajduje się mix wzorów i tekstów. Całość wygląda przepięknie i bardzo efektownie. To wyjątkowy wybór, by podarować najbliższym butelkę alkoholu w prawdziwie świątecznym wydaniu.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • ETYKIETY na butelki świąteczne Classic Christmas komplet 8szt ETYKIETY na butelki świąteczne Classic Christmas komplet 8szt
  14,98 zł
  ETYKIETY na butelki świąteczne Classic Christmas komplet 8szt

  Jak ozdobić butelkę alkoholu na prezent świąteczny? Świetnym wyborem będą etykiety ze świątecznymi napisami i zimowymi grafikami. Klasyczny wzór pięknie ozdobi butelki z winem lub szampanem. Etykiety można wykorzystać tylko na przód lub na obie strony butelki. Cały komplet wygląda przepięknie.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • OZDOBA na wieko skrzyni/pudełka Bilecik świąteczny OZDOBA na wieko skrzyni/pudełka Bilecik świąteczny
  5,00 zł
  OZDOBA na wieko skrzyni/pudełka Bilecik świąteczny

  Specjalna ozdoba na wieczko pudełeczka, skrzyni, a nawet boxów prezentowych. Wspaniały bilecik z piękną grafiką wieńca bożonarodzeniowego, napisem Wesołych Świąt oraz miejscem na podpis, który umieścimy na zamówionym przez Ciebie prezencie. Bilecik przewiązany jest dopasowaną wstążeczką i kokardką. Dzięki temu upominek będzie gotowy do wręczenia i z...

  5,00 zł 4,07 zł (netto)

Zawieszki do prezentów świątecznych - kartki z życzeniami i naklejki na Święta

Jak sprawić, by prezenty firmowe na Boże Narodzenie miały niepowtarzalny charakter? Każdy przedsiębiorca chce, aby to właśnie upominki od niego głęboko zapadły w pamięci klientów - zarówno tych stałych, jak i potencjalnych. W przypadku prezentów dla pracowników czy partnerów biznesowych również ważną rolę odgrywa opakowanie. Dzięki niemu obdarowane osoby będą mogły docenić Twoją dbałość o szczegóły, poczucie estetyki czy styl. To bez dwóch zdań pozytywnie wpłynie na wizerunek całej Twojej marki. Warto więc zadbać, aby każdy prezent świąteczny od Twojej firmy miał gustowny i schludny wygląd. Jak to zrobić? Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie użycie pomysłowych dodatków i akcesoriów stworzonych specjalnie na Boże Narodzenie. 

Zawieszki do prezentów firmowych na Święta

Prezenty firmowe na Boże Narodzenie to świetny sposób na reklamę marki. Aby to zrobić, należy podpisać każdy z nich - swoim nazwiskiem, nazwą firmy albo jej logo. W ten sposób każdy prezent świąteczny będzie personalizowany i na pewno obdarowane osoby dobrze zapamiętają taką niespodziankę. Czarne zawieszki do prezentów należy wypisać odręcznie. Tak przygotowane upominki bez najmniejszych wątpliwości sprawią wielką przyjemność każdej z obdarowanych osób. Docenią one Twój wysiłek włożony w stworzenie tego rodzaju prezentów. Zawieszki w oryginalnych kształtach czy kolorach dodatkowo pozwolą uatrakcyjnić paczki świąteczne dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Naklejki z logo to też ciekawy dodatek, który umieścisz na bilecikach bądź bezpośrednio na prezentach świątecznych.

Naklejki do prezentów z logo firmy

Naklejki z logo firmy do prezentów

Świąteczne naklejki na butelki 

A skoro jesteśmy już przy naklejkach, warto przyjrzeć się również kolekcji dodatków, które możesz wykorzystać, jeśli na prezenty świąteczne wybierasz butelki z alkoholem. Wina, whisky, wódki, nalewki czy likiery nabiorą wyjątkowego charakteru, jeśli dodatkowo ozdobisz je przy użyciu specjalnie przygotowanych naklejek. Obdarowane osoby na pewno docenią wyjątkowy wygląd butelek, które otrzymają w ramach świątecznego prezentu. Zestaw świątecznych naklejek na butelki w odcieniach czerwieni i beżu prezentuje się niezwykle ciepło i klimatycznie. Malownicze motywy na etykietach przykuwają uwagę i bez najmniejszych wątpliwości pozwolą w ciekawy sposób urozmaicić wygląd podarunku na Boże Narodzenie. To doskonały dodatek na Święta w Twojej firmie.

Kartki z życzeniami na Boże Narodzenie

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że znakomitym sposobem na uatrakcyjnienie prezentu świątecznego dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych jest dołączenie kartek z życzeniami. To ponadczasowe rozwiązanie, które spodoba się wszystkim obdarowanym osobom. Kartka okolicznościowa na Święta z wieńcem bożonarodzeniowym bezbłędnie wpisuje się w klimat Gwiazdki. Do kompletu dopasowana jest koperta, która pozwala jeszcze lepiej dopełnić podarunek. Do koperty możesz włożyć voucher czy inny drobny upominek. Kartkę można też po prostu umieścić w większej paczce z prezentem. Bardzo ładnie wygląda również kartka świąteczna w odcieniach brązu i beżu. Jej retro styl na pewno przypadnie do gustu obdarowanym przez Ciebie osobom.

Kartka świąteczna vintage christmas

Kartka świąteczna na Boże Narodzenie