Nowości

 • Słodka bombonierka na prezent świąteczny z pięknym nadrukiem zielonej świerkowej gałązki. Wewnątrz znajdują się mleczne polskie krówki z napisem Wesołych Świąt. Bombonierka wykonana jest z grubej tektury kraft, posiada nadruk nazwy firmy i przepiękny tekst.

  44,98 zł
 • Wyjątkowa słodka bombonierka z krówkami na prezent świąteczny firmowy. Pudełeczko zdobione jest nadrukiem nazwy firmy i życzeniami Słodkich Świąt. Przepiękna grafika oczarowuje typowo świątecznym klimatem. Wewnątrz znajduje się 10 sztuk polskich krówek.

  44,98 zł
 • Przepiękna bombonierka wypełniona słodkimi krówkami z napisem Wesołych Świąt. Idealna propozycja, która świetnie nadaje się na prezent świąteczny. Dzięki nadrukowi nazwy firmy to wspaniały pomysł na prezent dla pracowników i klientów biznesowych.

  44,98 zł
 • Fantastyczny notatnik na prezent świąteczny dla kobiety sukcesu. Wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdą kobietę sukcesu!

  59,98 zł
 • Cudowny pomysł na prezent świąteczny firmowy lub dla bliskiej osoby! Personalizowany notatnik z piękną grafiką pozwoli zebrać sekretne plany i zapiski. Posiada aż 200 stron.

  59,98 zł
 • Szukacie pomysłu na prezent świąteczny dla osoby jedynej w swoim rodzaju? Idealny będzie spersonalizowany notatnik z przepięknym motywem na okładce i imieniem osoby obdarowanej. Posiada aż 200 stron, dzięki czemu zbierze w jednym miejscu zapiski, pomysły czy nawet zdjęcia.

  59,98 zł
 • Fantastyczny personalizowany notatnik na Magiczne Zapiski, dekorowany imieniem i piękną grafiką! Idealny wybór na prezent świąteczny, który pozwoli zbierać w jednym miejscu wszystkie myśli, inspiracje czy zdjęcia. Wyjątkowa propozycja na prezenty firmowe lub dla bliskiej osoby.

  59,98 zł
 • Znacie kogoś, kto jest kreatywny i szukacie dla niego wyjątkowego prezentu świątecznego? Idealny będzie notatnik, który posiada aż 200 stron i przepiękną spersonalizowaną okładkę! To wyjątkowa propozycja na prezent świąteczny dla bliskich i firmowy prezent dla pracowników!

  59,98 zł
 • Przepiękny, wyjątkowy notatnik na prezent świąteczny ze spersonalizowaną okładką. Idealny wybór na prezenty firmowe i prezenty dla domowników czy przyjaciół. Notatnik pozwoli zebrać myśli, zapiski i inspiracje. Będzie zawsze pod ręką, a 200 stron to optymalna wielkość dla wszystkich kreatywnych osób.

  59,98 zł
 • Szukacie oryginalnego prezentu świątecznego? Idealnie sprawdzi się notatnik z imieniem i napisem Sięgnij Gwiazd, a także wyjątkową grafiką. Prezentuje się nowocześnie i oryginalnie. To wyjątkowy prezent świąteczny z pomysłem!

  59,98 zł
 • Przepiękny personalizowany notatnik, który posiada aż 200 stron. Idealny pomysł na prezent świąteczny nie tylko dla pracowników, ale też dla domowników. Dzięki pięknej grafice w notatniku z przyjemnością będzie można umieszczać inspiracje.

  59,98 zł