60-100zł

W prezentach firmowych od 60-90zł znajdują się świąteczne zestawy prezentowe w drewnianych skrzynkach. Dostępne jest unikalne wino jarzębinowe w drewnianej, personalizowanej skrzynce, a także inne mniejsze skrzynki z praktycznymi prezentowymi upominkami, takimi jak serwetki, świąteczne świeczki oraz słodkości. W każdym z zestawów znajduje się element personalizacji, dlatego proponowane przez nasz sklep zestawy prezentowe to idealna opcja na firmowy prezent. W tym przedziale cenowym odszukacie również drewnianą, personalizowaną skrzynkę do samodzielnego wypełnienia według własnej wizji artystycznej i upodobań.

 • PREZENT świąteczny z LOGO Słodka przerwa PREZENT świąteczny z LOGO Słodka przerwa
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Słodka przerwa

  Prezent świąteczny z własnym LOGO w boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek z kubkiem oraz czerwonym uszkiem, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Idealnie skomponowany zestaw można podarować zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny czar PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny czar
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny czar

  Szukasz wspaniałego prezentu firmowego? Skorzystaj z naszej propozycji! Zamów zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną, pudełeczkami oraz czekoladowymi cukierkami. Całość zdobi grafika wieńca bożonarodzeniowego. Dołączono do niego także personalizowany bilecik. 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczna słodycz PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczna słodycz
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczna słodycz
  1 Recenzje

  Wspaniały zestaw prezentowy w pudełku z grubej tektury zadrukowanym przepiękną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Zamów upominek dla bliskiej osoby z ekologicznym miodem, krówkami śmietankowymi, aromatyczną herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Całość została przewiązana czerwoną wstążką. 

  89,98 zł 73,15 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia

  Zamów zestaw świąteczny z wysokiej jakości zawartością. Upominek z miodkiem, śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz pudełeczkiem przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Do personalizowanej etykiety dołączymy logo firmy. 

  89,98 zł 73,15 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Popołudniowy relaks PREZENT świąteczny z LOGO Popołudniowy relaks
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Popołudniowy relaks

  Piękny świąteczny prezent z idealnie dopasowaną zawartością. W środku znajduje się zestaw z miodkiem, krówkami śmietankowymi, aromatyczną herbatą oraz kawą. Dopełnienie stanowi przepiękna, świąteczna grafika wieńca oraz bilecik z personalizacją. 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Czekoladowe święta PREZENT świąteczny z LOGO Czekoladowe święta
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Czekoladowe święta

  Piękny prezent świąteczny zdobiony grafiką wieńca oraz napisem Wesołych Świąt. W środku znajduje się zestaw z pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekoladą mleczną ręcznie wykonaną z aronią i pistacjami, krówkami śmietankowymi, herbatą w słoiczku oraz czekoladownikiem. Do upominku dołączono także personalizowany bilecik. Całość została przewiązana czerwoną...

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Ciepły wieczór PREZENT świąteczny z LOGO Ciepły wieczór
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Ciepły wieczór

  Wspaniały box prezentowy dla pracowników. Zamów zestaw w którego skład wchodzą: mięciutkie skarpetki, miodek w słoiczku, herbata, sól do kąpieli oraz opaska na włosy. Uroczy motyw wieńca bożonarodzeniowego wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. To propozycja zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam

  Wspaniała propozycja upominku świątecznego zawartego w pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz buteleczką Jim Beam. Wieczko zdobi grafika wieńca oraz napis Wesołych Świąt. Całość dopełnia bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta

  Cudowny zestaw prezentowy zawarty w świątecznym pudełku. Wewnątrz znajduje się upominek z nalewką Soplica o smaku orzecha w czekoladzie, krówkami o śmietankowym smaku oraz ręcznie robioną czekoladą z truskawkami. Dopełnienie stanowi personalizowany bilecik. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta

  Wspaniały upominek świąteczny zamknięty w pudełku. W środku znajdziesz zestaw z kawą, krówkami śmietankowymi oraz figurką anioła. Produkt zdobi grafika wieńca świątecznego. Całość wspaniale się komponuje. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II

  Wspaniałe pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością. W środku znajduje się zestaw z aromatyczną kawą świąteczną, krówkami o śmietankowym smaku oraz figurką uroczego aniołka. Całość zdobi grafika zielonego wieńca. Do prezentu dołączono bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem

  Prezent świąteczny z wysokiej jakości zawartością. W środku znajduje się zestaw z aromatyczną herbatą, krówkami o śmietankowym smaku, figurką aniołka oraz ekologicznym miodkiem z pomarańczą i imbirem. Przepiękna grafika wieńca bożonarodzeniowego przepięknie dopełnia prezent. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem

  Efektowne pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością wpadnie w gust każdej osoby. W środku znajdzie się zestaw z az czekoladą mleczną z aronią i pistacjami ręcznie robioną, krówkami o śmietankowym smaku, figurką uroczego aniołka oraz pachnącym siankiem wigilijnym. Całość dopełni bilecik z personalizacją. 

  89,98 zł 73,15 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu

  Przepiękny kosz prezentowy, który zawiera wysokiej jakości produkty. Zamów zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, herbatą aromatyczną oraz kawą mieloną. Urocza grafika wieńca bożonarodzeniowego zachwyci każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Całość dopełnia czerwona wstążka. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz

  Prezent świąteczny z logo, który zachwyci pracowników, wspólników, klientów. Wybierz zestaw zawarty w pudełku prezentowym w którym znajdziesz ekologiczny miód, krówki o śmietankowym smaku oraz drewniana pałka do miodu. Do pudełka dołączono została zawieszka z personalizacją. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels

  Wspaniały prezent firmowy, który zachwyci każdego, kto go otrzyma. W środku znajduje się zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną, butelką Jack Daniels oraz pudełeczkiem w kształcie aniołka. Prezent dekoruje grafika wieńca bożonarodzeniowego. Całość wspaniale się prezentuje. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Bąbelkowe odprężenie PREZENT świąteczny z LOGO Bąbelkowe odprężenie
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Bąbelkowe odprężenie

  Piękne pudełko prezentowe z zadrukowanym motywem wieńca bożonarodzeniowego. Zamów zestaw z małą butelką Prosecco, słodkimi krówkami, pudełeczkiem w kształcie aniołka oraz świecą sojową cynamonową ręcznie robioną. Do prezentu dołączono personalizowaną zawieszkę na której umieścimy także LOGO firmy.

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta
  1 Recenzje

  Przepiękny upominek z grafiką wieńca bożonarodzeniowego. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z małą butelką Prosecco, krówkami o śmietankowym smaku oraz wygodnymi skarpetkami świątecznymi. Pudełko przewiązane jest czerwoną wstążką, dołączono do niego także personalizowany bilecik. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Słodkości ze skarpetkami PREZENT świąteczny z LOGO Słodkości ze skarpetkami
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Słodkości ze skarpetkami
  1 Recenzje

  Chcesz podarować pracownikom wyjątkowy prezent świąteczny? Zamów zestaw z czekoladą mleczną ręcznie robioną, krówkami o śmietankowym smaku oraz mięciutkimi skarpetkami świątecznymi. Wszystkie produkty umieszczone zostały w pudełku zdobionym grafiką świątecznego wieńca oraz napisem Wesołych Świąt. Całość dopełnia personalizowana zawieszka na której...

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Wyjątkowe święta PREZENT świąteczny z LOGO Wyjątkowe święta
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Wyjątkowe święta

  Wspaniały prezent świąteczny, który ucieszy każdego pracownika, kontrahenta lub klienta. W środku pudełka zdobionego grafiką wieńca bożonarodzeniowego znajduje się 6 sztuk krówek o wyjątkowym, śmietankowym smaku, 20 sztuk serwetek z dopasowanym wzorem oraz świeca czerwona. Do prezentu dołączono także personalizowaną etykietę na której znajdzie się LOGO. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta II PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta II
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Przytulne święta II

  Chcesz wręczyć pracownikom niezapomniany prezent? Zamów zestaw z małą butelką bezalkoholowego Prosecco Mionetto w eleganckiej butelce, krówkami o śmietankowym smaku oraz mięciutkimi skarpetkami. Zaskocz wszystkich przepiękną grafiką wieńca bożonarodzeniowego oraz napisem Wesołych Świąt. Do prezentu dołączymy personalizowaną zawieszkę z LOGO firmy. 

  89,98 zł 73,15 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Chwila dla siebie ze słodkościami PREZENT świąteczny z LOGO Chwila dla siebie ze słodkościami
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Chwila dla siebie ze słodkościami

  Wspaniałe pudełko prezentowe pełne wysokiej klasy produktów. Podaruj pracownikowi, klientowi, kontrahentowi zestaw z winem bezalkoholowym, czekoladą z aronią i pistacjami, efektowną obwolutą oraz krówkami. Wieczko zdobi przepiękna grafika wieńca bożonarodzeniowego. Do produktu dołączono personalizowaną zawieszkę. 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Wino i czekolada II PREZENT świąteczny z LOGO Wino i czekolada II
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Wino i czekolada II
  1 Recenzje

  Prezent świąteczny w ekskluzywnym pudełku, w którym umieszczone zostało wino oraz słodkości. Wszystkie elementy zostały ułożone na dekoracyjnej wełnie drzewnej, a do opakowania dołączona jest zawieszka z życzeniami i podpisem lub logo firmy.

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Czerwony zestaw świąteczny na prezent, który oczaruje każdego! Wyjątkowa propozycja na prezent dla najbliższej osoby utrzymana w typowo bożonarodzeniowym stylu. W pudełku prezentowym znalazły się: kubek z imieniem, przepyszny słoiczek polskiego miodu, herbatka, pałka do modu, a także śnieżynki i smaczne polskie krówki.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla najbliższej osoby? Idealnym wyborem będzie zestaw prezentowy z kubkiem, miodem i pałką do miodu, a także słodkimi krówkami, który rozgrzeje w zimowe wieczory! Prezent został pięknie skomponowany, umieszczony w pudełku prezentowym, wyłożony naturalną wełną drzewną. Całość ma nowoczesny i minimalistyczny charakter, który...

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Czerwone Święta KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Czerwone Święta
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Czerwone Święta
  3 Recenzje

  Bogaty kosz prezentowy firmowy na prezenty dla pracowników i klientów biznesowych. Prezent świąteczny został utrzymany w odcieniach czerwieni. Świąteczna czerwona grafika od razu przywodzi na myśl klimat Świąt Bożego Narodzenia, dzięki czemu zestaw świetnie wpisuje się w trendy. Cały komplet posiada także życzenia świąteczne podpisane nazwą firmy.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Zimowy Wieczór KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Zimowy Wieczór
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Zimowy Wieczór
  2 Recenzje

  Prezent świąteczny firmowy w formie kosza prezentowego umieszczonego w pudełku z naturalnej łuby drzewnej. Każdy element posiada spójną grafikę, a na wieczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka z życzeniami. Kosz prezentowy to wspaniały wybór na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych, partnerów i pracowników.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Najpiękniejsze Święta KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Najpiękniejsze Święta
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny umieszczony w okrągłym pudełku prezentowym wykonanej z naturalnej łuby to wspaniały pomysł na prezent firmowy, ale też pomysł na upominki świąteczne dla bliskich. Słodki kosz prezentowy wygląda bardzo elegancko. Na wieczku pudełka umieszczona została spersonalizowana naklejka z grafiką i tekstem życzeń.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box
  99,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box
  2 Recenzje

  Kosz prezentowy z podpisem lub logo firmy umieszczony w kraftowym boxie prezentowym. W skład prezentu wchodzi spersonalizowany kubek, ekologiczny miód z imbirem, pałka do miodu oraz elementy, które pięknie dopełniają całość. Box będzie idealny na prezent firmowy lub prezent dla bliskiej osoby. Możemy przygotować go również z logo firmy.

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i pudełeczko z herbatą KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i pudełeczko z herbatą
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i pudełeczko z herbatą

  Kosz prezentowy z kubkiem z imieniem i pudełeczkiem wypełnionym herbatą to wspaniały pomysł na elegancki prezent świąteczny. Kraftowe pudełko wypełnione dekoracyjną wełną drzewną prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Na wieczku umieszczona została naklejka z grafiką i życzeniami świątecznymi. Całość prezentuje się pięknie i elegancko.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)

Prezenty firmowe na Święta 60zł-90zł

Prezenty świąteczne to temat bardzo zawiły i wbrew pozorom nie taki prosty. Cały proces od pomysłu do realizacji i wręczenia prezentu zajmuje wiele jakże cennego czasu. Dlatego dla ułatwienia sprawy w związku w prezentami firmowymi nasz sklep MojaGwiazdka.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i utworzył wiele gotowych, umiejętnie skompletowanych firmowych zestawów prezentowych na Boże Narodzenie. Rozmieszczenie produktów w konkretnych przedziałach cenowych to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli Wam dobrać odpowiedni prezent według wszystkich waszych wymagań.

W średniej półce cenowej od 60-100 zł znajdują się gotowe świąteczne zestawy prezentowe idealne dla firm. Każdy z zestawów ma dołączoną opcję personalizacji, dzięki czemu całość nabiera unikalnego charakteru. Dodanie logo lub nazwy firmy do przepięknych świątecznych życzeń na personalizowanej kartce to bardzo atrakcyjny element, który nada Waszym upominkom bardziej osobistą formę. 

Prezenty firmowe w drewnianych skrzynkach

Każda ze skrzynek z zestawów prezentowych wykonana jest z cudownego, naturalnego drewna o jasnym odcieniu, który nadaje całości eleganckiego efektu. W przedziale cenowym od 60-100 zł znajduje się gotowa drewniana skrzynka na prezenty do własnej aranżacji. Dzięki jej uniwersalności oraz estetycznemu wyglądowi możecie schować w niej dowolnie dobrany prezent. Dzięki możliwości własnego jej wypełnienia, możecie puścić wodze fantazji i stworzyć niesamowity prezent według własnej wizji artystycznej oraz preferencji. Do dopełnienia środka polecają się nasze drobne upominki z logo firmy, które dodadzą całości cudownego charakteru.

Drewniane skrzynki są znakomitym prezentem dla klientów i pracowników, a także świetnym sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu prestiżu firmy. Są one trwałe, stylowe i uniwersalne, co oznacza, że można je używać do różnych celów. W ten sposób wyjątkowy prezent otrzymany od firmy stanie się też swego rodzaju pamiątką, która nie jeden raz przypomni adresatowi o Twojej marce. Ogromną zaletą takich rozwiązań jest możliwość dostawy! Wystarczy zamówić gotowy prezent na Święta z naszej oferty, a następnie odebrać paczkę. Prezenty dla firm z wygodną dostawą to znakomity sposób na szybkie i bezproblemowe przygotowanie wysokiej jakości zestawów i upominków.

Jakie prezenty świąteczne dla firm będą najlepszym rozwiązaniem?

 • Butelka wysokiej jakości wina w ozdobnym pudełku,

 • Zestaw prezentowy z drewnianą dekoracją,

 • Zdrowy kosz podarunkowy,

 • Słodki zestaw prezentowy dla firm,

 • Zestaw na prezent z premią,

 • Świąteczny box ze skarpetami,

 • Box podarunkowy ze skrzatem,

 • Ceramiczny kubek z imieniem,

 • Aromatyczny kosz prezentowy z herbatą.

Prezent świąteczny relaks przed snem

Zestaw prezentowy na Święta

Te i wiele innych pomysłów na prezent świąteczny dla pracowników firmy, jej klientów czy partnerów biznesowych można z łatwością zamówić przez Internet z dostawą pod wybrany adres.

Personalizowane prezenty firmowe na Boże Narodzenie

Piękne prezenty dla firm stworzone specjalnie na Święta stanowią niezawodny sposób na zakończenie roku. Ten okres jest czasem podsumowań oraz refleksji, dlatego wiele firm chętnie wykorzystuje go do podziękowań, rozliczeń czy gratulacji. Personalizowane prezenty firmowe na Boże Narodzenie są idealnym sposobem, aby wyrazić swoją wdzięczność partnerom biznesowym za ich poświęcenie i lojalność. Aby ułatwić proces zakupu, istnieje wiele sklepów internetowych oferujących szeroką gamę wysokiej jakości upominków osobistych. Wszystkie dostarczane są bezpośrednio do adresata, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze przy organizacji Świąt.

Jednak najważniejszą zaletą naszej szerokiej oferty prezentów na Święta dla firm jest oryginalny wygląd i pieczołowicie dopasowana forma wszystkich produktów. Małe kosze podarunkowe w pudełkach z łuby drzewnej czy boxach wyglądają naprawdę znakomicie. Szczególną popularnością cieszą się zestawy prezentowe w naturalnej odsłonie. To modne rozwiązanie, dzięki któremu obdarowane osoby będą mogły docenić Twoją znajomość trendów oraz wyczucie stylu. Pamiętaj, że takie prezenty od firm wręczane klientom czy partnerom biznesowym wiele mówią o firmie i osobie zarządzającej. Dobrze jest więc przyłożyć wagę do przygotowywanego podarunku.

Zestaw firmowy w skrzyni zdrowe święta pachnące

Elegancki prezent na Święta dla firm

Alkohol na prezenty firmowe

Klasycznym rozwiązaniem na podarunek jest wręczanie butelek z alkoholem. W naszej ofercie odnajdziesz bardzo ciekawą opcję z białym, ekologicznym winem jarzębinowym. Wraz z personalizowaną skrzynką drewnianą, całość tworzy niesamowicie wykwintny efekt, przez co idealnie sprawdzi się jako świąteczny zestaw dla firm, nawet dla najbardziej wymagających. Taki prezent na Święta to połączenie prostej klasyki z elementem zaskoczenia oraz estetycznym wykonaniem. Poza jarzębinowym winem, w kategorii prezentów firmowych 60-100 zł znajduje się również wino musujące w złotym odcieniu o egzotycznym smaku mango. Taki prezent to wyśmienita opcja na połączenie prezentu bożonarodzeniowego z noworocznym.

Pięknie przygotowane i wyjątkowe prezenty na Święta od firmy staną się niezawodnym pomysłem na tak szczególną okazję. Butelkę alkoholu wręczyć można jako upominek na Boże Narodzenie. Klienci firmy, jej pracownicy czy Twoi wspólnicy na pewno chętnie wzniosą toast przy pomocy wyjątkowego podarunku. Możesz też z powodzeniem postawić na stylowy zestaw w boxie, skrzyni czy innym ozdobnym opakowaniu. W takich koszach podarunkowych na Święta znalazły się nie tylko wysokiej jakości wina czy inne alkohole, ale również słodycze, dekoracje, kawy, herbaty i wiele innych produktów! Takie upominki tworzą razem naprawdę znakomity pomysł na prezent na Święta. 

Kosz prezentowy na święta firmowy wino i skrzat

Kreatywny prezent firmowy na Święta

Oryginalne prezenty dla firm na Święta

Prezenty świąteczne dla firm zaprojektowane w oryginalnym i klimatycznym stylu z pewnością pozwolą oczarować obdarowane osoby. Bez żadnych wątpliwości taki podarunek powinien być dość uniwersalny, by przypaść do gustu klientom firmy, jej pracownikom, partnerom i innym kontrahentom. Upominek nie musi jednak być nudny ani zwyczajny. Butelka alkoholu wydaje Ci się dość tradycyjna? Postaw na nieoczywisty smak lub opakowanie, dzięki czemu całość stanie się oryginalnym prezentem na Święta Bożego Narodzenia. Możesz też stworzyć zestaw o wyjątkowym charakterze dopasowanym do okazji.

Podobnie wykorzystać można też inne dość klasyczne produkty i upominki. Pomysłem na prezent od firmy są różnorodne słodycze. Ręcznie robione czekolady albo śmietankowe krówki w papierkach z reniferami to bardzo dobre rozwiązanie na taką okazję. Pięknie wykonane zestawy upominków też będą oryginalnym prezentem na Święta. Nadruk w postaci personalizowanych życzeń nada jedyny w swoim rodzaju wygląd każdego rodzaju podarunkowi. Wszystkie produkty wchodzące w skład zestawu możesz tak podpisać. Bardzo dobrym pomysłem będzie również umieszczenie kartki z nazwą firmy lub jej logo na opakowaniu bądź w jego wnętrzu.

Słodkie prezenty firmowe na Święta

Słodkim zestawem prezentowym jest świąteczny komplet z miodem. Tak skomponowany prezent przypadnie do gustu każdemu oraz doda słodkiego akcentu do Świąt Bożego Narodzenia. Drewniane skrzynki poza wartością prezentową, pięknie mogą się prezentować pod drzewkiem choinkowym, czy jako urozmaicenie świątecznych dekoracji. Te opróżnione można ponownie zapełnić świątecznymi dekoracjami i zachwycić gości. W średnim przedziale cenowym znajdują się pięknie skompletowane prezenty, które zachwycą każdego swoim eleganckim wyglądem oraz ciekawą, umiejętnie skomponowaną zawartością. 

Kosz prezentowy zimowy wieczór łuba drzewna

Prezent świąteczny dla firm

Klasyczne słodkości też stanowią niezawodny pomysł na prezent od firmy. Możesz wybrać zestawy zawierające tego rodzaju produkty albo też gotowe propozycje uzupełnić wyjątkowymi smakołykami. To dodatek, który sprawi wielką radość każdej obdarowanej osobie. Bez dwóch zdań podobnie przygotowany zestaw na Święta Bożego Narodzenia będzie oryginalnym prezentem od firmy dla jej kontrahentów czy pracowników.