Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne to niezastąpiona dekoracja zastawy stołowej, która ma zadanie zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Serwetki z motywem świątecznym są niezastąpionym dodatkiem na bożonarodzeniowe spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Serwetki flizelinowe będą eleganckim dodatkiem, idealnym na firmowe przyjęcia świąteczne, zaś serwetki papierowe dekorowane bożonarodzeniowymi wzorami wspaniale dopełnią aranżację. Świąteczne serwetki to przede wszystkim praktyczny dodatek dla gości, ale warto zadbać o jego dodatkowe walory estetyczne.

 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  29,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt

  Eleganckie białe serwetki flizelinowe to klasyczny wybór na świąteczny stół. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Można stosować je na płasko, składać w przestrzenne kształty lub przewiązywać wstążką. Proste, nowoczesne i ponadczasowe.

  29,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  19,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK

  Eleganckie białe kieszonki na sztućce to świetna propozycja na świąteczny stół. Pięknie prezentują się ułożone obok talerzy. Dzięki nim ułożycie sztućce szybko, łatwo, a z rewelacyjnym efektem.

  19,98 zł
 • SERWETKI tłoczone Lily Białe Elegance 40szt SERWETKI tłoczone Lily Białe Elegance 40szt
  49,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Lily Białe Elegance 40szt

  Jedne z bardziej eleganckich serwetek na świąteczny stół. Grube serwetki flizelinowe z wytłoczeniem to ekskluzywna propozycja. Serwetki mają duży rozmiar, a ich sztywna struktura pozwala składać je w rozmaite formy i kształty. Pięknie prezentują się na talerzach i wprowadzają uroczysty klimat.

  49,98 zł
 • SERWETKI FLIZELINOWE tłoczone Lily Kremowe 40szt SERWETKI FLIZELINOWE tłoczone Lily Kremowe 40szt
  47,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe tłoczone Lily Kremowe 40szt

  Piękne serwetki flizelinowe z eleganckim tłoczeniem to efektowna propozycja na świąteczny stół. Serwetki mają delikatny kremowy kolor i eleganckie wypukłości. Wspaniale prezentują się ułożone w przestrzenne kształty, ale pięknie wyglądają również ułożone na płasko. Nowoczesne i eleganckie!

  47,98 zł
 • SERWETKI Płatki Śniegu 33x33cm 20szt CZERWONE SERWETKI Płatki Śniegu 33x33cm 20szt CZERWONE
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt CZERWONE OSTATNIA PACZKA

  Eleganckie serwetki w czerwonym kolorze dekorowane nadrukiem białych płatków śniegu to propozycja, która szybko i łatwo wprowadzi do pomieszczenia świąteczny klimat. Serwetki idealnie sprawdzą się na wigilijnym stole i podczas świątecznych obiadów. Są nie tylko praktyczne, ale też bardzo dekoracyjne.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt

  Zestaw świątecznych serwetek dekorowanych wzorem gwiazdy betlejemskiej. Delikatne odcienie czerwieni idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Serwetki to praktyczny dodatek, który w wyjątkowy sposób udekoruje Wasz świąteczny stół.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt

  Piękne świąteczne serwetki z graficznym motywem gwiazdy betlejemskiej w odcieniach czerwieni to idealna propozycja, która świetnie wpisuje się w najnowsze bożonarodzeniowe trendy. Serwetki są eleganckie, nadają stołowi magicznego blasku Świąt i wprowadzają świąteczny klimat.

  7,98 zł
 • SERWETKI papierowe tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt CZERWONE SERWETKI papierowe tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt CZERWONE
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt CZERWONE

  Przepiękne tłoczone serwetki w typowo świątecznym czerwonym kolorze będą wyjątkową dekoracją stołu wigilijnego. Serwetki warto ułożyć przy nakryciach gości. Pięknie prezentują się w tradycyjnych aranżacjach. Wspaniale wyglądają zarówno na białym obrusie, jak i drewnianym stole.

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE

  Czerwone kieszonki na sztućce z pięknym i eleganckim tłoczeniem w śnieżynki to elegancki dodatek, który pięknie prezentuje się obok talerzy świątecznych gości. Kieszonki stanowią cudowny komplet z serwetkami z tym samym motywem. Świetnie sprawdzą się podczas wigilijnej kolacji i świątecznych obiadów.

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Bardzo eleganckie ażurowe serwetki to idealna propozycja na świąteczny stół. Wspaniale wyglądają ułożone pod talerzami, ale można je również wykorzystać jako podkładki pod tort lub ciasto. Ażurowe wycięcia wyglądają lekko i fantastycznie wpisują się w najnowsze bożonarodzeniowe trendy. Wspaniałe w zasadzie do każdej aranżacji!

  9,98 zł
 • PODKŁADKI pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt PODKŁADKI pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt
  24,98 zł
  PODKŁADKI świąteczne pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt

  Złote papierowe podkładki z ażurowymi wycięciami i pięknym połyskiem świetnie sprawdzą się nie tylko pod talerze, ale też jako podkładka pod świąteczne ciasta. Podkładki prezentują się bardzo elegancko. Pozwolą stworzyć piękny efekt na świątecznym stole.

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja
  1,98 zł
  KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja

  Przepiękne świąteczne kieszonki na sztućce przygotowane w kształcie czapki Mikołaja. Kieszonki wykonane są z mięciutkiej flizeliny, wspaniale sprawdzą się na wigilijnym stole wprowadzając świąteczny klimat. To świetna propozycja, która oczaruje wszystkich domowników i pięknie udekoruje stół. Kieszonki sprzedawane są na sztuki - kup tyle, ile Ci potrzeba!

  1,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt

  Serwetki świąteczne w kształcie Mikołaja to wspaniała dekoracja stołu na Boże Narodzenie. Serwetki pięknie udekorują wigilijny stół. Sprawdzą się idealnie, dekorując nakrycia gości przybyłych na świąteczny obiad. Dzięki swojemu kształtowi serwetki spodobają się także najmłodszym. Hit tego roku!

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt

  Serwetki na Boże Narodzenie wycięte w przepiękny kształt cukrowej laski to wspaniała propozycja, którą warto wykorzystać na wigilijnym stole. Serwetki pięknie prezentują się w klasycznych aranżacjach. Czerwono-zielona kolorystyka sprawia, że są idealnym wyborem na bożonarodzeniowy stół.

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt

  Serwetki świąteczne w kształcie gwiazdy betlejemskiej to wspaniała propozycja na wigilijny stół. Serwetki są wycięte w kształt poinsecji, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wyjątkowa propozycja w nowoczesnym stylu, która zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci. Serwetki można wykorzystać na wiele sposobów.

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki świąteczne z wzorem niedźwiadka polarnego pięknie udekorują stół wigilijny. Na serwetkach znajduje się nadruk misia, całość wykonana jest w pastelowej zimowej kolorystyce - odcieniach bieli i błękitu. Serwetki można stosować na płasko lub składać w przestrzenne kształty. Pięknie wyglądają w otoczeniu gałązek świerku.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt

  Klasyczne serwetki świąteczne z nadrukiem Świętego Mikołaja to wspaniała propozycja na wigilijny stół. Serwetki spodobają się szczególnie najmłodszym, ale urzekną również dorosłych. Dzięki wykonaniu z 3-wartwowego papieru są wysokiej jakości. Serwetki można układać na płasko lub składać w przestrzenne formy i kształty.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne EKO Plastry Drzewa 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne EKO Plastry Drzewa 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne EKO Plastry Drzewa 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne z przepięknym nadrukiem w ekologicznym stylu. Na serwetkach znajduje się czarny motyw plasterków drzewa z zimowymi grafikami. To piękna propozycja na Wigilię w nowoczesnym i ekologicznym stylu. Serwetki są wspaniałym dodatkiem, który oczaruje zaproszonych gości, ale będzie też praktycznym dopełnieniem na świątecznym stole.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt

  Papierowe serwetki eko dekorowane wyjątkowym nadrukiem gałązek ułożonych w świerkowy wieniec. To niezbędny dodatek na bożonarodzeniowym stole. To praktyczna dekoracja oraz nowoczesny dodatek.

  9,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki zdobione symbolami Świąt Bożego Narodzenia to świetny dodatek na świąteczny stół. Serwetki pięknie wyglądają na wigilijnym stole. Posiadają naturalny i stylowy nadruk. Pięknie pasują do klasycznych aranżacji świątecznych. Serwetki można stosować na płasko bądź składać je w przestrzenne formy i kształty.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe
  15,98 zł
  SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe

  Wyjątkowe świąteczne serwetki w kształcie choinki. Każda serwetka zdobiona jest złotym napisem Merry Christmas oraz gwiazdkami. Serwetki gwiazdki będą uroczą dekoracją bożonarodzeniowego stołu.

  15,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Ciemnozielone 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Ciemnozielone 60szt
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Ciemnozielone 50szt

  Piękne flizelinowe serwetki w ciemnozielonym głębokim odcieniu to wspaniała dekoracja na bożonarodzeniowy stół. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości impregnowanego papieru. Są nie tylko bardzo dekoracyjnym, ale i praktycznym dodatkiem. Sztywna struktura pozwala stosować je nie tylko na płasko, ale też układać w przestrzenne formy.

  28,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Brązowe 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Brązowe 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Brązowe 60szt

  Przepiękne serwetki flizelinowe w głębokim brązowym odcieniu fantastycznie prezentują się na wigilijnym stole w naturalnych kompozycjach. Pięknie wyglądają w otoczeniu gałązek świerka. Dzięki grubej strukturze można układać je zarówno na płasko, jak i przygotowywać z nich przestrzenne formy. Serwetki wspaniale wyglądają z elementami kolekcji świątecznej...

  39,98 zł
 • OBRĄCZKI na serwetki na Boże Narodzenie Renifery 6szt OBRĄCZKI na serwetki na Boże Narodzenie Renifery 6szt
  14,98 zł
  OBRĄCZKI na serwetki na Boże Narodzenie Renifery 6szt

  Drewniane obrączki na serwetki w kształcie renifera to piękna ozdoba świątecznego stołu. Obrączki mają kształt reniferów, dzięki naturalnemu wykonaniu wspaniale wpisują się w trendy. Pozwolą pięknie ułożyć serwetki na bożonarodzeniowym stole.

  14,98 zł
 • SERWETKI papierowe Moja Gwiazdka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Moja Gwiazdka 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Moja Gwiazdka 33x33cm 20szt

  Bardzo eleganckie serwetki z motywem śnieżynek w odcieniach srebra i złota to fantastyczny dodatek na Święta Bożego Narodzenia. Serwetki pięknie i elegancko wyglądają przy nakryciach gości. Można ułożyć je na płasko bądź złożyć w efektowne formy. Serwetki świąteczne to niezbędny dodatek na Święta Bożego Narodzenia.

  7,98 zł
 • SERWETKI Płatki Śniegu 33x33cm 20szt ZŁOTE SERWETKI Płatki Śniegu 33x33cm 20szt ZŁOTE
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Płatki Śniegu 33x33cm 20szt ZŁOTE OSTATNIA PACZKA

  Efektowne serwetki w złotym kolorze dekorowane nadrukiem płatków śniegu to piękna dekoracja świątecznego stołu. Wspaniale wyglądają na talerzach gości. Można stosować je na płasko lub układać w przestrzenne formy. Serwetki pięknie pasują do klasycznych złotych aranżacji. Dzięki nadrukowi płatków śniegu wprowadzają świąteczny klimat.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt ZŁOTE KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt ZŁOTE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt ZŁOTE

  Piękne kieszonki na sztućce z wytłoczonym motywem śnieżynek będą wspaniałą dekoracją stołu podczas wigilijnej kolacji lub świątecznych obiadów. Kieszonki można dobrać do serwetek. Dzięki wytłoczonym śnieżynkom wyglądają elegancko i nowocześnie. Złoty kolor idealnie wpisuje się w najnowsze bożonarodzeniowe trendy.

  12,98 zł
 • SERWETKI metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt SERWETKI metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI świąteczne metaliczne ZŁOTE 33x33cm 20szt

  Eleganckie złote serwetki z delikatnym metalicznym połyskiem to niezastąpiona propozycja na świąteczny stół. Serwetki można stosować na płasko bądź składać w przestrzenne wachlarze. Jednolita kolorystyka oraz delikatny połysk sprawiają, ze serwetki nadadzą stołowi elegancji. Prezentują się pięknie i są nie tylko bardzo dekoracyjnym, ale też praktycznym...

  5,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Złota Koronka 25szt

  Bardzo eleganckie kieszonki na sztućce z motywem złotej koronki wspaniale sprawdzą się na świątecznym stole. Pięknie wyglądają obok nakryć gości i wspaniale komponują się z serwetkami z tym samym motywem. Kieszonki pozwalają podać sztućce w efektowny sposób, są eleganckim dodatkiem na wigilijny stół.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki flizelinowe z motywem koronki w srebrnym kolorze to piękna propozycja na świąteczny stół. Serwetki są grube i sztywne, dzięki czemu można je układać w przestrzenne formy. Efektowny nadruk sprawia, że serwetki pasują nie tylko do klasycznych, ale też do nowoczesnych aranżacji.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrna Koronka 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Srebrna Koronka 25szt

  Fantastyczne kieszonki na sztućce to nie tylko praktyczny, ale też bardzo elegancki dodatek na świąteczny stół. Kieszonki pozwolą pięknie podać sztućce. Wspaniale prezentują się w komplecie z serwetkami z tym samym motywem.

  24,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt SERWETKI świąteczne flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt

  Serwetki świąteczne flizelinowe w super jakości ze srebrno-złotym motywem. Serwetki wykonane są z najwyższej jakości flizeliny, można je układać w dowolne formy i kształty. Prezentują się bardzo elegancko i pięknie. Warto wykorzystać je na wigilijnym stole w komplecie z kieszonkami i bieżnikiem z tym samym motywem.

  39,98 zł
 • KIESZONKI świąteczne na sztućce Srebrno-Złote 25szt KIESZONKI świąteczne na sztućce Srebrno-Złote 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI świąteczne na sztućce Srebrno-Złote 25szt

  Serwetki świąteczne flizelinowe w super jakości ze srebrno-złotym motywem. Serwetki wykonane są z najwyższej jakości flizeliny, można je układać w dowolne formy i kształty. Prezentują się bardzo elegancko i pięknie. Warto wykorzystać je na wigilijnym stole w komplecie z kieszonkami i bieżnikiem z tym samym motywem.

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowy Nastrój 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Zimowy Nastrój 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Zimowy Nastrój 33x33cm 20szt

  Serwetki na Boże Narodzenie z eleganckim nadrukiem w skandynawskim stylu. Serwetki posiadają nadruk zimowego lasu, różny z obu stron. Piękny malarski motyw wprowadzi elegancki klimat, ale będzie też klasycznym dodatkiem, który sprawdzi się dla każdego gościa. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru, pakowane po 20szt.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowe Sikorki 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Zimowe Sikorki 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Zimowe Sikorki 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki bożonarodzeniowe z subtelnym motywem zimowych sikorek. Fantastyczna dekoracja stołu, a jednocześnie praktyczny dodatek, który wprowadzi klimat Świąt Bożego Narodzenia. Serwetki pakowane są po 20szt, wykonane z 3-warstwowego papieru. Pasują do każdego stylu kolacji wigilijnej - piękne i delikatne.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Skandynawskie Święta 33x33cm 20szt

  Świąteczne papierowe serwetki zdobione skandynawskim wzorem. Serwetki to idealny dodatek do świątecznego stołu. Skandynawski wzór sprawa, że serwetki stają się bardzo nowoczesne.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt

  Wysokiej jakości serwetki flizelinowe w srebrnym odcieniu to piękny dodatek na świąteczny stół. Serwetki pięknie prezentują się ułożone przy nakryciach gości na płasko lub złożone w przestrzenne formy. Serwetki prezentują się bardzo elegancko, dzięki czemu świetnie pasują do klasycznych kompozycji.

  32,98 zł
 • SERWETKI papierowe tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt SREBRNE SERWETKI papierowe tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt SREBRNE
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne tłoczone Śnieżynki 33x33cm 20szt SREBRNE

  Fantastyczne tłoczone serwetki w przepiękny wzór śnieżynek będą niesamowitą ozdobą świątecznego stołu. Serwetki wykonane są z trójwarstwowego papieru w rozmiarze 33x33cm. Dzięki srebrnemu tłoczeniu na papierze prezentują się oryginalnie i niepowtarzalnie. Serwetki wspaniale wyglądają na stole z dodatkami w odcieniach srebra i bieli.

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt SREBRNE KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt SREBRNE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt SREBRNE

  Śliczne kieszonki na sztućce w typowo świątecznym stylu to wyjątkowe uzupełnienie aranżacji na świątecznym stole. Kieszonki posiadają efektowne wytłoczenia w śnieżynki i elegancki srebrny kolor. Pięknie prezentują się ułożone przy talerzach i stanowią przepiękny komplet z serwetkami.

  12,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Classic Christmas 40x40cm 50szt SREBRNE SERWETKI świąteczne flizelinowe Classic Christmas 40x40cm 50szt SREBRNE
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Classic Christmas 40x40cm 50szt SREBRNE OSTATNIA PACZKA

  Serwetki świąteczne w eleganckiej srebrnej kolorystyce wspaniale udekorują świąteczny stół. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny, można je stosować na płasko bądź składać w przestrzenne formy. To wspaniały dodatek praktycznie do każdej świątecznej aranżacji.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Snowland 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Snowland 40x40cm 50szt
  69,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Snowland 40x40cm 60szt

  Przepiękne flizelinowe serwetki w odcieniach błękitu dekorowane nadrukiem choinek pokrytych śniegiem. Serwetki wykonane są z najwyższej jakości flizeliny i przepięknie prezentują się na wigilijnym stole. Gruba i sztywna struktura pozwala układać serwetki zarówno na płasko, jak i składać je w dowolne formy. Serwetki przepięknie trzymają kształt.

  69,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Ciastek16x13cm 20szt SERWETKI świąteczne Ciastek16x13cm 20szt
  16,98 zł
  SERWETKI świąteczne Ciastek 16x13cm 20szt

  Piękne i oryginalne serwetki świąteczne o uroczym kształcie ciastka to wspaniała dekoracja na stół na Boże Narodzenie. Serwetki prezentują się nowocześnie i są bardzo oryginalnym dodatkiem. Spodobają się nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Świetne do wykorzystania podczas kolacji wigilijnej i całego okresu Świąt Bożego Narodzenia.

  16,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Bombka 12x12cm 20szt SERWETKI świąteczne Bombka 12x12cm 20szt
  16,98 zł
  SERWETKI świąteczne Bombka 12x12cm 20szt

  Oryginalne serwetki świąteczne w kształcie bombki to piękna dekoracja stołu na Wigilię oraz całe Święta Bożego Narodzenia. Serwetki są wycięte w kształt świątecznej bombki. Dekorowane delikatnym nadrukiem, który wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy.

  16,98 zł
 • SERWETKI czarno-białe paski 33x33cm 20szt SERWETKI czarno-białe paski 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne czarno-białe paski 33x33cm 20szt

  Czarno-białe serwetki z motywem graficznych pasków to nowoczesny dodatek na świąteczny stół. Serwetki świetnie sprawdzą się jako dekoracja, ale i praktyczna ozdoba. Warto ułożyć je przy nakryciach każdego z gości!

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  29,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w białym kolorze to wspaniały dodatek na świąteczny stół. Serwetki mają grubą i sztywną strukturę, dzięki czemu nadają się do stosowania na płasko, jak i układania w efektowne przestrzenne formy. Serwetki najwyższej jakości będą pięknym dodatkiem na świąteczne przyjęcia. Wspaniale sprawdzą się przy nakryciach każdego z gości.

  29,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Czerwone 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Czerwone 60szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Czerwone 60szt

  Przepiękne flizelinowe serwetki w czerwonym kolorze fantastycznie sprawdzą się przy nakryciach gości na świątecznym stole. Sztywna struktura i wysoka jakość pozwala stosować serwetki na płasko, jak i składać w przestrzenne formy. Serwetki pięknie wyglądają w tradycyjnych aranżacjach w czerwono-zielonej kolorystyce. Nadają stołowi eleganckiego charakteru,...

  39,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt GRANATOWE

  Najwyższej jakości serwetki flizelinowe w pięknym granatowym odcieniu to piękna dekoracja i praktyczny dodatek na świąteczny stół. Głęboki granatowy odcień wspaniale komponuje się z eleganckimi dodatkami. Impregnowany papier najwyższej jakości i sztywna struktura pozwala składać serwetki w przestrzenne wzory.

  28,98 zł
 • SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt KREMOWE SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt KREMOWE
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt KREMOWE

  Przepiękne serwetki flizelinowe najwyższej jakości świetnie sprawdzą się na świątecznym stole. Jasny odcień kremu sprawdzi się świetnie w każdej aranżacji. Dzięki sztywnej strukturze serwetki można stosować zarówno na płasko, jak i składać w przestrzenne formy. Pięknie wyglądają ułożone na talerzach wigilijnych gości.

  28,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt BORDOWE SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt BORDOWE
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40cm 60szt BORDOWE

  Bordowe serwetki flizelinowe najwyższej jakości to świetna dekoracja stołu na Wigilię oraz podczas świątecznych obiadów. Serwetki są nie tylko praktyczne, ale dzięki sztywnej strukturze również bardzo dekoracyjne. Można je składać w przestrzenne świąteczne kształty lub stosować na płasko. Piękny bordowy odcień wspaniale podkreśli klimat Bożego Narodzenia.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt MANDARYNKOWE SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt MANDARYNKOWE
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni 40x40cm 60szt MANDARYNKOWE

  Piękne flizelinowe serwetki w ciekawym mandarynkowym odcieniu wspaniale sprawdzą się na stole podczas świątecznych przyjęć. Dzięki sztywnej strukturze można je stosować nie tylko na płasko, ale też składać w przestrzenne kształty. Serwetki mają delikatną fakturę i są bardzo eleganckie.

  39,98 zł
 • PODKŁADKI pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX PODKŁADKI pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX
  22,98 zł
  PODKŁADKI świąteczne pod ciasto/talerze SREBRNE Ø36cm 10szt LUX

  Eleganckie srebrne podkładki z ażurowymi wycięciami to fantastyczny pomysł na dekorację pod talerzami lub ciastem na świątecznym stole. Podkładki wykonane są z grubego metalicznego papieru z połyskiem, a dzięki ażurowym wycięciom prezentują się elegancko i efektownie.

  22,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Szarobeżowe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Szarobeżowe 60szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Szarobeżowe 60szt

  Przepiękne serwetki z flizeliny wykonane w szarobeżowym ciepłym odcieniu to idealna propozycja na Boże narodzenie. Serwetki wspaniale udekorują stół. Można stosować je na płasko, jak i składać w przestrzenne formy. Idealne do naturalnych kompozycji.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Błękitne 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Błękitne 40x40cm 50szt
  28,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Błękitne 40x40cm 50szt

  Fantastyczne serwetki w miętowobłękitnym odciebniu wprowadzą ciepły i domowy klimat na świątecznym stole. Idealne do kolorowych aranżacji, pięknie komponują się z naturalnym drewnem. Serwetki można stosować na płasko lub składać w przestrzenne formy. Wspaniale prezentują się bezpośrednio na talerzach gości lub złożone w eleganckie kieszonki.

  28,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW ZŁOTY DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW ZŁOTY
  64,00 zł 68,92 zł
  DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW ZŁOTY

  Przepiękny zestaw dekoracji świątecznych w super cenie! Utrzymany w spójnej kolorystyce bieli i złota prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zestaw pozwoli szybko i efektownie udekorować stół wigilijny i pomieszczenie. To świetny wybór, by pięknie przystroić wnętrze i stół na Święta Bożego Narodzenia.

  64,00 zł 68,92 zł
  Promocja
 • DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW SREBRNY DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW SREBRNY
  64,00 zł 68,92 zł
  DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW SREBRNY

  Jak udekorować stół i salę na Święta Bożego Narodzenia? Idealnym wyborem będzie skomponowany, spójny zestaw dekoracji świątecznych w srebrnym kolorze. Zestaw prezentuje się elegancko i ponadczasowo. W jego skład wchodzą serwetki, kieszonki na sztućce, świece, a także baner świąteczny, który udekoruje pomieszczenie.

  64,00 zł 68,92 zł
  Promocja
 • DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW CZERWONY DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW CZERWONY
  45,54 zł 48,96 zł
  DEKORACJA świąteczna na stół i salę ZESTAW CZERWONY

  Zestaw świąteczny na stół przygotowany w odcieniach czerwieni. Spójnie dobrane elementy pięknie udekorują stół i salę na Święta Bożego Narodzenia. Zestaw pozwoli oszczędzić pieniądze oraz czas na kompletowanie dekoracji. Zestaw możesz zamówić z dostawą do domu!

  45,54 zł 48,96 zł
  Promocja
 • SERWETKI świąteczne Eleganckie Święta 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Eleganckie Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Eleganckie Święta 33x33cm 20szt

  Zestaw świątecznych serwetek dekorowanych wzorem gwiazdy betlejemskiej. Delikatne odcienie czerwieni idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Serwetki to praktyczny dodatek, który w wyjątkowy sposób udekoruje Wasz świąteczny stół.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Choinka 6szt

  Filcowe podkładki pod sztućce, które możesz wykorzystać podczas kolacji wigilijnej. Podstawki w kształcie choinki idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Tak udekorowany stół zachwyci wszystkich gości zgromadzonych na kolacji!

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt

  Świąteczne podkładki pod sztućce w kształcie Mikołaja idealne na zimowe dni. Podkładki wykonane z filcu pomogą Wam podać sztućce na wyjątkowy sposób. Obok takiej dekoracji żaden z gości nie przejdzie obojętnie.

  24,98 zł

Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie 2021

Coroczne Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty i poważna uroczystość, to czas spędzony z rodziną i znajomymi, miłość i przepyszne potrawy przygotowywane w rodzinnym gronie. Tradycją w polskich domach jest ubieranie choinki, zakładanie eleganckich strojów przygotowanych na tak ważną okazję, zawsze co roku dekorujemy dom z ogromną starannością: przystrajamy drzewa lampkami i zawieszamy piękne wieńce na drzwi wejściowe, aby zachęcały gości do wejścia i cieszenia się tym wyjątkowym momentem, jeszcze zanim przyjdzie koniec roku. Dom rodzinny będzie buchał ciepłem w zimowy wieczór i pachniał świątecznymi przyprawami. Dekoracje świąteczne na ten cudowny okres będą przypominać o dzieciństwie i o świątecznych spotkaniach w gronie rodziny i przyjaciół.

Serwetki na wigilijny stół, najpiękniejsze wzory

Ozdoby na stół będą głównym tematem rozmów ale i przydatnym, praktycznym dodatkiem, który idealnie dopełni odświętną aranżacje. Serwetki z motywem świątecznym,  w kolorach z listy TOP najpiękniejszych serwetek na święta, będą niezrównanym aneksem na bożonarodzeniowa noc. Te najpopularniejsze w kolorach klasycznej, mocnej czerwieni, która najczęściej jest motywem przewodnim, która przywodzi na myśl ciepłe wspomnienia z czasów dzieciństwa. W odcieniach złota i srebra cechujące się nowoczesnością i elegancją, królujące na stołach i nadające pomieszczeniu szykowny charakter. Błękitne i białe: delikatne, kojarzące się z zima i śniegiem i uzupełniające kompozycje ze świecami czy srebrnym świerkiem. W tym roku także te w odcieniach beżu, brązu i ciemnej zieleni, która skojarzeniami z natura podkreśla świąteczny klimat, ale i wszystkie serwetki w klasycznych kolorach, które dopasujecie do wystroju wnętrza. Serwetki z tłoczonymi gwiazdkami, z grafiką choinek, zwierzaków leśnych, oryginalnych bombek: wzory które zachwycą każde pokolenie. Te bardziej eleganckie ze złotymi lub srebrnymi ornamentami są genialną i niepowtarzalna alternatywa na pobudzenie wyglądu stołu.

Serwetki świąteczne rodzaje

Serwetki dzielą się na papierowe i flizelinowe. Papierowe jako te, które spełniają swoją rolę i pięknie dekorują stół dodając mu świątecznego uniesienia, a serwetki flizelinowe te sztywne i grube, które idealnie nadają się do układania w różne przestrzenne figury. takie jak choinki, śnieżynki czy gwiazdki. Pięknie się prezentują, są ponadczasowe i eleganckie. wykorzystywane na wiele sposobów: przewiązane wstążką, czy złożone w kieszonkę na sztućce. Niby tylko praktyczny przedmiot, który wyłącznie ma sprawiać że będziemy czuć się bezpiecznie w razie wielkiej katastrofy jedzeniowej, a zarazem może tak mocno zmienić wygląd wigilijnego stołu i wzmocnić motyw przewodni w waszym domu. Wśród tylu propozycji na pewno znajdziecie tę która podkreśli klimat Waszej Wigilii.