Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne to niezastąpiona dekoracja zastawy stołowej, która ma zadanie zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Serwetki z motywem świątecznym są niezastąpionym dodatkiem na bożonarodzeniowe spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Serwetki flizelinowe będą eleganckim dodatkiem, idealnym na firmowe przyjęcia świąteczne, zaś serwetki papierowe dekorowane bożonarodzeniowymi wzorami wspaniale dopełnią aranżację. Świąteczne serwetki to przede wszystkim praktyczny dodatek dla gości, ale warto zadbać o jego dodatkowe walory estetyczne.

Serwetki świąteczne

 • SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne EKO Wieniec świąteczny 33x33cm 20szt

  Papierowe serwetki eko dekorowane wyjątkowym nadrukiem gałązek ułożonych w świerkowy wieniec. To niezbędny dodatek na bożonarodzeniowym stole. To praktyczna dekoracja oraz nowoczesny dodatek.

  9,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Klasyczne Święta 33x33cm 20szt

  Eleganckie serwetki zdobione symbolami Świąt Bożego Narodzenia to świetny dodatek na świąteczny stół. Serwetki pięknie wyglądają na wigilijnym stole. Posiadają naturalny i stylowy nadruk. Pięknie pasują do klasycznych aranżacji świątecznych. Serwetki można stosować na płasko bądź składać je w przestrzenne formy i kształty.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne EKO Renifery 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne EKO Renifery 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne EKO Renifery 33x33cm 20szt OSTATNIA PACZKA

  Przepiękne serwetki świąteczne to idealna propozycja na wigilijny stół. Serwetki będą nie tylko praktycznym, ale też bardzo dekoracyjnym dodatkiem. Wykonane w minimalistycznym stylu świetnie pasuję nie tylko do nowoczesnych, ale też klasycznych aranżacji.

  9,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowy Wieniec 33x33cm 20szt

  Dekoracja stołu wigilijnego powinna być elegancka i gustowna. Doskonałym wyborem są papierowe serwetki ze ślicznym wzorem zimowego wieńca, który cudownie zaprezentuje się podczas kolacji wigilijnej. Z pewnością takie serwetki oczarują zarówno domowników jak i przybyłych gości.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Poinsecja Eleganckie 33x33cm 20szt

  Zestaw świątecznych serwetek dekorowanych wzorem gwiazdy betlejemskiej. Delikatne odcienie czerwieni idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Serwetki to praktyczny dodatek, który w wyjątkowy sposób udekoruje Wasz świąteczny stół.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Poinsecja 33x33cm 20szt

  Serwetki świąteczne z motywem gwiazdy betlejemskiej pięknie udekorują stół na Boże Narodzenie. To wspaniały sposób, by wprowadzić świąteczny klimat w pomieszczeniu. Serwetki można układać w dowolne formy lub stosować klasycznie na płasko.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Czerwone z gwiazdą betlejemską 33x33cm 20szt

  Piękne świąteczne serwetki z graficznym motywem gwiazdy betlejemskiej w odcieniach czerwieni to idealna propozycja, która świetnie wpisuje się w najnowsze bożonarodzeniowe trendy. Serwetki są eleganckie, nadają stołowi magicznego blasku Świąt i wprowadzają świąteczny klimat.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Świąteczna Przesyłka 33x33cm 20szt

  Oryginalne serwetki papierowe na stół wigilijny. Na serwetkach umieszczona została wspaniała grafika świątecznego samochodu oraz zimowych dodatków, dzięki czemu świetnie zaprezentują się na stole. Takie serwetki ułożone obok każdego nakrycia z pewnością zachwycą domowników i przybyłych gości na kolację wigilijną.

  9,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  39,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Duni Białe 60szt

  Eleganckie białe serwetki flizelinowe to klasyczny wybór na świąteczny stół. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Można stosować je na płasko, składać w przestrzenne kształty lub przewiązywać wstążką. Proste, nowoczesne i ponadczasowe.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne Białe 50 SZTUK

  Eleganckie białe kieszonki na sztućce to świetna propozycja na świąteczny stół. Pięknie prezentują się ułożone obok talerzy. Dzięki nim ułożycie sztućce szybko, łatwo, a z rewelacyjnym efektem.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  31,98 zł
  SERWETKI świąteczne flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Piękne białe serwetki to praktyczny dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym wigilijnym stole. Uniwersalne serwetki można wykorzystać w ciekawy sposób łącząc je z przeróżnymi dodatkami, takimi jak świąteczne słodycze, wizytówkami lub bilecikami z życzeniami, gałązkami jemioły czy ostokrzewu. Oczaruj gości oryginalnym pomysłem i stwórz własną...

  31,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Naturalne Szyszki 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Naturalne Szyszki 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Naturalne Szyszki 33x33cm 20szt

  Świąteczne serwetki z motywem w odcieniach czerwieni oraz zieleni. Serwetki dekorowane są grafiką gałązek oraz szyszek, dzięki temu udekorujesz stół wyjątkowo świątecznymi dekoracjami. To nowoczesny a zarazem praktyczny dodatek.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne okrągłe Naturalne Szyszki 32cm 12szt

  Bardzo oryginalne i gustowne okrągłe serwetki na stół wigilijny. Na serwetkach umieszczony został cudowny nadruk świątecznych gałązek i szyszek, dzięki czemu prezentują się czarująco. To wspaniały dodatek do kolacji wigilijnej, podczas której wyjątkowo udekorują każde nakrycie. Z pewnością zarówno domownicy jak i przybyli goście będą zachwyceni takim...

  8,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowe w botanicznym stylu 33x33cm 20szt

  Serwetki to niezbędny dodatek na stół, a w szczególności na wigilijny. Papierowe serwetki z botanicznym wzorem elegancko zaprezentują się na stole wśród pozostałych dekoracji świątecznych. Serwetki z oryginalnymi wzorami to nie tylko praktyczny element, ale również dekoracyjny. Takiego dodatku nie może zabraknąć na wigilijnym stole.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowe w botanicznym stylu okrągłe 32cm 12szt

  Papierowe serwetki to wspaniały dodatek na uroczysty stół, a w szczególności na stół wigilijny. Okrągłe serwetki doskonale sprawdzają się jako podkładki pod talerzem, dzięki czemu każde nakrycie prezentuje się elegancko i gustownie. Umieszczony na nich nadruk zielonych zimowych gałązek genialnie dopełnia całość.

  8,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Wesołych Świąt w wieńcu 33x33cm 20szt

  Serwetki to niezbędny element każdego przyjęcia, a w szczególności Wigilii. Serwetki z cudowną grafiką wieńca z golterii oraz napisem Wesołych Świąt genialnie urozmaicą dekoracje na stole. Ułożone obok każdego nakrycia zaprezentują się czarująco. To doskonały dodatek do stołu na Święta Bożego Narodzenia.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE KIESZONKI na sztućce tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE
  12,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne tłoczone Śnieżynki 16szt CZERWONE

  Czerwone kieszonki na sztućce z pięknym i eleganckim tłoczeniem w śnieżynki to elegancki dodatek, który pięknie prezentuje się obok talerzy świątecznych gości. Kieszonki stanowią cudowny komplet z serwetkami z tym samym motywem. Świetnie sprawdzą się podczas wigilijnej kolacji i świątecznych obiadów.

  12,98 zł
 • SERWETKI świąteczne z tłoczeniem Czerwone 33x33cm 20szt

  Papierowe serwetki to niezbędny dodatek do uroczystego stołu. Serwetki w czerwonym kolorze i z eleganckim tłoczeniem przepięknie zaprezentują się podczas kolacji wigilijnej. Ułożone obok każdego nakrycia zachwycą zarówno domowników jak i przybyłych gości. Takiego dodatku nie może zabraknąć podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  7,98 zł
 • KIESZONKI świąteczne Czerwone 50szt MEGA PAKA KIESZONKI świąteczne Czerwone 50szt MEGA PAKA
  36,98 zł
  KIESZONKI świąteczne Czerwone 50szt MEGA PAKA

  Śliczne kieszonki na sztućce to piękny dodatek do dekoracji stołu. Dekoracja wprowadzi nutę elegancji i luksusu dzięki czemu końcowy efekt zachwyci wszystkich gości i domowników. Czerwony kolor nawiązuje do tradycji i znakomicie komponuje się z świeżą gałązką choinki, odrobiną jemioły czy ostrokrzewu. 

  36,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne z tłoczeniem Czerwone 16szt

  Kieszonki to wspaniałe uzupełnienie dekoracji stołu na każda okazję, a w szczególności na Święta Bożego Narodzenia. Eleganckie kieszonki papierowe z tłoczeniem, w ślicznym czerwonym kolorze z pewnością oczarują każdego. Świetnie prezentują się wraz z dopasowanymi serwetkami i bieżnikiem. Ich czerwony kolor genialnie wpisuje się w świąteczne odcienie. 

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT
  9,98 zł
  SERWETKI świąteczne wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Bardzo eleganckie ażurowe serwetki to idealna propozycja na świąteczny stół. Wspaniale wyglądają ułożone pod talerzami, ale można je również wykorzystać jako podkładki pod tort lub ciasto. Ażurowe wycięcia wyglądają lekko i fantastycznie wpisują się w najnowsze bożonarodzeniowe trendy. Wspaniałe w zasadzie do każdej aranżacji!

  9,98 zł
 • PODKŁADKI pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt PODKŁADKI pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt
  24,98 zł
  PODKŁADKI świąteczne pod ciasto/talerze ZŁOTE Ø36cm 10szt

  Złote papierowe podkładki z ażurowymi wycięciami i pięknym połyskiem świetnie sprawdzą się nie tylko pod talerze, ale też jako podkładka pod świąteczne ciasta. Podkładki prezentują się bardzo elegancko. Pozwolą stworzyć piękny efekt na świątecznym stole.

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja
  1,98 zł
  KIESZONKI na sztućce etui świąteczne Czapka Mikołaja

  Przepiękne świąteczne kieszonki na sztućce przygotowane w kształcie czapki Mikołaja. Kieszonki wykonane są z mięciutkiej flizeliny, wspaniale sprawdzą się na wigilijnym stole wprowadzając świąteczny klimat. To świetna propozycja, która oczaruje wszystkich domowników i pięknie udekoruje stół. Kieszonki sprzedawane są na sztuki - kup tyle, ile Ci potrzeba!

  1,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Mikołaj 16x15cm 20szt

  Serwetki świąteczne w kształcie Mikołaja to wspaniała dekoracja stołu na Boże Narodzenie. Serwetki pięknie udekorują wigilijny stół. Sprawdzą się idealnie, dekorując nakrycia gości przybyłych na świąteczny obiad. Dzięki swojemu kształtowi serwetki spodobają się także najmłodszym. Hit tego roku!

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Cukrowa Laska 20szt

  Serwetki na Boże Narodzenie wycięte w przepiękny kształt cukrowej laski to wspaniała propozycja, którą warto wykorzystać na wigilijnym stole. Serwetki pięknie prezentują się w klasycznych aranżacjach. Czerwono-zielona kolorystyka sprawia, że są idealnym wyborem na bożonarodzeniowy stół.

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt
  19,98 zł
  SERWETKI świąteczne Gwiazda Betlejemska 20szt

  Serwetki świąteczne w kształcie gwiazdy betlejemskiej to wspaniała propozycja na wigilijny stół. Serwetki są wycięte w kształt poinsecji, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wyjątkowa propozycja w nowoczesnym stylu, która zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci. Serwetki można wykorzystać na wiele sposobów.

  19,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Zimowy Miś 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki świąteczne z wzorem niedźwiadka polarnego pięknie udekorują stół wigilijny. Na serwetkach znajduje się nadruk misia, całość wykonana jest w pastelowej zimowej kolorystyce - odcieniach bieli i błękitu. Serwetki można stosować na płasko lub składać w przestrzenne kształty. Pięknie wyglądają w otoczeniu gałązek świerku.

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt
  20,00 zł 24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce świąteczne filcowe Mikołaj 6szt PROMOCJA

  Świąteczne podkładki pod sztućce w kształcie Mikołaja idealne na zimowe dni. Podkładki wykonane z filcu pomogą Wam podać sztućce na wyjątkowy sposób. Obok takiej dekoracji żaden z gości nie przejdzie obojętnie.

  20,00 zł 24,98 zł
  Promocja
 • SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI świąteczne Święty Mikołaj 33x33cm 20szt

  Klasyczne serwetki świąteczne z nadrukiem Świętego Mikołaja to wspaniała propozycja na wigilijny stół. Serwetki spodobają się szczególnie najmłodszym, ale urzekną również dorosłych. Dzięki wykonaniu z 3-wartwowego papieru są wysokiej jakości. Serwetki można układać na płasko lub składać w przestrzenne formy i kształty.

  7,98 zł
 • SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe
  15,98 zł
  SERWETKI świąteczne Choinka 16x16,5cm 20szt Białe

  Wyjątkowe świąteczne serwetki w kształcie choinki. Każda serwetka zdobiona jest złotym napisem Merry Christmas oraz gwiazdkami. Serwetki gwiazdki będą uroczą dekoracją bożonarodzeniowego stołu.

  15,98 zł

Serwetki świąteczne na Boże Narodzenie 2022

Coroczne Święta Bożego Narodzenia to nie tylko prezenty i poważna uroczystość, to czas spędzony z rodziną i znajomymi, miłość i przepyszne potrawy przygotowywane w rodzinnym gronie. Tradycją w polskich domach jest ubieranie choinki, zakładanie eleganckich strojów przygotowanych na tak ważną okazję, zawsze co roku dekorujemy dom z ogromną starannością: przystrajamy drzewa lampkami i zawieszamy piękne wieńce na drzwi wejściowe, aby zachęcały gości do wejścia i cieszenia się tym wyjątkowym momentem, jeszcze zanim przyjdzie koniec roku. Dom rodzinny będzie buchał ciepłem w zimowy wieczór i pachniał świątecznymi przyprawami. Dekoracje świąteczne na ten cudowny okres będą przypominać o dzieciństwie i o świątecznych spotkaniach w gronie rodziny i przyjaciół.

Serwetki na wigilijny stół, najpiękniejsze wzory

Ozdoby na stół będą głównym tematem rozmów ale i przydatnym, praktycznym dodatkiem, który idealnie dopełni odświętną aranżacje. Serwetki z motywem świątecznym,  w kolorach z listy TOP najpiękniejszych serwetek na święta, będą niezrównanym aneksem na bożonarodzeniowa noc. Te najpopularniejsze w kolorach klasycznej, mocnej czerwieni, która najczęściej jest motywem przewodnim, która przywodzi na myśl ciepłe wspomnienia z czasów dzieciństwa. W odcieniach złota i srebra cechujące się nowoczesnością i elegancją, królujące na stołach i nadające pomieszczeniu szykowny charakter. Błękitne i białe: delikatne, kojarzące się z zima i śniegiem i uzupełniające kompozycje ze świecami czy srebrnym świerkiem. W tym roku także te w odcieniach beżu, brązu i ciemnej zieleni, która skojarzeniami z natura podkreśla świąteczny klimat, ale i wszystkie serwetki w klasycznych kolorach, które dopasujecie do wystroju wnętrza. Serwetki z tłoczonymi gwiazdkami, z grafiką choinek, zwierzaków leśnych, oryginalnych bombek: wzory które zachwycą każde pokolenie. Te bardziej eleganckie ze złotymi lub srebrnymi ornamentami są genialną i niepowtarzalna alternatywa na pobudzenie wyglądu stołu.

Serwetki świąteczne rodzaje

Serwetki dzielą się na papierowe i flizelinowe. Papierowe jako te, które spełniają swoją rolę i pięknie dekorują stół dodając mu świątecznego uniesienia, a serwetki flizelinowe te sztywne i grube, które idealnie nadają się do układania w różne przestrzenne figury. takie jak choinki, śnieżynki czy gwiazdki. Pięknie się prezentują, są ponadczasowe i eleganckie. wykorzystywane na wiele sposobów: przewiązane wstążką, czy złożone w kieszonkę na sztućce. Niby tylko praktyczny przedmiot, który wyłącznie ma sprawiać że będziemy czuć się bezpiecznie w razie wielkiej katastrofy jedzeniowej, a zarazem może tak mocno zmienić wygląd wigilijnego stołu i wzmocnić motyw przewodni w waszym domu. Wśród tylu propozycji na pewno znajdziecie tę która podkreśli klimat Waszej Wigilii.