Krówki świąteczne

Krówki świąteczne to jedne z najchętniej wybieranych słodyczy na Boże Narodzenie. Krówki świąteczne wspaniale pasują na prezenty świąteczne dla najbliższych, pracowników lub klientów biznesowych. Możecie wybrać czerwone lub zielone krówki w papierkach z grafiką Wesołych Świąt lub postawić na nowoczesne kraftowe lub złote grafiki. Krówki to także świetny pomysł na zestawy świąteczne lub kosze prezentowe. Kanka z krówkami lub słodkie pudełko z krówkami to świetny pomysł na prezent na Święta Bożego Narodzenia. W naszym sklepie znajdziecie krówki w super cenach!

 • KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Magiczne Święta 20szt KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Magiczne Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Magiczne Święta 20szt

  Szukasz propozycji drobnego prezentu dla pracowników? Zamów przepyszne śmietankowe krówki, które zawierają personalizowany papierek! Zdobi je świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt. Możesz zapakować je w ozdobne pudełeczka! 

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Magiczne Święta 10szt KRÓWKI świąteczne na prezent Magiczne Święta 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Magiczne Święta 10szt

  Szukasz drobnego upominku świątecznego? Wykorzystaj krówki o śmietankowym smaku zapakowane w dopasowany papierek z życzeniami. Przepyszny drobiazg moż4esz wręczyć pracownikom oraz bliskim znajomym. Wykorzystaj je podczas Wigilii pracowniczej, rozłóż je przy nakryciach lub wsyp do ogólnodostępnej misy. 

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 10szt KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 10szt

  Krówki w papierkach ze świąteczną grafiką - gotowe do wręczenia. Idealna propozycja na prezenty świąteczne. Krówki są bardzo efektowne, na papierkach znajduje się napis Wesołych Świąt. Czerwona grafika podkreśla bożonarodzeniowy charakter. To idealny dodatek, który można wręczyć pracownikom, klientom biznesowym czy rodzinie przy świątecznym stole.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 10szt KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 10szt
  1 Recenzje

  Krówki z napisem Wesołych Świąt to fantastyczna propozycja na drobne upominki świąteczne. Krówki owinięte są w papierki z nadrukiem kraftowym. Posiadają czarne czcionki, dzięki czemu wspaniale wpisują się w nowoczesne trendy. Całość wygląda efektownie i sprawdzi się świetnie jako prezenty firmowe dla pracowników i klientów biznesowych.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 10szt

  Wyśmienite słodkie krówki pozwolą przypomnieć sobie wspaniały smak dzieciństwa. Podaruj bliskim w te święta fantastyczne, przepełnione przyjemnością słodkie chwile. Krówki pakowane są w eleganckie papierki z napisem "Wesołych Świąt" oraz ozdobione piękną dekoracyjną świąteczną grafiką.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Czerwone Święta 1kg 65szt SUPER CENA

  Krówki świąteczne w papierkach z napisem Wesołych Świąt to wspaniały pomysł, by oczarować najbliższych lub wręczyć drobne upominki firmowe. Krówki będą wspaniałym dodatkiem dla każdego, to idealna propozycja jako drobiazg do koszy prezentowych, ale można je wręczyć również samodzielnie. Krówki pięknie sprawdzą się jako słodki upominek bożonarodzeniowy.

  59,00 zł 47,97 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Zielone Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  1 Recenzje

  Krówki na upominki świąteczne w zielonych papierkach w pięknym wydaniu! Wspaniała propozycja, która oczaruje gości i świetnie sprawdzi się na upominki firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Krówki to idealny wybór, by podziękować za współpracę w minionym roku. Dzięki napisowi Wesołych Świąt podkreślają charakter Świąt Bożego Narodzenia.

  59,00 zł 47,97 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek KRAFT Zimowy Wieczór 1kg 65szt SUPER CENA

  Krówki świąteczne na kilogramy to super opcja, jeżeli chcecie wręczyć niedrogie upominki pracownikom i klientom biznesowym! Krówki będą wspaniałym słodkim dodatkiem do koszy prezentowych czy jako samodzielny drobiazg. Słodkie śmietankowe krówki gotowe do wręczenia najbliższym to idealna propozycja, która oczaruje gości!

  59,00 zł 47,97 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA
  59,00 zł
  KRÓWKI świąteczne upominek Najpiękniejsze Święta 1kg 65szt SUPER CENA

  Krówki świąteczne owinięte w papierki z napisem Wesołych Świąt to słodka propozycja na upominki świąteczne firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Krówki będą wspaniałym podziękowaniem za współpracę w minionym roku. Są oryginalnym drobiazgiem dla dzieci i dorosłych.

  59,00 zł 47,97 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Czerwone Święta 20szt KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Czerwone Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Czerwone Święta 20szt

  Krówki świąteczne firmowe z nadrukowaną nazwą firmy i życzeniami Wesołych Świąt to świetna propozycja na prezenty dla pracowników i klientów biznesowych. Krówki to świetny wybór, który podziękuje współpracownikom za cały rok wspólnej pracy i pozwoli życzyć im Wesołych Świąt. Możecie wysypać je w szklanych naczyniach podczas wigilijnej kolacji.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Zielone Święta 20szt KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Zielone Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Zielone Święta 20szt

  Krówki świąteczne w papierkach z bożonarodzeniową grafiką to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Krówki prezentują się bardzo elegancko, a grafika podkreśla świąteczny klimat. To wspaniały dodatek także jako część zestawów świątecznych i koszy prezentowych.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt

  Krówki świąteczne z bożonarodzeniową grafiką i spersonalizowanym podpisem to wspaniała propozycja na upominki dla gości bądź prezenty firmowe. Krówki wspaniale sprawdzą się przy nakryciach gości na świątecznym stole. Można je również umieścić w pudełeczkach lub woreczkach i wręczyć na prezenciki świąteczne.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Bombki i Gwiazdki 20szt KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Bombki i Gwiazdki 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Bombki i Gwiazdki 20szt

  Krówki - polskie słodycze, które kochają wszyscy to idealny wybór na prezenty świąteczne z logo firmy. Krówki owinięte są w papierki z uroczą grafiką gwiazdek i bombek. Prezentują się ponadczasowo i bardzo elegancko. To wspaniała propozycja na podziękowania dla gości i cudowny dodatek do koszy prezentowych i zestawów świątecznych.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt

  Krówki świąteczne dla dzieci z życzeniami Wesołych Świąt i spersonalizowanym podpisem. Krówki są owinięte w papierki z przepiękną grafiką Mikołaja i reniferów. Prezentują się elegancko i pięknie. Nadrukujemy na nich podpis, dzięki któremu dzieciaki będą zachwycone! To wspaniały dodatek do prezentów dla każdego.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Naturalne Święta 20szt KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Naturalne Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Naturalne Święta 20szt

  Krówki na prezenty świąteczne firmowe z nazwą firmy i bożonarodzeniową grafiką to świetny pomysł na drobne upominki dla pracowników czy klientów biznesowych. Krówki to typowo polskie słodycze, które można wręczyć także partnerom zza granicy. Dzięki naturalnej grafice świetnie wpisują się w trendy.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Poinsecja 20szt KRÓWKI świąteczne firmowe Z NAZWĄ firmy Poinsecja 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne firmowe Z LOGO firmy Poinsecja 20szt

  Szukacie pomysłu na drobne upominki firmowe dla pracowników i klientów? Świetnym wyborem są krówki ze świąteczną grafiką i życzeniami owinięte w papierki z napisem Wesołych Świąt. Cudowna grafika przedstawiająca kwiaty gwiazdy betlejemskiej z pewnością przypadnie do gustu każdemu - jest elegancka i wyjątkowa. Krówki to polskie słodycze, którymi zachwyci...

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI prezent na Mikołajki do paczek świątecznych 20szt
  1 Recenzje

  Krówki świąteczne na Mikołajki przygotowane z przepięknym motywem Mikołaja na saniach. Fantastyczny dodatek do paczek świątecznych dla dzieci. Krówki są owinięte w papierki z motywem Mikołaja, napisem Słodkich Mikołajek i informacją Mikołajki 2022. Idealne do szkół i przedszkoli.

  29,98 zł 24,37 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Czerwone Święta 2szt KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Czerwone Święta 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Czerwone Święta 2szt

  Krówki świąteczne owinięte w papierki z napisem Wesołych Świąt w czerwonym kolorze to wspaniały pomysł na drobny upominek świąteczny. Krówki są zapakowane w woreczek celofanowy i przewiązane wstążeczką - idealny wybór dla każdego! Możecie je wręczyć na drobne upominki firmowe, ale świetnie sprawdzą się też jako dodatek do paczek.

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zielone Święta 2szt KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zielone Święta 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zielone Święta 2szt

  Krówki świąteczne w zielonym kolorze z napisem Wesołych Świąt zapakowane w celofanowy woreczek. Krówki są idealnym drobnym upominkiem świątecznym dla pracowników lub klientów biznesowych. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek do koszy prezentowych.

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zimowy Wieczór 2szt KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zimowy Wieczór 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Zimowy Wieczór 2szt

  Krówki na Boże Narodzenie zapakowane w celofanowy woreczek, owinięte w kraftowe papierki z napisem Wesołych Świąt i motywem renifera. Krówki będą świetne na prezenty firmowe dla pracowników lub klientów biznesowych, ale można podarować je także dzieciom lub bliskim osobom.

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Najpiękniejsze Święta 2szt KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Najpiękniejsze Święta 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent w woreczku Najpiękniejsze Święta 2szt

  Jakie upominki wybrać dla pracowników lub klientów biznesowych? Świetnym wyborem są gotowe do wręczenia krówki zapakowane w celofanowy woreczek i przewiązane wstążeczką. Krówki posiadają napis Wesołych Świąt oraz nadruk świerkowych gałązek. Prezentują się ponadczasowo i elegancko. To wspaniały pomysł, by oczarować również bliskich.

  6,98 zł 5,67 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta

  Wyjątkowy prezent świąteczny dla pracowników, klientów biznesowych, ale też każdego z domowników! Urocze sanki z krówkami w pięknym i eleganckim stylu to oryginalna propozycja na upominki. W komplecie znajdują się mini drewniane saneczki oraz 3szt przepysznych polskich krówek ze świąteczną grafiką i napisem Wesołych Świąt. Całość zapakowana jest w celofan...

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta

  Przepiękny i bardzo oryginalny prezent świąteczny w postaci krówek w zielonych papierkach umieszczonych na mini saneczkach. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana wstążką - gotowy do wręczenia. To wspaniały sposób, by oczarować pracowników, klientów, ale też domowników.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór

  Przepiękna propozycja na prezenty świąteczne dla pracowników, klientów biznesowych lub domowników. Urocze drewniane saneczki w komplecie z pysznymi polskimi krówkami z grafiką Wesołych Świąt. Wspaniały wybór na upominki firmowe, które są już zapakowane i gotowe do wręczenia.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta
  1 Recenzje

  Piękny drobny upominek świąteczny firmowy lub na prezenty dla bliskich. Słodkie krówki na saneczkach zapakowane do celofanowego woreczka to wspaniała propozycja, by oczarować najbliższych. Krówki są przepyszne - posiadają śmietankowy smak i urocze grafiki z życzeniami Wesołych Świąt.

  14,98 zł 12,18 zł (netto)
 • KRÓWKI świąteczne w opakowaniu z PODPISEM 10szt KRÓWKI świąteczne w opakowaniu z PODPISEM 10szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne w opakowaniu z PODPISEM 10szt

  Krówki świąteczne umieszczone w ozdobnym opakowaniu z piękną grafiką. Mleczne śmietankowe krówki zapakowane do pudełka ze spersonalizowaną naklejką będą wspaniałym wyborem na prezenty firmowe. Przekażą życzenia słodkich świąt i rewelacyjnie sprawdzą się jako drobny prezent dla pracowników i klientów biznesowych.

  29,98 zł 24,37 zł (netto)
 • KRÓWKI w pudełku świątecznym Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta KRÓWKI w pudełku świątecznym Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta
  16,98 zł
  KRÓWKI w pudełku świątecznym Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta

  Upominek świąteczny, który można wręczyć zaproszonym gościom na kolacji wigilijnej. Wybieraj zestaw z pudełeczkiem z personalizacją oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Do kompletu dołączone są przepyszne krówki o śmietankowym smaku. Zamów oryginalny prezencik. 

  16,98 zł 13,80 zł (netto)
 • PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta (+wstążka czerwona) PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta (+wstążka czerwona)
  12,98 zł
  PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta (+wstążka czerwona)

  Pudełeczka na prezenty świąteczne w zestawie z krówkami to wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Pudełeczka dekorowane są spersonalizowaną naklejką z napisem Wesołych Świąt i podpisem, a krówki ozdobione pasującą grafiką i życzeniami. To piękny prezent świąteczny dla najbliższych i prezent firmowy.

  12,98 zł 10,55 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta

  Pudełko bombonierka wypełnione słodkimi krówkami to wspaniały pomysł na prezent świąteczny. Grafika w odcieniach czerwieni wygląda bardzo efektownie i elegancko. To pomysł na słodki upominek dla każdego. Bombonierka pasuje również na prezent świąteczny firmowy dla pracowników lub klientów biznesowych.

  49,98 zł 40,63 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta

  Pudełko z tektury ze słodkimi krówkami wewnątrz to piękny pomysł na prezent świąteczny. W pudełku znajduje się 10szt przepysznych krówek owiniętych w papierki ze świąteczną grafiką. Cały zestaw idealnie nadaje się na prezenty świąteczne dla najbliższych, pracowników lub partnerów biznesowych. Takie pudełko będzie słodkim, lecz jednocześnie bardzo...

  49,98 zł 40,63 zł (netto)

Krówki świąteczne - słodkie propozycje na upominek

Czas radości, magii i wspólnego świętowania zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim również dylemat: jaki upominek sprawi największą radość moim bliskim pod choinką? Gdy zastanawiamy się nad idealnym prezentem na święta, warto skierować naszą uwagę ku małym słodkim cudeńkom, które od lat zachwycają swoim smakiem i tradycyjnym urokiem - krówkom.

Krówki, te klasyczne i niezmiennie popularne słodycze, mają w sobie magię, która przyciąga zarówno najmłodszych, jak i tych bardziej dojrzałych. Prosty skład, który obejmuje karmel, masło, cukier i mleko, tworzy niesamowicie kremową, delikatną i po prostu rozpływającą się w ustach konsystencję. Te maleńkie smakołyki zdobyły serca wielu, nie tylko za swoje wyjątkowe walory smakowe, ale także za towarzyszącą im bogatą historię i symbolikę.

Wybór krówek na prezent to doskonały sposób na wyrażenie swojej troski, miłości i szacunku dla najbliższych. W czasach, gdy nasze życie stało się coraz bardziej zabiegane, wręczenie takiego tradycyjnego upominku od serca nabiera szczególnego znaczenia. Cudownie jest móc powrócić do korzeni i zatrzymać się na chwilę, by docenić piękno prostoty.

Współczesne krówki, choć zachowują swój klasyczny charakter, przeszły również pewne ewolucje. Teraz możemy cieszyć się nimi w różnorodnych wersjach smakowych, z dodatkiem orzechów, owoców czy czekolady, co sprawia, że są jeszcze bardziej kuszące. Wspaniałe jest to, że dzięki tej różnorodności możemy znaleźć krówki idealne dla każdego, spełniające najbardziej wyrafinowane gusta.

Cukierki krówki to idealny prezent na różne okazje, w tym szczególnie na święta. Ich uniwersalny smak, klasyczny urok oraz długotrwała tradycja sprawiają, że są one uwielbiane przez wiele osób. Podarowanie komuś słodkich krówek to nie tylko wyraz troski i miłości, ale także szansa na wprowadzenie nutki nostalgii i świątecznego uroku. Te małe, kremowe przysmaki wypełnią serca obdarowanych ciepłem i słodkością, sprawiając, że każdy moment stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Kto z nas nie ucieszyłby się z prezentu w postaci przepysznych słodkości? Nie od dziś wiadomo, że słodycze są sprawdzonym podarunkiem niezależnie od okazji. A co powiesz na wyjątkowe upominki ze śmietankowymi krówkami w roli głównej? Twoi bliscy na pewno będą zachwyceni, kiedy znajdą tak przygotowane prezenty pod choinką. Ogromną zaletą upominków z krówkami jest to, że możesz zamówić je bez wychodzenia z domu, dzięki czemu zdążysz zorganizować wyjątkowe podarunki nawet w gorączce świątecznego szału. 

Przygotujcie się na słodką przygodę, która zaprowadzi Was do krainy smaków, zapachów i tradycji. Krówki na prezent to doskonały pomysł, który wypełni serca Waszych najbliższych ciepłem i miłością w tym wyjątkowym, świątecznym czasie. Czy gotowi jesteście odkryć magię krówek na nowo? W takim razie, zapraszamy do lektury!

Jakie upominki z krówkami na święta?

Oto lista pomysłów na upominki z krówkami na święta:

 • Świąteczne kosze prezentowe: zestaw różnorodne smakołyki z cukierkami krówkami w eleganckim koszu prezentowym. Dodaj do nich także inne ulubione słodycze, ciasteczka i czekoladki.
 • Zestaw prezentowy z krówkami: wybierz zestaw zawierający różne smaki cukierków krówkowych, takie jak waniliowe, karmelowe, czekoladowe itp.
 • Personalizowane krówki: znajdź cukiernię, która oferuje możliwość wygrawerowania imion lub życzeń na pojedynczych cukierkach krówkowych.
 • Świąteczne cukierki krówkowe w ozdobnym opakowaniu: wybierz pięknie zdobione pudełko i wypełnij je pysznymi świątecznymi cukierkami krówkowymi. Prezent będzie zarówno smaczny, jak i estetyczny.
 • Cukierki krówkowe w kształcie choinek, reniferów, gwiazdek: poszukaj cukierków krówkowych o świątecznych kształtach, które dodadzą uroku świątecznym dekoracjom.
 • Mikołaje z krówkami: Wybierz mikołaje wykonane z cukierków krówkowych jako słodkie i zabawne prezenty dla dzieci i dorosłych.
 • Zestaw DIY do przygotowania krówek: stwórz zestaw DIY, który umożliwi obdarowanej osobie własnoręczne przygotowanie krówek. W zestawie umieść przepis, składniki i foremki do krówek.
 • Skarbonka z cukierkami krówkami: dla najmłodszych, którzy lubią otrzymywać prezenty w różnej formie, skarbonka w kształcie krówki wypełniona słodkościami będzie wspaniałym upominkiem.
 • Zestaw słodkości dla łasuchów: wybierz zestaw słodkości zawierający cukierki krówkowe, czekoladki, lizaki i inne pyszne smakołyki.
 • Cukierki krówkowe w formie ozdób choinkowych: wybierz cukierki krówkowe, które są zapakowane w przezroczyste opakowania w kształcie bombek lub innych ozdób choinkowych. To świetny prezent na choinkę.
 • Pudełko z cukierkami krówkowymi z imieniem obdarowanego: wybierz pudełko z cukierkami krówkowymi z personalizowanym nadrukiem z imieniem osoby, dla której jest przeznaczony.
 • Cukierki krówkowe w wersji limitowanej: poszukaj cukierków krówkowych dostępnych tylko w okresie świątecznym lub w edycji limitowanej, które sprawią, że prezent będzie bardziej wyjątkowy

Nie zapomnij, że święta to okres radości i dzielenia się miłością. upominek z cukierkami krówkami będzie idealnym sposobem, aby w tym okresie wywołać uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Dlaczego warto sprezentować bliskim krówki na święta?

Sprezentowanie komuś cukierków krówek na święta to doskonały pomysł z wielu powodów. Oto kilka głównych powodów, dlaczego warto rozważyć taki upominek.

Cukierki krówki mają długą historię i są uwielbiane przez wiele pokoleń. Podarowanie tych słodkości może budzić miłe wspomnienia z dzieciństwa i wprowadzić do świąt nutkę tradycji. Krówki są doskonałym prezentem dla osób w różnym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ich uniwersalny smak i delikatna konsystencja przypada do gustu praktycznie każdemu. Święta to czas magiczny, pełen ciepła i miłości. Cukierki krówki, ze swoim klasycznym i uroczym charakterem, dodadzą dodatkowego świątecznego uroku do prezentu. W obecnych czasach, kiedy coraz więcej prezentów ma charakter masowy i komercyjny, upominek w postaci starannie dobranych cukierków krówek może wydawać się bardziej osobisty i wyjątkowy. Cukierki krówki są nie tylko wspaniale wyglądające, ale przede wszystkim smaczne. Podarowanie ich jest równoznaczne z ofiarowaniem pysznego smakołyka, który rozpieści podniebienie. Obecnie cukierki krówki są dostępne w wielu różnych smakach, co pozwala na dopasowanie prezentu do gustów obdarowywanej osoby. W naszym sklepie internetowym można znaleźć cukierki krówki z możliwością personalizacji, na przykład z dodanym imieniem obdarowywanej osoby, co sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Cukierki krówki są dostępne w wielu sklepach spożywczych i cukierniach, więc ich zakupienie nie jest trudne ani czasochłonne. Cukierki krówki nie są zarezerwowane tylko na święta. Można je podarować z okazji urodzin, rocznicy czy innych szczególnych momentów.

Cukierki krówki to doskonały pomysł na prezent dla bliskich w okresie świąt i nie tylko. Ich uniwersalny smak, delikatna konsystencja i uroczy wygląd sprawiają, że są one uwielbiane przez wiele osób, niezależnie od wieku. Podarowanie cukierków krówek to nie tylko obdarowanie smacznym upominkiem, ale także wyrażenie troski, miłości i szacunku dla obdarowywanej osoby. To słodka niespodzianka, która wniesie do każdego prezentu nutkę nostalgii, tradycji i świątecznego uroku.

Podsumowując, cukierki krówki to uroczy, smaczny i uniwersalny prezent, który wnosi do świątecznego nastroju nutkę nostalgii i tradycji. Wyrażają one troskę, miłość i szacunek dla obdarowywanej osoby, dodając magii i słodkości tego wyjątkowego okresu roku. To prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego obdarowanego.

Kosze prezentowe z krówkami

Kosze prezentowe to pudełka bogato zdobione bożonarodzeniowymi motywami, które w dodatku wypełniają smakowite krówki w analogicznie zaprojektowanych opakowaniach. Okrągły kosz z łuby drzewnej z wieczkiem udekorowanym świątecznym wzorem w skandynawskim stylu to szczególnie modna i klimatyczna propozycja na upominek. Kraftowy papier i minimalistyczne, czarne aplikacje ładnie komponują się z naturalnym drewnem oraz naturalnymi elementami, które ubierają pudełko od środka. 

Równie nowoczesnym rozwiązaniem jest kosz LUX z trójwymiarowym wieczkiem. W przezroczystym okienku umieszczone zostały drewniane drzewka, renifery i śnieżny krajobraz, które pięknie wpisują się w bożonarodzeniowy nastrój. Pudełko wykonane jest z grubej, sztywnej tektury o przyjemnej fakturze, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój prezent zachowa elegancką formę.

Ponadto, wszystkie kosze na naszej stronie posiadają możliwość personalizacji w postaci nadrukowanego imienia bądź nazwy firmy na specjalnie przygotowanej karteczce z najlepszymi życzeniami na Boże Narodzenie. 

Kosze prezentowe i zestawy świąteczne ze słodyczami

Jeśli w planach masz obdarować dorosłego członka rodziny, możesz śmiało zdecydować się na szykowny kosz z szampanem i krówkami. Tekturowe pudełko w białym kolorze zdobią estetyczne żłobienia i personalizowana naklejka w bardzo świątecznym stylu. Na wieczku zamieszczone są także piękne życzenia, dzięki czemu taki kosz możesz nawet wysłać dalszej rodzinie lub przyjaciołom zamiast zwykłych upominków i kartek. Całość przewiązana jest dopasowaną kolorystycznie wstążką, która dodaje pudełku uroku podobnie jak wełna drzewna i gałązki świerku umieszczone we wnętrzu razem z właściwym prezentem. Szampan ma słodki smak mango i każda obdarowana osoba z chęcią wypije sobie lampkę w czasie mroźnego, zimowego wieczoru. Zarówno butelka, jak i krówki mają motyw ściśle pasujący do wzoru zamieszczonego na wieczku, dlatego kosz jest niesamowitym i zachwycającym prezentem, któremu nie potrzeba żadnej dodatkowej oprawy.

Kosz prezentowy firmowy z krówkami

Kosz prezentowy firmowy z krówkami

Kubki świąteczne z krówkami

Nieodłącznym elementem zimowych dni są ciepłe herbaty i kawy, które również znajdziecie w naszej ofercie. Właśnie dlatego wspaniałym pomysłem na prezent są personalizowane kubki z krówkami. Duże, ceramiczne naczynie z dwustronnym, klimatycznym nadrukiem sprawi, że obdarowana osoba będzie korzystać z niego bez przerwy. Kubek to świetny upominek zarówno dla dzieci i dorosłych, a dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów bez cienia wątpliwości znajdziesz idealny podarunek dla wybranego przez siebie członka rodziny. Możliwość zamieszczenia na kubku imienia obdarowywanej osoby czyni go dodatkowo osobistym przedmiotem o niepowtarzalnym charakterze. Znajdujące się w naczyniu śmietankowe krówki będę idealnym dodatkiem do kawy czy herbaty i osłodzą Twoim bliskim nawet najbardziej nieprzyjemne, mroźne popołudnia.

Kubek świąteczny z imieniem i krówkami

Kubek świąteczny z imieniem i krówkami

Krówki świąteczne z życzeniami

Szukasz drobnego upominku, który dopełni przygotowany już przez Ciebie prezent? A może potrzebujesz niewielkich podarunków na wigilię w szkole bądź firmie? W takim razie, z pewnością spodobają Ci się urocze sanki z krówkami. Drewniana figurka, którą można ustawić na półce lub zawiesić na choince nawet najstarszym przypomni białe zimy spędzane na śnieżnych zabawach. Ułożone na saneczkach słodkie krówki będą miłym uzupełnieniem upominku, a dzięki opakowaniu całości w celofan i przewiązaniu go wstążeczką zyskasz gotowe do wręczenia prezenciki. 

Kapitalnym dodatkiem lub samoistnym podarunkiem są również bombonierki. Estetyczne kartoniki z krówkami zadowolą wszystkich łasuchów i będą uciechą dla oczu. Bombonierki, tak jak wcześniejsze propozycje, również nadają się do personalizacji, a dzięki bożonarodzeniowym motywom i nastrojowym tekstom nadrukowanym na wieczku całość prezentuje się naprawdę wspaniale.

Krówki świąteczne z logo firmy

Krówki świąteczne z logo firmy

Nowości