Mini alkohole

Firmowe upominki świąteczne dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów to doskonałe rozwiązanie na Boże Narodzenie. Mini alkohole będą eleganckim prezentem na Święta w Twojej firmie. Małe butelki wina z logo firmy to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Mini likier świąteczny albo "małpki" z wódką także mogą być wyjątkowym prezentem na Boże Narodzenie. Mini alkohole z logo firmy dołączone do paczek dla pracowników czy kontrahentów będą ciekawym pomysłem. Personalizowane etykiety ze świątecznymi motywami sprawiają, że każda butelka wygląda naprawdę oryginalnie.

 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM
  1 Recenzje

  Przepiękny pomysł na prezenty świąteczne firmowe oraz upominki dla najbliższych! Mini butelka wina musującego w złotym kolorze ze spersonalizowaną naklejką. Taki prezent zachwyci każdego i może stać się symbolem wystrzałowych Świąt Bożego Narodzenia. Całość prezentuje się wspaniale i jeszcze lepiej smakuje!

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM

  Mini winko musujące na prezent świąteczny. Wino ma złoty kolor i przepiękną złotą banderolę, posiada w komplecie spersonalizowaną naklejkę z życzeniami Wesołych Świąt i spersonalizowanym podpisem. Takie butelki można wykorzystać także na prezenty firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Wino musujące premium to piękny dodatek na Święta Bożego...

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Bombki i Gwiazdki Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Bombki i Gwiazdki Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Bombki i Gwiazdki Z TWOIM PODPISEM

  Wino musujące na prezenty świąteczne w złotym kolorze sprzedawane ze spersonalizowaną naklejką z Twoim podpisem. Wino idealnie sprawdzi się na prezenty firmowe z nazwą Twojej firmy, ale też będzie pasował na wystrzałowy upominek dla każdego z domowników. Wina mogą stanąć także na stole wigilijnym przy talerzu każdego z gości.

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Poinsecja Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Poinsecja Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Poinsecja Z TWOIM PODPISEM
  1 Recenzje

  Pomysłowy i kreatywny prezent świąteczny w formie wina musującego. To idealny wybór na słodki i uroczy prezencik dla domowników, ale też pomysł na prezenty firmowy z nazwą Twojej firmy. Takie butelki mogą również stanąć na stole wigilijnym przy talerzy każdego z gości.

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM

  Wino musujące na prezent świąteczny w komplecie ze słomką i wstążką. Wino posiada przepiękne naklejki z grafiką zimowego ptaszka, napisem Wesołych Świąt oraz spersonalizowanym podpisem. Butelki wina będą wspaniałym pomysłem na świąteczne upominki firmowe. Sprawdzą się także jako dodatek dla każdego z domowników.

  24,98 zł 20,31 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny UNIWERSALNE Cava Negro 200ml Najpiękniejsze Święta WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny UNIWERSALNE Cava Negro 200ml Najpiękniejsze Święta
  22,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny UNIWERSALNE Cava Negro 200ml Najpiękniejsze Święta

  Wino na upominek świąteczny w eleganckiej czarnej butelce. Podaruj prezent z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Przepyszne wino zaskoczy obdarowaną osobę i sprawi, że na jej twarzy zagości uśmiech. Zamów elegancki prezencik, który można wręczyć również pracownikowi. 

  22,98 zł 18,68 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WÓDKA Małpka Świąteczna w buteleczce Z PODPISEM 100ml WÓDKA Małpka Świąteczna w buteleczce Z PODPISEM 100ml
  19,98 zł
  WÓDKA Małpka Świąteczna w buteleczce Z PODPISEM 100ml

  Buteleczka z czystą wódeczką ze świąteczną naklejką z zabawnym tekstem i grafiką oraz personalnym podpisem to fantastyczny pomysł na drobny upominek świąteczny dla każdego z gości lub prezent firmowy z logo.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  LIKIER świąteczny wiśniowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml LIKIER świąteczny wiśniowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml
  19,98 zł
  LIKIER świąteczny wiśniowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml

  Mini buteleczki ze świątecznym likierem wiśniowym i specjalną spersonalizowaną naklejką to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Butelki idealnie sprawdzą się na prezenty firmowe, ale też drobne upominki dla bliskich osób. Szklana butelka oraz naklejka z przepięknym motywem i personalizacją lub logo firmy sprawia, że to uroczy prezencik.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  LIKIER świąteczny cytrynowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml LIKIER świąteczny cytrynowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml
  19,98 zł
  LIKIER świąteczny cytrynowy w buteleczce Z PODPISEM 100ml

  Cytrynówka w szklanej butelce z personalizacją to wspaniały pomysł na drobne upominki świąteczne firmowe. Do kompletu dołączamy specjalne samoprzylepne naklejki z motywem bożonarodzeniowym i podpisem oraz logo firmy. Tak przygotowane prezenciki pozwolą podziękować pracownikom za całoroczną współpracę.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WÓDKA świąteczna czysta w buteleczce Z PODPISEM 100ml WÓDKA świąteczna czysta w buteleczce Z PODPISEM 100ml
  19,98 zł
  WÓDKA świąteczna czysta w buteleczce Z PODPISEM 100ml

  Wódka czysta w szklanej buteleczce sprzedawana w komplecie ze spersonalizowaną etykietą. Wódeczka będzie wspaniałym pomysłem na drobne upominki firmowe dla współpracowników lub kontrahentów. Dzięki specjalnie przygotowanej naklejce prezentuje się pięknie i pozwoli przekazać życzenia wesołych świąt i zdrowia.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)

Mini alkohole na Święta - upominki świąteczne dla dorosłych

Alkohol to częsty prezent na Święta Bożego Narodzenia. Można wręczać go bliskim osobom - rodzicom, dziadkom, drugiej połówce, rodzeństwu czy przyjaciołom. To jednak również doskonałe rozwiązanie dla firm. Personalizowane butelki wina, wódki czy likieru na pewno przypadną do gustu obdarowywanym osobom. Alkohol stanowi bowiem bardzo elegancki i gustowny pomysł na prezent, który świetnie sprawdza się zarówno jako część zestawu, jak i oddzielny podarunek. Śmiało możesz więc wykorzystać go w trakcie tegorocznych Świąt. Prezent bożonarodzeniowy w postaci butelki wysokiej jakości alkoholu będzie doskonałym rozwiązaniem w trakcie uroczystości firmowej w gronie pracowników, partnerów biznesowych oraz ważnych klientów. Planujesz takie wydarzenie? Koniecznie zadbaj o odpowiednie upominki dla zapraszanych osób.

Pomysłowe prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Butelka wysokiej jakości wina, whisky albo likieru będzie z pewnością bardzo dobrym pomysłem na prezent świąteczny. Koniecznie zajrzyj do naszych alkoholi na Święta i wybierz odpowiedni wariant dla swoich pracowników czy kontrahentów. Jeśli jednak szukasz drobnych upominków - mamy dla Ciebie także produkty dopasowane do takich oczekiwań. Mini butelki z alkoholem to bezbłędny dodatek do większych zestawów. Można umieścić je w paczkach firmowych i w ten sposób uzupełnić prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników albo partnerów biznesowych. “Małpka” świąteczna z zabawnym i oryginalnym motywem świetnie nadaje się do takiej roli. Obdarowane osoby z pewnością będą oczarowane nietuzinkowym pomysłem na Gwiazdkę.

Wódka świąteczna czysta w buteleczce z podpisem

Mini alkohol na prezent świąteczny

Prezenty świąteczne dla kobiet i mężczyzn

Mini butelki z alkoholem to również świetne upominki dla klientów, które przygotować można na targi branżowe w okolicy Świąt. W ramach powitania można też wykorzystać je w hotelach czy SPA. Małe upominki z alkoholem na Boże Narodzenie będą znakomitą propozycją, jeśli planujesz uroczystość firmową. Wigilia pracownicza czy bal z okazji zakończenia roku to doskonałe okazje do obdarowania osób ważnych dla Twojej firmy. Pracownicy, klienci bądź wspólnicy będą zachwyceni, jeśli przygotujesz dla nich upominki w postaci cytrynowego likieru świątecznego. Takie podziękowanie pozwoli w elegancki i gustowny sposób wyrazić, jak wiele znaczą dla Ciebie obdarowane osoby. Tak docenisz wszystkich kontrahentów czy pracowników swojej firmy.

Oryginalne prezenty bożonarodzeniowe

Mini wino na Święta z motywem renifera oraz Mikołaja wygląda naprawdę oryginalnie. To doskonały upominek na Boże Narodzenie. Czapeczka Świętego Mikołaja i słomka znakomicie dopełniają tego rodzaju prezent firmowy. Personalizowana etykieta z logo marki również nadaje całości unikalny charakter. Możesz więc z powodzeniem postawić na tak przemyślany i dobrze przygotowany prezent z okazji Świąt. Na Boże Narodzenie w swojej firmie wybrać możesz też mini wina musujące. Idealnie nadają się do wznoszenia toastów, więc stanowią niezawodny prezent na tak szczególną okazję. Bez najmniejszych wątpliwości wszystkie obdarowane osoby będą zachwycone i z wielką przyjemnością spróbują otrzymanych prezentów. Koniecznie sprawdź wszystkie propozycje!

Wino musujące mini butelka zielone święta

Mini wino musujące z logo