Prezenty świąteczne przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Ho Ho Ho! Fajnie, że wpadłeś do naszego świątecznego sklepiku! Nasze elfy przygotowały dla Ciebie fantastyczną świąteczną ofertę, prosto z mroźnej Laponii! Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Pełen luzik! Z nami zdążysz nawet na ostatnią chwilę i to z bezpośrednią wysyłką do najbliższych - 100% bezpiecznie.

Sprawdź najciekawsze pomysły od naszych Elfów:

Kubki świąteczne z imieniem

Rozgrzewające kakao, aromatyczna herbatka z miodem i cytrynką czy pobudzająca kawka... Nikt nie chce, by ktoś 'przypadkiem' podkradł jego napój! Kubek z podpisem i po kłopocie! A do tego pyszniutkie, świeżutkie krówki świąteczne lub rozpływające się w ustach pianki Marshmallow... Mniam...

Kubki świąteczne na prezent - zobacz wszystkie w sklepie

Kubki świąteczne na prezent - kliknij na zdjęcie i zobacz wszystkie w sklepie

Krówki świąteczne z Twoim podpisem

Klasyczne polskie krówki w świątecznej odsłonie po prostu muszą znaleźć się wśród prezentów świątecznych. Dorzuć je do kosza prezentowego, zestawu świątecznego lub po prostu rozdaj je dzieciakom i ciesz się ich uśmiechem! Jeśli chcesz to krówki mogą przyjechać do Ciebie już na saneczkach, pięknie zapakowane na prezent!

Krówki świąteczne na prezent

Krówki świąteczne na prezent - kliknij na zdjęcie i zobacz wszystkie w sklepie

Prezenty świąteczne dla dzieci

Święta to magiczny czas, który dzieci uwielbiają! Jeśli Twoje dziecko w liście do Świętego Mikołaja poprosiło o coś wyjątkowego nie sięgaj po kolejna zabawkę. Pięknym pomysłem będzie w pełni spersonalizowany prezent od Świętego Mikołaja, który zachwyci Twoją pociechę. Zajrzyj, co nasz Mikołaj ma dla Twojego dziecka. Gwarantujemy, że same cudowności :-)

Prezenty świąteczne dla dzieci

Prezenty świąteczne dla dzieci - kliknij na zdjęcie i zobacz wszystkie w sklepie

Kosze prezentowe z logo Twojej firmy

Prowadzisz firmę? Nic tak nie cieszy jak premia świąteczne, ale... wręczona w niebanalny sposób. W tym roku tradycyjną kopertę zamień na coś bardziej osobistego, wyjątkowego i pięknego. Kosz prezentowy pięknie skomponowany i przygotowany specjalnie na Twoje zamówienie, zestaw świąteczny z logo firmy lub prezent w drewnianym pudełku będzie pięknym podziękowaniem za całoroczną współpracę.

Kosze prezentowe firmowe z logo

Kosze prezentowe firmowe z logo - kliknij na zdjęcie i zobacz wszystkie w sklepie

Worki na prezenty świąteczne z imieniem

Mikołaju! Nie masz pomysłu, jak zapakować swój prezent. Nic się nie stało! Mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji, które zachwycą każdego. Worki świąteczne z imieniem, naturalne skarpety ze świątecznym nadrukiem czy odjazdowy papier do pakowania tylko czeka, by po niego sięgnąć.

Gotowe pomysły na pakowanie prezentów świątecznych

Gotowe pomysły na pakowanie prezentów świątecznych - kliknij na zdjęcie i zobacz wszystkie w sklepie

Gdzie mieszkają pomocne Elfy? Skontaktuj się z naszą świąteczną załogą!

Zamów bezpośrednio przez sklep: MojaGwiazdka.pl

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły: 514 558 588

Poproś mailowo o wycenę: biuro@grupakoka.pl