Sianko wigilijne

Sianko wigilijne z logo firmy to pomysł na oryginalny upominek świąteczny. Sianko wigilijne jest nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. Dlaczego w Wigilię kładziemy sianko pod obrusem? Jest to symbol ubóstwa, w jakim urodził się Jezus, ale również element mający przynieść pomyślność wszystkim zebranym przy stole. Sianko wigilijne to świetny upominek firmowy. Takie prezenty bożonarodzeniowe mają fantastyczny klimat i spodobają się wszystkim obdarowanym osobom. Personalizowane paczki z siankiem wigilijnym możesz wręczyć klientom, pracownikom oraz partnerom biznesowym. 

 • SIANKO wigilijne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta SIANKO wigilijne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta

  Wigilijne sianko z przepięknym tekstem, personalizacją i świąteczną grafiką będzie miłym gestem dla każdego ze świątecznych gości. Tak podane sianko warto umieścić przy talerzach domowników lub wręczyć osobiście. Goście obdarowani siankiem wigilijnym będą wiedli dobre i dostatnie życie.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne z PODPISEM Magiczne Święta SIANKO wigilijne z PODPISEM Magiczne Święta
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne z PODPISEM Magiczne Święta

  Sianko wigilijne to przepiękny prezent, który zachwyci każdego pracownika. Dołączono do niego personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz podpisem lub logo firmy. Zaskocz najbliższych wyjątkowym upominkiem. Sianko zamknięte jest w celofanowym woreczku. 

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta

  Sianko wigilijne z Twoim nadrukiem umieszczone w celofanowym woreczku i ozdobione naklejką z życzeniami. Sianko wigilijne to piękny pomysł na upominek świąteczny dla każdego z gości. Prezentuje się wspaniale i pięknie wygląda przy talerzach. To świąteczna tradycja, która powinna znaleźć się na wigilijnym stole.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta

  Sianko wigilijne to cudowna propozycja i wyjątkowa świąteczna tradycja. Sianko wigilijne z grafiką i dowolnym podpisem będzie dodatkiem na Boże Narodzenie. Sianko umieszczone jest w woreczku i dopełnione naklejką ze świąteczną grafiką.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek

  Pachnące sianko wigilijne z Twoim nadrukiem to piękna propozycja na upominki świąteczne z logo firmy. Sianko zapakowane jest w celofanowy woreczek i udekorowane naklejką ze świąteczną grafiką i pięknym tekstem. Sianko pięknie będzie wyglądało ułożone przy talerzach każdego z gości obecnego na kolacji wigilijnej.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja

  Sianko wigilijne w woreczku dekorowane świąteczną grafiką i życzeniami to świetny wybór na stół wigilijny. Sianko może stać się wspaniałym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Umieszczone przy talerzu każdego z gości prezentuje się wspaniale i ponadczasowo. Sianko to pomysł na efektowny upominek dla każdego z domowników.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne Z PODPISEM Snowland SIANKO wigilijne Z PODPISEM Snowland
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne Z PODPISEM Snowland

  Pachnące wigilijne sianko zdobione personalizowaną naklejką to cudowny pomysł na świąteczny dodatek dla każdego z gości. Sianko pięknie prezentuje się ułożone przy nakryciach gości. Wspaniałe życzenia, grafika świąteczna oraz personalizacja zachwycą gości. Ten symbol Świąt Bożego Narodzenia podany w takiej formie jest wyjątkowym dodatkiem.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła
  5,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła

  Efektownie zapakowane pachnące sianko wigilijne dekorowane naklejką z życzeniami i logo firmy to świetny pomysł na firmowe upominki świąteczne. Sianko prezentuje się pięknie, a dzięki tekstowi będzie miłą niespodzianką dla współpracowników lub kontrahentów. Dzięki grafice gałązki jemioły prezentuje się bardzo nowocześnie.

  5,98 zł 4,86 zł (netto)

Sianko wigilijne - drobne upominki firmowe

Boże Narodzenie ma niepowtarzalny klimat. Ma również tradycje, dzięki którym z roku na rok zachowuje swoją cudowną atmosferę. Należą do nich dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd czy wręczanie prezentów. Ta ostatnia należy do szczególnie lubianych. Prezenty świąteczne wręczamy rodzinie i przyjaciołom, ale także pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym. Upominki firmowe dobrze jest dopasować do charakteru celebrowanej okazji. W tym celu możesz śmiało połączyć różne tradycje, przygotowując wspaniałe prezenty dla swoich kontrahentów czy współpracowników. Drobne upominki na Święta doskonale nadają się również na reklamę marki oraz budowanie dobrych relacji z otoczeniem Twojej firmy. Zobacz koniecznie nasze propozycje!

Prezenty firmowe z logo

Do tradycji bożonarodzeniowych zaliczyć należy również zwyczaj układania sianka pod obrusem na stole wigilijnym. Ma to przynieść pomyślność wszystkim osobom zebranym przy wieczerzy. To bardzo radosna tradycja, która stwarza idealną okazję do przygotowania ciekawych prezentów firmowych. Swoim pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym śmiało wręczyć możesz bowiem paczki z siankiem wigilijnym. Takie upominki na pewno sprawią wszystkim przyjemność. W końcu będą znakomitą oznaką tego, że wszystkim obdarowanym życzysz jak najlepiej. Sianko wigilijne na prezent zapakowane w foliową torebkę z etykietą wygląda naprawdę ładnie. Motyw świątecznego wieńca i życzenia podpisane nazwiskiem albo nazwą firmy doskonale się ze sobą komponują. 

Sianko wigilijne z etykietą jemioła

Drobny upominek firmowy na Święta

Sianko na Wigilię z nazwą firmy

Paczki z siankiem wigilijnym przygotowane zostały w wielu czarujących odsłonach, dzięki czemu z powodzeniem wybrać możesz motyw najlepiej dopasowany do swoich własnych upodobań. A może postawisz na kolorystykę dopasowaną do stylu Twojej marki? To również może być ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu podarunek będzie naprawdę wyjątkowy. Sianko wigilijne z motywem zimowego ptaszka albo reniferów prezentuje się naprawdę czarująco. Naturalne motywy bardzo dobrze komponują się z charakterem całego prezentu. Na etykiecie dołączonej do podarunku znajdują się bożonarodzeniowe życzenia. Można podpisać je swoim nazwiskiem albo nazwą firmy. W ten sposób spowodujesz, że upominek firmowy będzie naprawdę świetną reklamą marki.

Wigilijne sianko na prezenty świąteczne

Świąteczne prezenty firmowe powinny być uniwersalne i ponadczasowe, aby sprawiły radość jak największej ilości osób. Sianko wigilijne bez dwóch zdań stanowi taki właśnie produkt. Jest też bardzo symbolicznym upominkiem firmowym. Sianko wigilijne na prezent z czerwoną lub zieloną etykietą doskonale wpisuje się w klimat Bożego Narodzenia. To doskonały upominek dla firm, który posłużyć może jako podziękowanie na koniec roku albo reklama marki. Sianko w ozdobnych paczkach można dołączyć też do większych zestawów podarunkowych od firmy. W ten sposób uatrakcyjnisz swoje prezenty firmowe dla pracowników czy ważnych partnerów biznesowych. Na pewno docenią taki tradycyjny akcent, który podkreśli charakter okazji. 

Sianko wigilijne z etykietą czerwone święta

Sianko wigilijne na prezent firmowy

Nowości