MojaGwiazdka.pl - dlaczego u nas?

KIM JESTEŚMY

Sklep MojaGwiazdka.pl oferuje prezenty świąteczne dla firm, które można wręczyć pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym. Oferujemy największy wybór świątecznych koszy prezentowych na polskim rynku, które mogą Państwo zamówić przez internet z szybką dostawą do swojej firmy lub na wskazane adresy. W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne kosze prezentowe w drewnie, modne boxy prezentowe, drobne upominki świąteczne z logo, a także paczki świąteczne dla dzieci pracowników. W ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór prezentów z alkoholem rekomendowanych przez wybitnych sommelierów jak Mielżyński.

>>Zobacz nasze przykładowe realizacje

Prezenty w wysokiej jakości opakowaniach

Prezenty w pudełkach

Kosze prezentowe w drewnie

Prezenty w drewnie

Drobne upominki

Drobne upominki

Prezenty dla kobiet

Prezenty dla kobiet

Prezenty dla mężczyzn

Prezenty dla mężczyzn

Paczki dla dzieci pracowników

Prezenty dla dzieci

MAMY JUŻ 15 LAT

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 15 lat! W tym roku obchodziliśmy 15-lecie działalności w branży prezentów i dekoracji, w której cały czas się rozwijamy. Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam przede wszystkim na dzieleniu się radością, dlatego z dbałością o każdy szczegół podchodzimy do tworzenia naszej oferty, przygotowywania produktów, ich personalizacji, a także samej wysyłki.

Nasi pracownicy podczas 15-lecia

NASZA OFERTA

W ofercie sklepu znajdą Państwo aż 1496 wyselekcjonowanych produktów. Przygotowaliśmy prezenty w każdym wariancie cenowym tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Od koszy prezentowych premium, poprzez piękne i nowoczesne boxy prezentowe aż po drobne upominki w postaci słoiczków z miodem, krówek świątecznych czy czekoladek. W naszym sklepie mają Państwo również możliwość personalizacji, czyli umieszczenia na prezentach logo firmy lub indywidualnej dedykacji.

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI I ZAUFANI PRZEWOŹNICY

W sklepie mają Państwo możliwość płatności przy pomocy sprawdzonych pośredników takich jak Przelewy24 czy Paynow. Mogą Państwo zapłacić również tradycyjnym przelewem bankowym. Na każde zamówienie możemy wystawić fakturę VAT. Zamówienia wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi: GLS, DPD, Inpost.

WYSYŁKA NA PALECIE

Każdy produkt jest przez nas odpowiednio zabezpieczany do wysyłki tak, aby dotarł w stanie nienaruszonym. Wszystkie duże zamówienia wysyłane są na paletach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję otrzymania produktu dokładnie w takiej formie, w jakiej opuścił nasz magazyn.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Nasi konsultanci służą pomocą w każdej kwestii: od wyboru konkretnego wariantu w danym budżecie, poprzez cały proces realizacji zamówienia aż do finalizacji wysyłki. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią:

mail: zamowienia@mojagwiazdka.pl

telefon: 514558588

DOSTOSOWANIE PRODUKTU

Nie znaleźli Państwo odpowiedniego produktu w naszej ofercie? Przygotowaliśmy się na taką ewentualność! Umożliwiamy stworzenie indywidualnego kosza prezentowego z wybraną zawartością. Mają Państwo możliwość wyboru 100% składowych, jakie wejdą do Państwa prezentu. Zapraszamy: >stwórz swój prezent<

WYBÓR PREZENTU W KONKRETNYM BUDŻECIE

Mają Państwo konkretny budżet przeznaczony na prezenty świąteczne? Przygotowaliśmy segmenty cenowe, w obrębie których znajdą Państwo mnóstwo propozycji:

>>drobne upominki do 30zł

>>prezenty w przedziale 30-60zł

>>prezenty w przedziale 60-100zł

>>prezenty w przedziale 100-200zł

>>prezenty w kwocie powyżej 200zł

PERSONALIZACJA W CENIE

Wybierając prezent u nas mają Państwo możliwość pełnej personalizacji w postaci nadruku podpisu lub logo firmy, a także osobistej dedykacji. Umożliwiamy także zmianę w projekcie, dzięki której mogą Państwo umieścić na każdym z prezentów swój indywidualny tekst, życzenia w obcym języku czy też wpisać dane obdarowywanej osoby. Istnieje także możliwość przygotowania całej zawartości z Państwa logo. Każdorazowo otrzymają Państwo również wizualizację projektu do akceptacji. Personalizacja produktu jest w cenie - nie muszą Państwo dopłacać dodatkowo.

BRAK MINIMUM LOGISTYCZNEGO

Nasze prezenty mogą Państwo zamówić już od 1 sztuki! Nie wymagamy minimum logistycznego do realizacji zamówienia.

6 TYSIĘCY ZAMÓWIEŃ W 5 LAT

W naszym serwisie znajdą Państwo aż 1496 wyselekcjonowanych produktów, które można wręczyć jako prezenty świąteczne dla klientów, partnerów biznesowych lub pracowników. W ciągu 5 lat działania sklepu MojaGwiazdka.pl udało nam się zrealizować z sukcesem ponad 6 tysięcy zamówień.

SZYBKA REALIZACJA

99% wszystkich zamówień realizujemy w czasie nieprzekraczającym 7 dni roboczych. Istnieje również opcja skorzystania z opcji express, czyli przyspieszenia realizacji do 3 dni roboczych. Zapoznaj się z ofertą szybkiej realizacji: >>express<

WYSYŁKA POD WSKAZANE ADRESY

W sklepie MojaGwiazdka.pl mają Państwo możliwość złożenia zamówienia na prezenty firmowe z wysyłką bezpośrednio do kontrahentów na podstawie przesłanej listy adresów. Przygotujemy paczki i dostarczymy je na wskazane przez Państwa adresy.

ODBIÓR OSOBISTY

W indywidualnych przypadkach umożliwiamy odbiór zamówionych prezentów w siedzibie naszej firmy:

KOKA Kinga Kieliańska sp.l.

ul. Słowackiego 14

62-020 Swarzędz

ZAUFALI NAM

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie:

mail: zamowienia@mojagwiazdka.pl

telefon: 514558588

Jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Zapraszamy do kontaktu!