PREZENT świąteczny dla dziecka Kalendarz Adwentowy z biżuterią HIT

199,98 zł brutto

162,59 zł (netto)1-3 dni robocze

Prezent świąteczny dla dziecka jaki wybrać? Idealną propozycją będzie kalendarz adwentowy w formie szkatułki wypełniony dziecięcą biżuterią. W komplecie znajdują się aż 24 elementy biżuteryjne, które zachwycą małą księżniczkę. Kalendarz jest solidnie wykonany, a różowy kolor szkatułki przypadnie do gustu każdej dziewczynce. Ten piękny zestaw sprawi, że córeczka będzie zachwycona mogąc odliczać dni do świąt!

Opis:

  • skład: szkatułka na biżuterię w różowym kolorze przygotowana w formie kalendarza adwentowego z wypełnieniem; w komplecie znajdują się także 24 elementy biżuterii dziecięcej takie jak bransoletki, przypinki czy breloczki (wszystkie elementy zostały pokazane na drugim zdjęciu)
  • kalendarz adwentowy z biżuterią będzie pięknym prezentem dla dziecka, zachwyci córeczkę i sprawi, że będzie oczarowana mogąc odliczać dni do świąt

Wielkość:

  • rozmiar szkatułki ok. 23 x 15 x 9.5 cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny dla dziecka Kalendarz Adwentowy z biżuterią HIT

PREZENT świąteczny dla dziecka Kalendarz Adwentowy z biżuterią HIT

Prezent świąteczny dla dziecka jaki wybrać? Idealną propozycją będzie kalendarz adwentowy w formie szkatułki wypełniony dziecięcą biżuterią. W komplecie znajdują się aż 24 elementy biżuteryjne, które zachwycą małą księżniczkę.

Produkty z kategorii