CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

42,98 zł brutto

34,94 zł (netto)1-3 dni robocze

Balony z helem to świetny pomysł na dekoracje sali czy domu na ważne uroczystości i święta. Unoszące się balony szczególnie zachwycą maluchy, ale również dla dorosłych będą miłe dla oka. Puszka z helem do napełniania balonów to wręcz must have dziecięcych przyjęć. Sprawdzi się także genialnie na święta i sylwester. Nadmuchane nim balony z motywem świątecznym pięknie przyzdobią domowe wnętrze.

Opis:

  • hel w puszce, który służy do napełniania balonów
  • dzięki jednej puszce można napełnić ok: 10 balonów lateksowych 5 "; 4 balonów lateksowych 10 " (częściowo powietrzem); 3 balonów lateksowych 12 " (częściowo powietrzem); 1 balon foliowy 19 "
  • Na stopień napełnienia i dokładną liczbę napełnionych balonów ma wpływ wiele czynników - m.in. producent balonów, ale także warunki atmosferyczne. Balony 10” oraz 12” należy napełnić częściowo helem. Kiedy czujemy, że zaczynają się unosić, należy dodmuchać je powietrzem do pełnego rozmiaru

Zastosowanie:

  • idealny do stworzenia bukietów z balonów wypełnionych helem
  • bardzo dobrze nadaje się do napełnienia foliowych balonów, które będą mogły unosić się w powietrzu

  • balony z helem możesz wypuścić symbolicznie na zewnątrz (dzieci mogą robić wyścigi, który balonik poleci szybciej i wyżej) lub zostawić je w domu, by zdobiły kolorowo sufit nad głowami gości

Pojemność:

  • 0,12l

WAŻNE!

Pojemnik pod ciśnieniem: chroń przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 ° C. Unikać ekstremalnych warunków pogodowych oraz okolic piekarnika, kominka czy bezpośredniego sąsiedztwa ognia. Nie przekłuwać, ani nie spalać, także po użyciu. Przechowywać z dala od dzieci. Puszka zawiera gaz HEL. Gaz nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. HEL występuje w postaci gazowej, dlatego może sprawiać wrażenie pustej puszki. Plomba na zatyczce jest gwarancją pełnego pojemnika. Zerwana plomba nie gwarantuje stuprocentowej zawartości.

Opinie

Napisz opinię

CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

Balony z helem to świetny pomysł na dekoracje sali czy domu na ważne uroczystości. Unoszące się balony szczególnie zachwycą maluchy, ale również dla dorosłych będą miłe dla oka. Puszka z helem do napełniania balonów to wręcz must have dziecięcych przyjęć. Sprawdzi się także genialnie na święta i sylwester. Nadmuchane nim balony z motywem świątecznym pięknie przyzdobią domowe wnętrze.

Produkty z kategorii