Uniwersalne

Gotowe prezenty świąteczne dla firm. Uniwersalne zestawy podarunkowe dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Jakie prezenty świąteczne firmowe wybrać? Zobacz oryginalną kolekcję prezentów biznesowych na Boże Narodzenie. Zestawy świąteczne w pudełkach zawierają wysokiej jakości dekoracje, smakołyki, alkohole oraz inne produkty, które pozwoliły przygotować ciekawe podarunki. To niezawodne rozwiązanie na Święta w Twojej firmie. Przygotowane z dbałością o każdy szczegół prezenty firmowe w pudełkach wyglądają naprawdę znakomicie.

 • LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ
  49,98 zł
  LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ

  List od Świętego Mikołaja w formie słodkiej bombonierki wypełnionej krówkami z napisem Wesołych Świąt. Sama bombonierka wykonana jest z grubej tektury, wewnątrz znajduje się 10szt słodkich polskich krówek. Wieczko pudełka zostało ozdobione przepiękną grafiką, która od razu kojarzy się z listem od Świętego Mikołaja. Całość jest spersonalizowana.

  49,98 zł 40,63 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z PODPISEM Magiczne Święta PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z PODPISEM Magiczne Święta
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z PODPISEM Magiczne Święta

  Wspaniała bombonierka z wysokiej jakości, śmietankowymi krówkami. To propozycja prezentu z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Upominek zawiera życzenia oraz przepiękną grafikę bombek. Możesz dołączyć do niego także logo firmy. Spraw radość najbliższym! 

  49,98 zł 40,63 zł (netto)