Prezenty firmowe w skrzyniach

PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

loader

69,98 zł7 dni roboczych

Prezent świąteczny w skrzyni o ekologicznym charakterze, w którego skład wchodzą słoiczki z konfiturkami w różnych smakach. Całość umieszczona jest w skrzyni z naturalnego drewna. Prezent jest pięknie podany - karteczka z tekstem oraz grafiką gwiazdy betlejemskiej oczaruje każdego. Na karteczce umieścimy spersonalizowany podpis. Może to być kosz prezentowy firmowy lub zdrowy prezent świąteczny dla najbliższych.

Opis:

  • skład: drewniana skrzynia z sześcioma przegródkami, w każdej przegródce znajduje się mega zdrowa, naturalna konfiturka owocowa w różnych losowo wybranych smakach: mogą to być malina, truskawka, czarna porzeczka, morela, wiśnia, gorzka pomarańcza - konfiturki są naturalne, bez konserwantów, przygotowane w oparciu o stare receptury!; w skrzyni znajduje się także karteczka z życzeniami i przepiękną świąteczną grafiką

  • nadruk: owocowa grafika, tekst życzeń, spersonalizowany podpis

  • tekst życzeń:
Słodkich Świąt
Bożego Narodzenia,
przepełnionych aromatem piernika,
cynamonu, gałązkami świerku...
Pełnych miłości, szczęścia i radości.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
życzy
Twój Podpis

  • taki zdrowy zestaw będzie przepięknym pomysłem na zdrowy prezent świąteczny firmowy lub dla najbliższych

Wielkość:

  • skrzynia: 22,5x16,5x8cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

Prezent świąteczny w skrzyni o ekologicznym charakterze, w którego skład wchodzą słoiczki z konfiturkami w różnych smakach. Całość umieszczona jest w skrzyni z naturalnego drewna. Prezent jest pięknie podany - karteczka z tekstem oraz grafiką gwiazdy betlejemskiej oczaruje każdego. Na karteczce umieścimy spersonalizowany podpis.

Produkty z kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: