KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Czerwone Święta

loader

79,98 zł brutto

65,02 zł (netto)7 dni roboczych

Bogaty kosz prezentowy firmowy na prezenty dla pracowników i klientów biznesowych. Prezent świąteczny został utrzymany w odcieniach czerwieni. Świąteczna czerwona grafika od razu przywodzi na myśl klimat Świąt Bożego Narodzenia, dzięki czemu zestaw świetnie wpisuje się w trendy. Cały komplet posiada także życzenia świąteczne podpisane nazwą firmy, które podziękują za cały rok współpracy.

Opis:

 • skład: okrągły kosz prezentowy z naturalnej łuby o średnicy 20cm, w którego skład wchodzi: 6 krówek o śmietankowym smaku, ciasteczko z wróżbą, słoiczek miodu z polskiej pasieki, aromatyczna świąteczna herbata z torebką w okienku - każdy element posiada spójną świąteczną grafikę i napis Wesołych Świąt; na wieczku pudełka znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką świąteczną, życzeniami i nazwą firmy; pudełko wypełnione jest wełną drzewną
 • nadruk: grafika świąteczna w odcieniach czerwieni, życzenia, nazwa firmy
 • tekst życzeń:

Ten cudowny pełen radości czas
Świąt Bożego Narodzenia
niech przyniesie wiele szczęścia i radości,
a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt życzy ..................

 • kosz prezentowy firmowy to piękna propozycja na świąteczne prezenty firmowe wręczone w podziękowaniu za całoroczną współpracę

Wielkość:

 • średnica kosza: 20cm

WAŻNE:

 • produkt personalizowany - wysyłka po wpłacie na konto

Opinie

Oceń 
2022-12-23

Kosz prezentowy

Piękny kosz prezentowy firmowy, można dodać personalizację z logo dzięki czemu pudełko wygląda jeszcze cudowniej.

  Oceń 
  2022-12-23

  Kosz prezentowy firmowy

  Zestaw świąteczny z krówkami, herbatą i miodem jest super. Sprzedawca zadbał o nawet najmniejszy element zestawu. Pracownicy firmy bardzo zadowoleni z upominków.

   Oceń 
   2022-12-23

   Sprawdzony upominek

   Bardzo ładny upominek dla pracowników. Na duży plus możliwość dostosowania tekstu według potrzeb- potrzebowaliśmy kilku zestawów w języku angielski i udało się takie wykonać po dodatkowej opłacie. Na pewno skorzystamy z Państwa pomysłów świątecznych za rok!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Czerwone Święta

    KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z LOGO Czerwone Święta

    Bogaty kosz prezentowy firmowy na prezenty dla pracowników i klientów biznesowych. Prezent świąteczny został utrzymany w odcieniach czerwieni. Świąteczna czerwona grafika od razu przywodzi na myśl klimat Świąt Bożego Narodzenia, dzięki czemu zestaw świetnie wpisuje się w trendy. Cały komplet posiada także życzenia świąteczne podpisane nazwą firmy.

    Produkty z kategorii

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: