KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z LOGO Czerwony

loader

79,98 zł brutto

65,02 zł (netto)7 dni roboczych

Przepiękny kosz prezentowy z mini winem musującym i słodkimi krówkami utrzymany w odcieniach czerwieni. Klasyczny kolor Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że zestaw prezentowy pięknie wpisuje się w klimat Świąt. Kosz został przygotowany w pudełku z grubej tektury o eleganckiej fakturze. Prezentuje się wyjątkowo pięknie. Całość posiada spójne elementy i grafikę, które oczarują każdego. To piękny wybór na prezent świąteczny firmowy.

Opis:

 • skład: pudełko na prezent wykonane z grubej tektury o ciekawej fakturze; wewnątrz znajduje się: butelka mini wina musującego o pojemności 200ml w złotym kolorze oraz 6szt polskich krówek o śmietankowym smaku; zarówno krówki jak i wino musujące udekorowane są naklejką z czerwoną świąteczną grafiką oraz napisem Wesołych Świąt; na wieczku pudełka znajduje się również dołączona karteczka z życzeniami świątecznymi i nazwą firmy oraz spójną grafiką; pudełko wypełnione jest naturalną wełną drzewną, posiada także żywe gałązki świerku - cały kosz prezentowy przewiązany jest dopasowaną kolorystycznie wstążką
 • nadruk: grafika świąteczna w odcieniach czerwieni, życzenia świąteczne, nazwa firmy
 • tekst życzeń:

Ten cudowny pełen radości czas
Świąt Bożego Narodzenia
niech przyniesie wiele szczęścia i radości,
a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt życzy ..................

WAŻNE:

 • na podstawie art. 18 ust. 4 z dnia 26 października 1982r o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi osoba kupująca alkohol musi mieć ukończone 18 lat, co poświadczy własnoręcznym podpisem w obecności kuriera
 • data na butelce jest datą produkcji; wino ma nieograniczony termin przydatności do spożycia

Opinie

Oceń 
2023-10-30

Rewelacja!

Kosz prezentuje się rewelacyjnie, super na prezent.

  Oceń 
  2020-11-04

  kosz prezentowy bożonarodzeniowy

  Kosz bożonarodzeniowy jest świetny. Bardzo fajnie zapakowane, ładne i spójne wypełnienie. Super, że pudełko jest już gotowe do wręczenia.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z LOGO Czerwony

   KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z LOGO Czerwony

   Przepiękny kosz prezentowy z mini winem musującym i słodkimi krówkami utrzymany w odcieniach czerwieni. Klasyczny kolor Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że zestaw prezentowy pięknie wpisuje się w klimat Świąt. Kosz został przygotowany w pudełku z grubej tektury o eleganckiej fakturze. Prezentuje się wyjątkowo pięknie.

   Produkty z kategorii

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: