CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM

loader

22,98 zł brutto

18,68 zł (netto)7 dni roboczych

Ręcznie robiona czekolada z truskawkami to wspaniała propozycja na świąteczny prezencik dla Kochanego Dziadka. Czekolada w komplecie posiada specjalne kraftowe opakowanie, dzięki któremu wręczysz ją w elegancki sposób. Umieszczona na nim personalizowana naklejka z uroczą grafiką Dziadka i pięknymi napisami z pewnością oczarują i wzruszą obdarowaną osobę. 

Opis:

  • skład: czekolada mleczna z truskawkami ręcznie wykonana w Polsce; czekolada posiada przepiękne kraftowe opakowanie, jest przewiązana wstążka i udekorowana naklejką ze spersonalizowanym podpisem i dopasowaną grafiką; czekolada jest bardzo delikatna - może ulegać nieznacznemu pokruszeniu w transporcie (jest to naturalne ze względu na wykonanie i zatopione owoce)
  • skład: podany na opakowaniu
  • nadruk: akwarelowa grafika, napis ...bo nigdzie nie jest tak słodko jak u Dziadka!, tekst: Kocham Cię Dziadku oraz spersonalizowany podpis
  • ręcznie robiona czekolada to fantastyczny pomysł na prezent dla Dziadka z okazji urodzin, Dnia Dziadka, a nawet świąt

Wielkość:

  • waga: 53g

Ważne:

  • skład podany na opakowaniu, ważność pół roku od daty zakupu
  • czekolada jest bardzo delikatna - może ulegać nieznacznemu pokruszeniu w transporcie (jest to naturalne ze względu na wykonanie i zatopione owoce)

Opinie

Napisz opinię

CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM

CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM

Ręcznie robiona czekolada z truskawkami to wspaniała propozycja na prezencik dla Kochanego Dziadka. Czekolada w komplecie posiada specjalne kraftowe opakowanie, dzięki któremu wręczysz ją w elegancki sposób. Umieszczona na nim personalizowana naklejka z uroczą grafiką Dziadka i pięknymi napisami z pewnością oczarują i wzruszą obdarowaną osobę.