Prezenty świąteczne dla dzieci i kosze prezentowe

PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Poduszka, baśnie i czekolada GIGA BOX

loader

249,98 zł7 dni roboczych

Giga paczka świąteczna dla dziecka umieszczona w boxie prezentowym z grubej tektury w kraftowym kolorze. Na wieczku posiada spersonalizowaną naklejkę z grafiką i życzeniami świątecznymi. W skład boxa wchodzi poduszka z personalizacją, baśnie świąteczne, mega czekolada, a także kubek z trwałym nadrukiem. Całość tworzy idealny zestaw, a wszystkie elementy pięknie się uzupełniają.

Opis:

  • skład: zestaw świąteczny umieszczony w gigantycznym pudełku prezentowym w kraftowym kolorze wykonanym z grubej tektury; w skład zestawu wchodzą:

1. miękka hipoalergiczna poduszka ze spersonalizowaną poszewką, ze świąteczną grafiką i imieniem dziecka 38x38cm

2. czekolada Merci 100g w specjalnej obwolucie ze świątecznym tekstem i napisem Słodkich Świąt (losowo wysyłany smak, zawsze przepyszny i kojarzący się ze świętami)

3. przepiękne baśnie H. Ch. Andersena dla dzieci ze specjalną obwoluta wykonaną z uszlachetnionego papieru z wodoodporną powierzchnią; obwoluta posiada grafiki zarówno z przodu, jak i z tyłu okładki; na obwolucie naniesiona jest przepiękna grafika świąteczna wraz z życzeniami; baśnie można swobodnie wyjąć z obwoluty; baśnie są przepięknie wydane, posiadają aż 277 stron i sztywną oprawę, ilustracje posiadają nasycone barwy

4. ceramiczny kubek z dwustronnym nadrukiem i imieniem dziecka (330ml, można myć w zmywarce)

5. opaska rogi renifera

  • box wypełniony jest dekoracyjną naturalną wełną drzewną, dodatkowo pudełko przewiązane jest wstążeczką, a na jego wieczku znajduje się piękna naklejka z dopasowaną grafiką i personalizacją
  • nadruk: życzenia świąteczne, spersonalizowany podpis, dopasowana grafika
  • życzenia świąteczne:

Kochana/Kochany (imię)

Renifer Rudolf już grzeje kopyta,

Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,

niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt -

- wszystkiego pięknego i Wesołych Świąt!Z najlepszymi życzenia

Twój Podpis

  • piękny pomysł na prezent świąteczny dla dziecka, który oczaruje każdą pociechę!

Wielkość:

  • pudełko: 37x29x16,8cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Poduszka, baśnie i czekolada GIGA BOX

PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Poduszka, baśnie i czekolada GIGA BOX

Giga paczka świąteczna dla dziecka umieszczona w boxie prezentowym z grubej tektury w kraftowym kolorze. Na wieczku posiada spersonalizowaną naklejkę z grafiką i życzeniami świątecznymi. W skład boxa wchodzi poduszka z personalizacją, baśnie świąteczne, mega czekolada, a także kubek z trwałym nadrukiem. Całość tworzy idealny zestaw, a wszystkie elementy pięknie się uzupełniają.

Produkty z kategorii