Prezenty firmowe w pudełkach

KOSZ prezentowy świąteczny z Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM

loader

79,98 zł7 dni roboczych

Przepiękny kosz prezentowy, w którym zostało umieszczone mini Prosecco, a także słodkie mleczne czekoladki i inne dodatki dopełniające całość. Piękny zestaw świąteczny dla każdego, szczególnie spodoba się kobietom. Elementy w odcieniach złota i rosegold prezentują się nowocześnie i elegancko. To piękny prezent świąteczny.

Opis:

 • skład: pudełko na prezent wykonane z grubej tektury o ciekawej fakturze; wewnątrz znajduje się: butelka mini Prosecco o pojemności 200ml, 3szt mlecznych czekoladek w złotych papierkach 3szt polskich krówek o śmietankowym smaku; na wieczku pudełka znajduje się również dołączona karteczka z życzeniami świątecznymi i Twoim podpisem oraz spójną grafiką; pudełko wypełnione jest naturalną wełną drzewną, posiada także wypełnienie w postaci brokatowych gwiazdek - cały kosz prezentowy przewiązany jest dopasowaną kolorystycznie wstążką - dzwonek na Prosecco nie znajduje się w komplecie, w tym miejscu możecie umieścić dowolny dodatek
 • nadruk: grafika świąteczna w odcieniach bieli i złota, życzenia świąteczne, podpis
 • tekst życzeń:

Ten cudowny pełen radości czas
Świąt Bożego Narodzenia
niech przyniesie wiele szczęścia i radości,
a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt życzy ..................

WAŻNE:

 • na podstawie art. 18 ust. 4 z dnia 26 października 1982r o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi osoba kupująca alkohol musi mieć ukończone 18 lat, co poświadczy własnoręcznym podpisem w obecności kuriera
 • data na butelce jest datą produkcji; wino ma nieograniczony termin przydatności do spożycia
 • dzwonek na Prosecco nie znajduje się w komplecie, w tym miejscu możecie umieścić dowolny dodatek

Opinie

Oceń 
2020-11-04

Zestaw świąteczny

Bardzo ładny zestaw świąteczny. Pudełko jest grube więc z łatwością utrzymuje zawartość. Dzwonek ma przepiękny kolor różowego złota. Butelka fajnie przewiązana wstążką. Personalizacja też śliczna. Świetny pomysł na prezent.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KOSZ prezentowy świąteczny z Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM

  KOSZ prezentowy świąteczny z Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM

  Przepiękny kosz prezentowy, w którym zostało umieszczone mini Prosecco, dzwonek na Prosecco, a także słodkie mleczne czekoladki i inne dodatki dopełniające całość. Piękny zestaw świąteczny dla każdego, szczególnie spodoba się kobietom. Elementy w odcieniach złota i rosegold prezentują się nowocześnie i elegancko. To piękny prezent świąteczny.

  Produkty z kategorii