Prezenty firmowe w pudełkach

KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

loader

79,98 zł brutto

65,02 zł (netto)7 dni roboczych

Kosz prezentowy z winem musującym i krówkami to świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy. Zestaw został umieszczony w pudełku z grubej tektury o eleganckiej fakturze. Całość posiada wyjątkowe grafiki w odcieniach zieleni, życzenia oraz nazwę firmy. Wewnątrz pudełka znajduje się mini butelka oraz 6szt pysznych polskich krówek. Wszystkie elementy posiadają spójną świąteczną grafikę i napis Wesołych Świąt. To piękny sposób na podziękowanie za całoroczną współpracę.

Opis:

 • skład: pudełko na prezent wykonane z grubej tektury o ciekawej fakturze; wewnątrz znajduje się: butelka mini wina musującego o pojemności 200ml w złotym kolorze oraz 6szt polskich krówek o śmietankowym smaku; zarówno krówki jak i wino udekorowane są naklejką z zieloną świąteczną grafiką oraz napisem Wesołych Świąt; na wieczku pudełka znajduje się również dołączona karteczka z życzeniami świątecznymi i nazwą firmy oraz spójną grafiką; pudełko wypełnione jest naturalną wełną drzewną, posiada także brokatowe ozdoby świąteczne - cały kosz prezentowy przewiązany jest dopasowaną kolorystycznie wstążką
 • nadruk: grafika świąteczna w odcieniach zieleni, życzenia świąteczne, nazwa firmy
 • tekst życzeń:

Ten cudowny pełen radości czas
Świąt Bożego Narodzenia
niech przyniesie wiele szczęścia i radości,
a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt życzy ..................

WAŻNE:

 • na podstawie art. 18 ust. 4 z dnia 26 października 1982r o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi osoba kupująca alkohol musi mieć ukończone 18 lat, co poświadczy własnoręcznym podpisem w obecności kuriera
 • data na butelce jest datą produkcji; wino ma nieograniczony termin przydatności do spożycia

Opinie

Oceń 
2022-12-23

Kosz prezentowy

Ładnie i wesoło wyglądający zestaw świąteczny z winem i krówkami. Kosz dotarł do nas bardzo szybko, już po dwóch dniach, a zamawialiśmy na ostatnią chwilę. Bardzo dziękuję!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

  Kosz prezentowy z winem musującym i krówkami to świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy. Zestaw został umieszczony w pudełku z grubej tektury o eleganckiej fakturze. Całość posiada wyjątkowe grafiki w odcieniach zieleni, życzenia oraz nazwę firmy. Wewnątrz pudełka znajduje się mini butelka oraz 6szt pysznych polskich krówek.

  Produkty z kategorii

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: