PREZENT świąteczny dla niej z winem BD17 DUŻY

219,98 zł brutto

178,85 zł (netto)7 dni roboczych

Odkryj zestaw stworzony z myślą o kobietach. Obdaruj bliską osobę niezwykłym prezentem, który zachwyci wysokiej jakości zawartością. Eleganckie, delikatne wzornictwo pudełka doskonale odzwierciedla aktualne trendy. Złóż zamówienie na wyjątkowy kosz prezentowy dla niej, zawierający inspirującą książkę, musujące wino oraz aromatyczną herbatę.

Opis:

  • skład: prezent dla kobiety umieszczony w ozdobnym pudełku prezentowym wykonanym z grubej solidnej tektury w eleganckim wydaniu, z kwiatową delikatną grafiką w odcieniach beżu, w prezencie znalazły się:

1. pięknie wydana książka Dior - historia domu mody w sztywnej oprawie w odcieniach pudrowego różu

2. wino musujące Freixenet Cordon Rosado 750ml

3. herbata SuperTea Chamomile Thyme Organic w różowym kartoniku

  • całość wyłożona jest dekoracyjnym wypełniaczem w brązowym odcieniu; pudełko przewiązane jest kremową wstążką, do prezentu dołączona jest zawieszka z napisem Dla Ciebie - z drugiej strony możesz wpisać swoją dedykacją lub domówić zawieszkę w wariancie personalizowanym
  • nadruk: elegancka kwiatowa grafika w odcieniach beżu
  • taki prezent będzie idealny dla każdej kobiety

Wielkość:

  • pudełko: 11,5cm x 24,5cm x 35,5cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny dla niej z winem BD17 DUŻY

PREZENT świąteczny dla niej z winem BD17 DUŻY

Odkryj zestaw stworzony z myślą o kobietach. Obdaruj bliską osobę niezwykłym prezentem, który zachwyci wysokiej jakości zawartością. Eleganckie, delikatne wzornictwo pudełka doskonale odzwierciedla aktualne trendy. Złóż zamówienie na wyjątkowy kosz prezentowy dla niej, zawierający inspirującą książkę, musujące wino oraz aromatyczną herbatę.

Produkty z kategorii