Prezenty firmowe 30-60zł

KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Bombki i Gwiazdki

loader

59,98 zł7 dni roboczych

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
11 5% Do 32,99 zł
41 7% Do 172,14 zł
101 10% Do 605,80 zł

Kosz prezentowy firmowy wypełniony białym zimowym puchem to piękna propozycja na prezenty firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Kosz umieszczony jest w okrągłym pudełku z naturalnej łuby drzewnej. Posiada przepiękną naklejką z biało-złotą grafiką i życzeniami świątecznymi. To piękny pomysł na upominki świąteczne firmowe. Całość wygląda efektownie i bardzo bogato.

Opis:

 • skład: okrągły kosz prezentowy z naturalnej łuby o średnicy 20cm, w którego skład wchodzi: 6 krówek o śmietankowym smaku, 6szt mlecznych czekoladek ze świątecznymi papierkami - każdy element posiada spójną świąteczną grafikę i napis Wesołych Świąt; na wieczku pudełka znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką świąteczną, życzeniami i nazwą firmy; pudełko wypełnione jest białym świątecznym puchem, wewnątrz znajdują się także: figurka aniołka w złotym kolorze, świąteczne konfetti gwiazdki, większe brokatowe złote gwiazdy
 • nadruk: grafika świąteczna w odcieniach złota, życzenia, nazwa firmy
 • tekst życzeń:

Ten cudowny pełen radości czas
Świąt Bożego Narodzenia
niech przyniesie wiele szczęścia i radości,
a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt życzy ..................

 • kosz prezentowy firmowy to piękna propozycja na świąteczne prezenty firmowe wręczone w podziękowaniu za całoroczną współpracę

Wielkość:

 • średnica kosza: 20cm

WAŻNE:

 • produkt personalizowany - wysyłka po wpłacie na konto

Opinie

Oceń 
2020-12-03

Kosz prezentowy świąteczny

Kosz prezentowy wygląda super. Zamówiliśmy kilkanaście sztuk dla pracowników i jesteśmy zachwyceni jakością oraz szybką realizacją. Miły i stały kontakt ze sklepem. Chętnie zamówimy więcej sztuk.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Bombki i Gwiazdki

  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Bombki i Gwiazdki

  Kosz prezentowy firmowy wypełniony białym zimowym puchem to piękna propozycja na prezenty firmowe dla pracowników i klientów biznesowych. Kosz umieszczony jest w okrągłym pudełku z naturalnej łuby drzewnej. Posiada przepiękną naklejką z biało-złotą grafiką i życzeniami świątecznymi. To piękny pomysł na upominki świąteczne firmowe.

  Produkty z kategorii