Prezenty dla firm

PREZENT świąteczny Czapka w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

loader

49,98 zł7 dni roboczych

Na prezent świąteczny idealnie pasuje zimowa ciepła czapka, która została skomponowana w przepiękny kosz prezentowy. W komplecie znajdują się także pyszne polskie krówki w świątecznych papierkach, lizak świąteczny, a także ozdoby takie jak zielone gałązki i śnieżynki. Na pudełku znajduje się personalizowana karteczka z napisem: Trzymaj się ciepło tej zimy!, a także życzeniami Wesołych Świąt i podpisem osoby, która wręcza prezent.

Opis:

  • skład: pudełko z grubej białej tektury o falistej strukturze, w którym umieszczone zostały przedmioty: ciepła zimowa czapka dzianinowa w malinowym kolorze, 6szt krówek owiniętych w świąteczne papierki, lizak owocowy w kształcie laski Mikołaja; pudełko zostało wyłożone naturalną wełną drzewną, w koszu prezentowym znalazły się również elementy pokazane na zdjęciu: żywe zielone gałązki oraz papierowe śnieżynki; pudełko przewiązane jest wstążką i na wieczku posiada spersonalizowaną karteczkę z osobistą dedykacją i napisem Trzymaj się ciepło tej zimy!
  • nadruk: grafika świąteczna w czerwonym kolorze, napis Trzymaj się ciepło tej zimy!, imię osoby obdarowywanej oraz podpis Wesołych Świąt i personalizacja
  • cały zestaw świąteczny wspaniale pasuje na prezent dla najbliższej osoby; może być także prezentem dla dziecka

Wielkość:

  • czapka: rozmiar uniwersalny
  • pudełko: 17,5x26,5cm

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny Czapka w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

PREZENT świąteczny Czapka w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

Na prezent świąteczny idealnie pasuje zimowa ciepła czapka, która została skomponowana w przepiękny kosz prezentowy. W komplecie znajdują się także pyszne polskie krówki w świątecznych papierkach, lizak świąteczny, a także ozdoby takie jak zielone gałązki i śnieżynki. Na pudełku znajduje się personalizowana karteczka z napisem.

Produkty z kategorii