PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM

loader

79,98 zł7 dni roboczych

Jeden z najpiękniejszych zestawów świątecznych z kubkiem, miodem i herbatą! W pudełku prezentowym został umieszczony kubek z imieniem, słoiczek polskiego miodu, aromatyczna herbatka, pałka do miodu, a także smaczne polskie krówki. Całość posiada spójne grafiki w odcieniach zieleni. To piękny wybór na prezent dla najbliższej osoby takiej jak Mama czy narzeczona. Zestaw został dopracowany, a dbałość o każdy szczegół zwraca się w formie pięknego kosza prezentowego.

Opis:

 • skład: pudełko z grubej białej tektury o ciekawej strukturze, w którym umieszczone zostały przedmioty: słoiczek miodu 50g z naklejką z napisem Wesołych Świąt, 4szt krówek owiniętych w świąteczne papierki, torebka aromatycznej herbaty, drewniana pałka do miodu oraz ceramiczny kubek o pojemności 330ml ze świąteczną grafiką i imieniem obdarowywanej osoby (kubek posiada dwustronny nadruk); pudełko zostało wyłożone naturalną wełną drzewną, w koszu prezentowym znalazły się również elementy pokazane na zdjęciu: żywe zielone gałązki, brokatowa gwiazdka oraz papierowa śnieżynka; pudełko przewiązane jest wstążką
 • cały zestaw świąteczny wspaniale pasuje na prezent dla najbliższej osoby; dzięki nadrukowi imienia na kubku będzie to personalny upominek

Wielkość:

 • kubek: 330ml
 • pudełko: 17,5x26,5cm

Opinie

Oceń 
2020-11-06

Prezent świąteczny z kubkiem

Kosz świąteczny bardzo ładny. Fajna zielona kolorystyka - idealne dla kogoś kto jest EKO tak jak moja siostra :) Super, że miód jest naturalny i tak pięknie ubrany. Kubeczek fajnie wykonany, wszystko ładne i wyraźne. Ogólne wrażenie na 10+ !

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM

  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM

  Jeden z najpiękniejszych zestawów świątecznych z kubkiem, miodem i herbatą! W pudełku prezentowym został umieszczony kubek z imieniem, słoiczek polskiego miodu, aromatyczna herbatka, pałka do miodu, a także smaczne polskie krówki. Całość posiada spójne grafiki w odcieniach zieleni.

  Produkty z kategorii