Wyślij eKartkę świąteczną Rodzinie i Przyjaciołom! 

 

eKartki świąteczne to wspaniały sposób na składanie życzeń najbliższym

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym dbamy o piękne dekoracje świąteczne, wręczamy bliskim prezenty i składamy sobie życzenia na nadchodzący Nowy Rok. To przede wszystkim magiczny czas dla rodziny, znajomych i krewnych, z którymi chcemy spędzić wyjątkowe chwile. Zapach wigilijnych potraw, delikatnie migocące świąteczne światełka, piękne ozdoby świąteczne i dźwięk kolęd – to wszystko składa się na tak cudowny i wyjątkowy czas. Na okres świąteczny wyczekujemy bardzo długo i z wyprzedzeniem dekorujemy pomieszczenie i stół, przygotowujemy świąteczne stroiki i przynosimy ze strychu lub piwnicy pudła pełne magicznych drobiazgów.

W niektórych domach ozdoby bożonarodzeniowe są przekazywane następnym pokoleniom, delikatnie przechowywane i starannie czyszczone tak, by po latach znów zawisnąć w pełnym blasku i zachwycie. Boże Narodzenie często kojarzy nam się także z prezentami świątecznymi. To czas, w którym chcemy więcej dawać niż brać, który przeżywamy nie tylko na zewnątrz, ale też duchowo. Pamiętajmy o płynących prosto z serca życzeniach świątecznych, które powinny być szczere i wyjątkowe. Życzenia świąteczne obecnie można wysłać smsem, mailem lub po prostu przekazać telefonicznie. Jeżeli chcecie złożyć je w tradycyjnej pisanej wersji polecamy Wam pomysły na najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe, które znajdziecie na naszym blogu >tutaj< Jeżeli jesteście fanami tradycji (my ją uwielbiamy) pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak kartki świąteczne. Tradycyjne kartki świąteczne mają już ponad 100 lat i wciąż są chętnie wybierane przez wielu. Niestety w dobie telefonów i internetu często zapominamy o tym cudownym geście. My szczególnie zachęcamy do wysyłki kartek świątecznych do bliskich i znajomych, z którymi nie będziemy mogli zobaczyć się podczas Bożego Narodzenia. Na takiej kartce możemy zapisać życzenia świąteczne, zawrzec słowa tęsknoty czy nawet wyznanie miłości. By ułatwić Wam wysyłkę kartek świątecznych bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy stworzyliśmy specjalne darmowe ekartki świąteczne.

Czym są ekartki świąteczne?

To elektroniczne kartki, które przy pomocy jednego kliknięcia można wysłać do bliskich wpisując jedynie adresy mailowe. Taka kartka będzie wędrowała do rodziny zaledwie sekundę i pozwoli błyskawicznie sprawić radość bliskim. Darmowe ekartki świąteczne obecnie cechują się nie tylko szybką wysyłką, ale też pięknymi wzorami. Specjalnie zaprojektowane grafiki bożonarodzeniowe cieszą oko i zachwycają dopracowaniem i bogactwem wzorów. Możecie wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych, różnych styli. Sklep MojaGwiazdka.pl przygotował ekartki za darmo. Wśród najciekawszych propozycji znalazły się kartki świąteczne przygotowane z myślą o dzieciach. Te zachwycają kolorami i cudownymi wzorami takimi jak liski czy mikołaj. Żywe kolory i symbole Świąt Bożego Narodzenia umieszczone w ciekawym zestawieniu oczarują nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Taką kartkę możecie dadać od swojej pociechy lub wysłać ją do starszych dzieci, które posiadają już własne adresy mailowe. Poczują się docenione i wyróżnione, a nasycone grafiki i piękne wzory z pewnością je zachwycą. Kolejne piękne warianty to ekartki świąteczne w tradycyjnym stylu. Dekorowane bożonarodzeniowymi wieńcami, gałązkami świerku lub ostrokrzewu, dodatkiem zieleni i czerwieni prezentują się bardzo klasycznie, lecz pięknie. Szczególnie zachwycają także ekartki ozdobione motywem szyszek lub jelenia. To klasyczna propozycja w nowoczesnym wydaniu przygotowana dla tych, którzy śledzą najnowsze trendy bożonarodzeniowe. Jeżeli zależy Wam na czymś w minimalistycznym stylu koniecznie zerknijcie na ekartkę z motywem jemioły. Prosta i bardzo elegancka pozwoli wyjątkowo oprawić życzenia świąteczne.

W tym roku popularność zyskują również darmowe ekartki świąteczne w odcieniach czerni i złota bądź granatu i złota. To dość ciężkie, lecz bardzo eleganckie połączenie barw i zdobień zachwyci każdego. Wyjątkowy wybór pozwoli pięknie złożyć życzenia świąteczne w wyjątkowej formie. Równie popularne są elektroniczne kartki w odcieniach błękitu i niebieskości. Delikatna kolorystyka przypominająca puszysty śnieg jest idealnym tłem do prezentacji życzeń świątecznych. Motywy bałwanka, pingwinka czy śnieżynek trafiają do serc nie tylko najmłodszych, ale też do tych dużych. Bardzo interesującą ekartką świąteczną jest kartka zdobiona klasycznym portretem Świętego Mikołaja. Wykonana w odcieniach brązu i czerwieni prezentuje się bardzo tradycyjnie i zahchwyca oryginalną formą. Bardzo ciekawe są także ekartki w odcieniach czerwieni. Czerwony to typowy świąteczny kolor, który jednoznacznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Czerwony strój Świętego Mikołaja, czerwone bombki na choince, owoce ostrokrzewu i czerwone policzki dzieci bawiących się na mrozie. To jedna z bardziej klasycznych propozycji, która spodoba się fanom tradycyjnych zdobień. To jednocześnie też bardzo piękny wybór, który zachwyci bliskich i oczaruje swoją klasyczną formą w nowoczesnym wydaniu.

Do kogo wysłać darmowe ekartki świąteczne?

Dzięki temu, że nic nie kosztują można przesłać je w zasadzie każdemu. Nie tylko rodzinie, z którą długo się nie widzieliśmy, ale też znajomym, którym chcemy poprawić dzień. Istnieje możliwość wysyłki kartek świątecznych na dowolną ilość adresów mailowych, więc nic Was nie ogranicza :-). Poza pięknymi bożonarodzeniowymi grafikami na kartkach świątecznych oczywiście możecie wpisać swój własny tekst lub życzenia bożonarodzeniowe. Kartki zostały zaprojektowane w taki sposób, by spokojnie zmieścić dowolne życzenia wypisane od serca. Te w wyjątkowym stylu, szczere i magiczne. Także krótkie rymowane wierszyki czy zabawne życzenia świąteczne dla wszystkich, którzy kochają humor. Niesamowitą zaletą ekartek świątecznych ze sklepu MojaGwiazdka.pl jest to, że można je dowolnie modyfikować.

Ekartki świąteczne onet lub na innych portalach nie oferują zmian w kolorystyce lub wyboru różnych czcionek. Kartki elektroniczne ze sklepu MojaGwiazdka.pl można zmieniać pod kątem nie tylko koloru czcionki, ale też rodzaju czcionki. Dzięki temu stworzycie przepiękną, całkiem indywidualną kartkę świąteczną, którą jednym klikiem błyskawicznie i zupełnie za darmo możecie wysłać do bliskich. Przy każdej kartce znajdziecie miejsce na wpisanie adresu mailowego adresata oraz podpis, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, od kogo dostał życzenia świąteczne. Kartki błyskawicznie dotrą na podane maile i gwarantujemy, że sprawią ogromną radość wszystkim :-). My polecamy je wysłać nie tylko znajomym i rodzinie. W wysyłanie ekartek można zaangażować także naszą pociechę, która takie kartki może wysłać samodzielnie do kolegów i koleżanek z klasy. Ogromną frajdę z kartek będzie miała nie tylko osoba, która ją otrzyma, ale też osoba, która tę kartkę wysyła.

Darmowe ekartki świąteczne to świetny pomysł, by złożyć życzenia w wyjątkowy, oryginalny, ale też błyskawiczny sposób bez wychodzenia z domu. Kartki świąteczne ze sklepu MojaGwiazdka.pl można przesłać bliskim zupełnie za darmo i zmodyfikować je w dowolny sposób. Ogromny wybór wzorów i kolorów przygotowanych w oparciu o najnowsze trendy bożonarodzeniowe, a także natychmiastowa wysyłka kartek na maila pozwoli złożyć życzenia bożonarodzeniowe w wyjątkowy sposób.

Podarujcie bliskim piękne Święta Bożego Narodzenia!