KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niego z kosmetykiem i likworami KM15

129,98 zł brutto

105,67 zł (netto)7 dni roboczych

Elegancki, kraftowy prezent zapakowany do modnego boxa dla mężczyzny na święta. Podaruj upominek z likworami o smaku Brandy, świecą sojową ręcznie robioną w słoiczku, mydłem do rąk w butelce o dużej pojemności oraz cukierkami. Całe pudełko przewiązane jest dopasowaną wstążką. 

Opis:

  • skład: prezent dla mężczyzny opakowany w specjalnie przygotowane kraftowo-czarne pudełko prezentowe, w którym znalazły się dopasowane składniki najwyższej jakości:

1. likwory o smaku Brandy 180g

2. naturalna ręcznie robiona świeca sojowa zamknięta w szklanym słoiczku w brązowym kolorze i z dopasowaną nakrętką (120g), świeca o orientalnym zapachu, na słoiczku znajduje się specjalna naklejka z grafiką w kraftowym stylu oraz nazwą świecy; wysoka jakość świec - 100% handmade, wyprodukowane w Polsce z naturalnego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych

3. mydło do rąk o pobudzającym zapachu w opakowaniu o dużej pojemności 500ml- zapachy mydła wysyłane losowo

4. 6szt cukierków bimberków

  • wszystkie elementy zostały ułożone na dekoracyjnej naturalnej wełnie drzewnej na dnie oraz czarnym ekskluzywnym wypełniaczu, pudełko możesz uzupełnić spersonalizowaną zawieszką na dowolną okazję
  • nadruk: kraftowo-czarna grafika w typowo męskim stylu
  • prezent będzie idealny dla mężczyzny z okazji świąt

Wielkość:

  • pudełko: 9cm x 20cm x 24,5cm

Opinie

Napisz opinię

KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niego z kosmetykiem i likworami KM15

KOSZ prezentowy świąteczny firmowy dla niego z kosmetykiem i likworami KM15

Elegancki, kraftowy prezent zapakowany do modnego boxa dla mężczyzny na święta. Podaruj upominek z likworami o smaku Brandy, świecą sojową ręcznie robioną w słoiczku, mydłem do rąk w butelce o dużej pojemności oraz cukierkami. Całe pudełko przewiązane jest dopasowaną wstążką. 

Produkty z kategorii