Prezenty świąteczne dla par

Prezenty świąteczne dla par w eleganckich pudełkach i drewnianych skrzyniach. Jeśli szukasz prezentu dla pary na święta u nas znajdziesz produkty wysokiej jakości, które z pewnością przypadną do gustu zakochanym. Ceramiczne kubki dla par na święta Bożego Narodzenia to świetny wybór na upominek. Personalizowany nadruk podkreśli wyjątkowość podarunku. Kosz prezentowy świąteczny dla pary z motywem folkloru to świetny i oryginalny pomysł na upominek, który oczaruje obdarowane osoby. Gwiazdkowe prezenty dla par z alkoholem ucieszą zarówno kobietę jak również i mężczyznę i pozwolą im na chwilę wspólnego relaksu w tym świątecznym okresie.

Prezenty świąteczne dla par

 • PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Przepiękny prezent świąteczny dla pary. Elegancki czarny box został udekorowany na wieczku personalizowaną naklejką z grafiką bożonarodzeniową. Butelka wina z czarnego bzu, aromatyczna czarna herbata oraz czekolada to wspaniałe upominki dla każdej zakochanej pary, który sprawi jej wiele radości.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY
  229,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Zestaw Win CZARNY

  Szukasz prezentu świątecznego dla pary? Dobrym wyborem będzie upominek z butelkami hiszpańskiego wina oraz mlecznymi belgijskimi czekoladkami. Zapakowane w eleganckie czarne pudełko z grafiką świąteczną oraz pięknymi personalizowanymi życzeniami. Całość prezentuje się bardzo luksusowo i spodoba się obdarowanej parze.

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny dla pary Z PODPISEM Mega Box Folk KOSZ prezentowy świąteczny dla pary Z PODPISEM Mega Box Folk
  169,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny dla pary Z PODPISEM Mega Box Folk

  Relaksujący prezent świąteczny w różowym boxie prezentowym będzie idealnym wyborem dla kobiety. To wspaniały zestaw, który oczaruje najbliższą osobę, ale sprawdzi się też jako prezent firmowy dla pracowników i klientów biznesowych. Pudełko na wieczku możemy ozdobić nazwą firmy.

  169,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczny wieczór we dwoje PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczny wieczór we dwoje
  219,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczny wieczór we dwoje

  Elegancki prezent świąteczny dla pary umieszczony w przepięknym boxie prezentowym w czarnym kolorze. W skład prezentu wchodzi ekologiczne wino, komplet kubeczków z motywem serca, otwieracz do wina oraz słodkie czekoladki w czarno-złotych papierkach. Na wieczku umieszczona jest naklejka z życzeniami i personalizacją.

  219,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczne SPA PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczne SPA
  219,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary Z PODPISEM Świąteczne SPA

  Elegancki prezent świąteczny umieszczony w czarnym pudełku prezentowym, w skład którego wchodzi wino musujące w czarnej butelce, aromatyczna herbata, świeca zapachowa, a także przepiękne dodatki. Całość umieszczona jest na czerwonych materiałowych różach - piękny i luksusowy efekt. Pudełko zdobione jest na wieczku personalizacją.

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM
  209,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy świąteczny z winem oraz najwyższej klasy składnikami. Przepiękny prezent świąteczny firmowy zapakowany w duże pudełko. W skład zestawu wchodzą słodkości oraz wino ekologiczne z aronii, które podkreśli świąteczny charakter. To propozycja, która zachwyci pracowników, ale też bliskie osoby.

  209,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM

  Przepiękny i bardzo elegancki świąteczny kosz prezentowy, który można wręczyć klientom biznesowym lub pracownikom. W skład prezentu wchodzi ekologiczne wino oraz ręcznie robione czekolady. Na wieczku pudełka znajduje się specjalna naklejka z grafiką gwiazdy betlejemskiej oraz tekst życzeń świątecznych. Całość spersonalizujemy podpisem osoby, która wręcza...

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  1 Recenzje

  Wyjątkowy kosz prezentowy na Boże Narodzenie to wspaniały pomysł na prezenty firmowe lub upominki dla bliskich. Prezent umieszczony jest w dużej skrzyni z naturalnego drewna, prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Ekologiczny i zdrowy charakter prezentu sprawia, ze to idealny wybór na Boże Narodzenie.

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Kosz prezentowy świąteczny w ekologicznym i zdrowym wydaniu! W dużej drewnianej skrzyni zostały umieszczone miody smakowe oraz aromatyczne herbaty, które wspaniale wpisują się w klimat Świąt. Kufer posiada także karteczkę z dopasowaną grafiką, tekstem życzeń świątecznych, a także personalizacją (podpisem lub logo firmy).

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy

  Kosz prezentowy świąteczny na prezent firmowy lub oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Wspaniała propozycja, by oczarować klientów biznesowych lub pracowników i wręczyć im piękny prezent w podziękowaniu za współpracę. W dużej skrzyni z naturalnego drewna znalazły się najwyższej klasy składniki, które pięknie się komponują.

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości
  239,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości

  Kosz prezentowy świąteczny umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna, w skład którego wchodzą pięknie dopasowane składniki o naturalnym i ekologicznym charakterze. Wszystkie elementy posiadają grafiki, które pięknie się dopełniają. prezent świąteczny możecie zamówić z logo od firmy bądź z własnym podpisem.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos

  Kosz prezentowy na Boże Narodzenie z ekologiczną zawartością, która oczaruje każdego. Zestaw świąteczny został przygotowany w skrzyni z naturalnego drewna, która prezentuje się bardzo okazale. Wszystkie elementy wspaniale się uzupełniają tworząc kompletny i elegancki set. Naturalne składniki sprawiają, że całość jest EKO.

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM

  Jeden z najpiękniejszych prezentów świątecznych utrzymany w odcieniach czerwieni i zieleni. Drewniana skrzynia z przegródkami została wypełniona aromatem i słodyczą Świąt Bożego Narodzenia. Cały zestaw jest pięknie skomponowany, a wszystkie składniki zostały udekorowane w świątecznym stylu.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Prezent świąteczny w skrzyni z miodkiem, herbatą i słodkimi krówkami. Wspaniała propozycja na świąteczny prezent firmowy, ale też bogaty upominek świąteczny dla każdego z domowników. To wyjątkowy dodatek, który możecie wysłać bezpośrednio kurierem do najbliższych. Zestaw jest dopełniony karteczką ze spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi.

  69,98 zł
 • MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Miody smakowe umieszczone w podłużnej skrzyni z naturalnego drewna to wspaniały pomysł na prezent świąteczny firmowy lub dla bliskiej osoby. Na skrzyni znajduje się spersonalizowana karteczka ze świątecznym motywem i pięknymi życzeniami. Taki kosz prezentowy z miodem będzie idealnym wyborem na prezent w luksusowym, lecz ekologicznym stylu.

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Słodkich Świąt PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Słodkich Świąt
  54,98 zł
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Słodkich Świąt

  Słodki prezent świąteczny w formie pudełka z krówkami przygotowany ze zdjęciem to piękny wybór na upominek dla najbliższych. Prezent świąteczny może być wręczony każdemu lub wysłany bezpośrednio do rodziny. Dzięki nadrukowanemu zdjęciu nawet, jeśli jesteście daleko od siebie poczujecie Magię Świąt.

  54,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Czar Bożego Narodzenia PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Czar Bożego Narodzenia
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Czar Bożego Narodzenia

  Przepiękny prezent świąteczny w postaci kubków dla pary. Eleganckie ceramiczne kubki zostały ozdobione świąteczną grafiką oraz personalizacją. Zapakowane w pudełko w białym kolorze prezentują się przepięknie i z pewnością spodobają się każdej parze. Personalizowane kubki to wyjątkowy upominek na święta Bożego Narodzenia.

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Mr&Mrs PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Mr&Mrs
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku Mr&Mrs

  Szukasz ciekawego pomysłu na prezent świąteczny dla pary? Zestaw z ceramicznymi kubkami zdobionymi oryginalną grafiką oraz personalizacją. To wspaniały i niezwykle praktyczny upominek dla każdej pary na Boże Narodzenie. Kubki zapakowane są w eleganckie białe pudełeczko.

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY

  Personalizowane kubki ceramiczne to rewelacyjny wybór na prezent świąteczny dla pary. Eleganckie pudełko w białym kolorze w które zapakowane zostały kubki ozdobione zostało modnym motywem gałązki eukaliptusa. Wieczko zostało udekorowane naklejką z najlepszymi świątecznymi życzeniami. Całość prezentuje się fenomenalnie.

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY Różowe Kwiaty PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY Różowe Kwiaty
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubki dla pary Z PODPISEM w pudełku INICJAŁY Różowe Kwiaty

  Prezent świąteczny w eleganckim białym pudełku z życzeniami. Zestaw dwóch ceramicznych kubków z efektownymi grafikami przypadnie do gustu każdej zakochanej parze. Personalizowane życzenia umieszczone na wieczku sprawią, że taki prezent będzie wyglądał wyjątkowo.

  89,98 zł
 • KUBKI świąteczne dla par na prezent Mikołaje Z TWOIM PODPISEM KUBKI świąteczne dla par na prezent Mikołaje Z TWOIM PODPISEM
  59,98 zł
  KUBKI świąteczne dla par na prezent Mikołaje Z TWOIM PODPISEM

  Nowoczesne kubki świąteczne w modnym stylu przygotowane specjalnie dla par. Na kubkach znajdują się napisy Mr&Mrs w mikołajowych czapkach oraz spersonalizowane podpisy. Prezent zachwyci każdą parę, która uwielbia świąteczny klimat!

  59,98 zł
 • KUBKI świąteczne dla par na prezent Mr&Mrs Z TWOIM PODPISEM KUBKI świąteczne dla par na prezent Mr&Mrs Z TWOIM PODPISEM
  59,98 zł
  KUBKI świąteczne dla par na prezent Mr&Mrs Z TWOIM PODPISEM
  1 Recenzje

  Kubki świąteczne dla par ze spersonalizowanym nadrukiem to piękny prezent świąteczny. Kubki mają czarne uszka oraz nadruk w nowoczesnym stylu przedstawiający reniferki. Na kubkach znajdują się napisy Mr&Mrs oraz dowolny podpis. To wyjątkowy prezent dla par, dzięki któremu każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej!

  59,98 zł
 • KUBKI świąteczne dla par na prezent Zimowy Czas Z TWOIM PODPISEM KUBKI świąteczne dla par na prezent Zimowy Czas Z TWOIM PODPISEM
  59,98 zł
  KUBKI świąteczne dla par na prezent Zimowy Czas Z TWOIM PODPISEM

  Przepiękne kubki na prezent świąteczny przygotowane specjalnie dla par, z uroczym nadrukiem reniferów w świątecznym stylu. Na kubkach umieścimy imiona lub dowolny podpis. To wspaniały wybór na prezent dla każdego. Kubki posiadają trwały nadruk, można je myć bez obawy o ścieranie się wzorów. Dzięki hipsterskiej grafice fantastycznie wpisują się w modne...

  59,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia
  64,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia

  Prezent świąteczny dla pary w postaci miękkich poduszek to świetny wybór. Każda z poduszek ozdobiona została świąteczną grafiką oraz personalizacją. To wspaniały pomysł na efektowny i praktyczny upominek dla zakochanej pary. Wnętrze poduszek wypełnione zostało hipoalergicznym silikonem.

  64,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Zimowy Czas PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Zimowy Czas
  64,98 zł
  PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Zimowy Czas

  Prezent świąteczny dla pary w postaci kompletu poduszek z poszewkami z trwałym nadrukiem. Na poduszkach znajdują się imiona pary oraz przepiękne świąteczne motywy. Poduszki nie tylko pięknie udekorują dom, ale przekażą ciepło i uczucia, jakimi darzycie bliskich. Poduszki są hipoalergiczne!

  64,98 zł

Prezenty świąteczne dla par

Boże Narodzenie stanowi idealną okazję do tego, aby obdarować swoich bliskich wyjątkowymi prezentami. Takie podarunki wręczane prosto z serca pozwalają pokazać rodzinie czy przyjaciołom, jak wiele dla nas znaczą. Każda z obdarowanych osób bez dwóch zdań doceni prezent i będzie z przyjemnością wspominać okazję, na jaką go otrzymała. Gwiazdka stanowi święto o niezwykle ciepłym i rodzinnym klimacie, dlatego nic dziwnego, że tak wiele osób obchodzi ją z prawdziwą przyjemnością oraz ochotą. Co na taką okazję wręczyć bliskim? Pomysłów jest wiele, a jednym z nich jest obdarowywanie par - wspólny upominek dla dwóch osób nie tylko ułatwia sprawę, ale też stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie. Parze można wręczyć różnorodne prezenty w zależności od tego, czy mieszka razem, czy też nie. Z całą pewnością jednak spójny i przemyślany podarunek będzie dla Twoich bliskich miła niespodzianką. Jakie prezenty na Boże Narodzenie wybrać?

Zestawy dla par na Boże Narodzenie

Duże kosze prezentowe stanowią fantastyczny podarunek pod choinkę - także dla par. Zestawy można spersonalizować, a ozdobne elementy i pięknie przygotowywane motywy nadają im jedyny w swoim rodzaju charakter. Box świąteczny dla par z winem z czarnego bzu, herbatą, otwieraczem do butelek oraz tabliczką wysokiej jakości czekolady to fantastyczna propozycja na Gwiazdkę. Taki podarunek śmiało wręczyć można rodzicom, dziadkom, rodzeństwu czy przyjaciołom. Box wykonany jest z grubej tektury, a uniwersalna, gustowna kolorystyka sprawia, że całość prezentuje się niezwykle ciekawie. Taki podarunek oczaruje obdarowane osoby już od pierwszej chwili. Innym zestawem na Gwiazdkę jest także skrzynia z nalewką, czekoladą, smakowymi miodami, herbatą oraz kawą. Taki komplet bez najmniejszych wątpliwości przyda się każdej z obdarowanych osób. Skrzynia także jest ważną częścią prezentu, którą można wykorzystać do przechowywania osobistych drobiazgów. 

Kosz prezentowy świąteczny czar miłości

Kosz prezentowy dla par na Święta

Prezent dla małżeństwa na Święta

Na prezent świąteczny znajomej parze możesz podarować także komplet praktycznych akcesoriów do domu. Idealny przykład stanowią kubki ceramiczne, które z pewnością przydadzą się podczas codziennego picia kawy albo herbaty. Naczynia z ładnymi motywami wysokiej jakości bez najmniejszych wątpliwości oczarują każdą z obdarowanych osób. Każdy zestaw dodatkowo jest zapakowany, co sprawia, że można od razu wręczyć go bliskim. Zestaw kubków z reniferami to zabawna i ciekawa propozycja na prezent bożonarodzeniowy. Kolorowy i trwały nadruk oczaruje każdą z obdarowanych osób. Na pewno z wielką przyjemnością będą piły z takich kubków codziennie! Wspaniale wygląda też zestaw kubków z napisami “Mr” i “Mrs” zdobionymi rogami renifera. Naczynia zapakowane w box z białej tektury ślicznie sprawdzą się w roli prezentu świątecznego. Motyw bombek i personalizowane życzenia znakomicie dopełniają wygląd całości.

Prezent świąteczny kubki w pudełku mr mrs

Personalizowane kubki dla par

Elegancki prezent dla pary na Gwiazdkę

Na prezenty dla par wręczać można różnorodne produkty: alkohol, słodycze, kosmetyki, praktyczne akcesoria czy dekoracje. Szeroka gama dostępnych propozycji sprawia, że bez najmniejszego problemu wybierzesz idealny podarunek dla swoich bliskich. Każda z obdarowanych osób będzie zachwycona niespodzianką i jej wykonaniem. Wyjątkowym podarunkiem na Gwiazdkę jest zestaw poduszek dla par. Dwa jaśki w białym kolorze będą cudowną dekoracją sypialni czy salonu w domu obdarowanych osób. Nawet jeśli para nie mieszka razem, poduszki będą świetnym rozwiązaniem. Każdy może zabrać swoją do własnego domu, dzięki czemu zyskają czarujący upominek, który każdego dnia przypominać im będzie o sobie. Jaśki zdobione są motywem w stonowanej kolorystyce. Grafika świątecznej półki z ozdobami ślicznie wygląda na materiale i na pewno spodoba się obdarowanym osobom.