Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Maskotki świąteczne to dobry pomysł na prezenty dla dziecka na Święta. Każde dziecko zasługuje na ukochanego pluszowego towarzysza zabaw. Podaruj dziecku pod choinkę miłą maskotę a zapewnisz mu długie godziny beztroskiej zabawy. Miękkie poduszki z imieniem i ślicznymi ozdobnymi grafikami pomogą się zrelaksować i odpocząć po pełnym emocji dniu. Urocze zestawy z pysznymi słodyczami na pewno zaskoczą dzieci gdy znajdą je pod pięknie ozdobioną choinką. Wyjątkowe pluszowe maskotki to idealne upominki, które podarują najmłodszym członkom rodziny wiele miłości i pomogą w rozwijaniu wyobraźni. 

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka sarenka i kubek GIGA BOX

  Prezent świąteczny dla dziecka z imieniem skomponowany w dużej skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzi maskotka, kubek oraz mnóstwo słodkości. Całość jest dopełniona specjalną kartką z grafiką w leśnym stylu i świątecznymi życzeniami dla dziecka. Box został dopełniony drewnianym krążkiem z grawerem Wesołych Świąt.

  229,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Skrzynia Zabawek i słodkości

  Prezent świąteczny dla dziecka zamknięty w ogromnej drewnianej skrzyni, w skład którego wchodzą maskotki oraz słodkości. Skrzynię dopełnia karteczka z dopasowaną grafiką i spersonalizowanymi życzeniami świąteczny. Dzięki nutelli, jajkom niespodzianka, krówkom i maskotkom będzie to zaskakująco słodki zestaw, który oczaruje pociechę w każdym wieku.

  279,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka, sztućce, kubek Boho

  Przepiękny prezent dla dziecka umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, w skład której wchodzi maskotka, sztućce oraz mnóstwo słodkości. Prezent będzie idealny dla małego dziecka ze względu na pudełko na ząbek. To wspaniały pomysł na duży kosz prezentowy na Boże Narodzenie dla malucha, który może być wręczony przez Babcię czy Dziadka.

  219,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Wielka Niespodzianka

  Wielki prezent świąteczny dla dziecka w drewnianej skrzyni prezentowej, w skład którego wchodzą pluszowe maskotki oraz mnóstwo słodkości. Wysokiej jakości słodycze takie jak nutella w słoiczkach czy kinder niespodzianka pozwolą oczarować każdego malucha. Prezent będzie idealny dla dziecka w każdym wieku! Skrzynię można wykorzystać do przechowywania...

  299,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia z termoforem i słodyczami Róż LUX

  Prezent świąteczny dla dziecka z pluszowym termoforkiem, maskotką i słodyczami to wspaniały pomysł, by zachwycić każdego malucha. Prezent będzie idealny dla dziewczynki dzięki wykonaniu w odcieniach różu. Całość została pięknie podana w skrzyni z naturalnego drewna, którą dopełnia karteczka z dopasowaną grafiką i życzeniami.

  279,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Sarenka

  Prezent świąteczny dla dziecka z maskotką umieszczony w ozdobnym boxie prezentowym, w skład którego wchodzi maskotka sarenki, woreczek na pieniążki, pudełeczko na ząbek i krążek z napisem Wesołych Świąt. Na wieczku znajduje się spersonalizowana naklejka z grafiką i przepięknym tekstem.

  109,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Czerwony PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Czerwony
  169,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Czerwony

  Duży prezent świąteczny dla dziecka umieszczony w eleganckim boxie prezentowym w białym kolorze. W skład prezentu wchodzi mięciutka maskotka misia w brązowym kolorze, kubek z imieniem dziecka i świąteczną grafiką oraz słodkości. Zestaw dekorowany jest na wieczku specjalną samoprzylepną naklejką z życzeniami świątecznymi i dopasowaną grafiką.

  169,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Retro PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Retro
  169,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Retro

  Piękny prezent świąteczny w stylu retro umieszczony w dużym boxie prezentowym. W skład prezentu wchodzi duża mięciutka maskotka misia, słodkie śmietankowe krówki z napisem Wesołych Świąt, kubek z trwałym nadrukiem w stylu retro, woreczek na pieniążki oraz drewniane kółeczko z napisem Wesołych Świąt. To wspaniały pomysł na upominek dla dziecka!

  169,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką

  Prezent świąteczny umieszczony w kraftowym boxie prezentowym, w skład którego wchodzi kubek z imieniem, maskotka renifera, słodkie czekoladowe cukierki oraz drewniane kółeczko z napisem Wesołych Świąt. Prezent posiada na wieczku piękne życzenia świąteczne wraz ze spersonalizowanym podpisem oraz dopasowaną grafiką. Idealny dla dziecka.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

  Duża maskotka misia sprzedawana w komplecie z kubkiem z imieniem dziecka oraz cukierkami świątecznymi to wspaniały wybór na prezent świąteczny dla dziecka. Maskotka wykonana jest z miękkiego pluszu. Na kubku znajduje się trwały nadruk renifera i imienia pociechy. Taki prezent może zostać wręczony od rodziców, dziadków czy cioci. To wspaniały pomysł na...

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy

  Przepiękny prezent świąteczny z dużą maskotką brązowego misia i kubkiem z trwałym nadrukiem będzie wspaniałą propozycją na upominek świąteczny dla dziecka. Na kubku znajduje się trwały nadruk niedźwiadka i imienia dziecka, z drugiej strony napis Wesołych Świąt. W komplecie znajdują się także złote świąteczne cukierki.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM

  Prezent świąteczny dla dziecka składający się z kubka z trwałym nadrukiem, uroczej maskotki renifera oraz cukierków świątecznych w czerwonych i złotych papierkach. Wspaniała propozycja, która oczaruje każde dziecko. Kubek w komplecie ze słodyczami i maskotką to wspaniały zestaw, który pokochają najmłodsi.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja

  Prezent świąteczny z kubkiem, skrzatem oraz lizakiem laską Mikołaja to wspaniały pomysł na upominek dla każdego. Prezent będzie idealny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na kubku znajduje się trwały nadruk imienia oraz przepiękna grafika. Skrzata można wykorzystać jako dekoracja bożonarodzeniowa - trwała pamiątka.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Kubek i maskotka KRAFT

  Prezent świąteczny dla dziecka umieszczony w boxie prezentowym, w skład którego wchodzi kubek oraz maskotka. Piękny prezent dla maluszka z personalizacją i pięknymi życzeniami pozwoli wyrazić uczucia i wręczyć dziecku cudowny świąteczny upominek. To pomysł, który sprawdzi się dla każdego malucha.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Box Z IMIENIEM Renifery i Kinder Niespodzianka

  Uroczy prezent dla dziecka z okazji Świąt Bożego Narodzenia w kraftowym pudełeczku. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczone zostały piękne maskotki renifery oraz jajka Kinder niespodzianka, które zachwycą każde dziecko. Wieczko pudełeczka zdobi specjalna karteczka z życzeniami i personalizacją, a całość przewiązana została dopasowaną wstążeczką. 

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Box Z IMIENIEM Pluszaki i Nutelle

  Wspaniały zestaw prezentowy dla dziecka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W kraftowym pudełeczku umieszczone zostały urocze maskotki oraz 5 słoiczków nutelli. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się bardzo oryginalnie i nowocześnie. Na wieczku pudełeczka znajduje się specjalna karteczka z personalizacją i pięknymi życzeniami...

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Box z maskotkami Miś

  Prezent świąteczny dla dziecka w okrągłym boxie prezentowym z naturalnej łuby drewnianej. Piękny i oryginalny upominek świąteczny, który oczaruje każdego malucha. W skład prezentu wchodzą mięciutkie pluszowe maskotki misie oraz jajka Kinder niespodzianki. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, a całość jest pięknie zapakowana.

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA DZIEWCZYNKI PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA DZIEWCZYNKI
  139,98 zł
  PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA DZIEWCZYNKI

  Przepiękny prezent świąteczny dla dziewczynki umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna. Cały zestaw składa się z dużej maskotki króliczka, książeczki z mądrymi bajkami oraz lizaczków. Całość jest spersonalizowana, opatrzona dopasowaną do zestawy grafiką. Taki zestaw to piękny wybór na prezent dla małej dziewczynki.

  139,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA CHŁOPCA PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA CHŁOPCA
  139,98 zł
  PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA CHŁOPCA

  Prezent świąteczny dla chłopca umieszczony w dużej drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi książeczka z mądrymi bajkami, duża maskotka króliczka oraz elementy, które razem tworzą przepiękną całość. To wyjątkowy zestaw na upominek świąteczny dla maluszka.

  139,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Myszka siedząca prezent 35cm

  Urocza maskotka w kształcie myszki w szarym kolorze wywoła uśmiech na twarzy dziecka, gdy zostanie znaleziona pod choinką. Myszka jest ubrana w śliczną różową spódniczkę wykonaną z tiulu, dzięki czemu stanie się znakomitą towarzyszką dla każdej małej dziewczynki. W tułowiu maskotki umieszczono piasek dzięki czemu zabawka samodzielnie siedzi, ponadczasowy...

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Księżniczka siedząca 45cm SUPER JAKOŚĆ

  Śliczna maskotka na prezent świąteczny, idealna towarzyszka zabaw każdej małej księżniczki. Laleczka posiada królewską brokatową koronę i trzyma w rączkach złote serduszko. Zabawka zapewni dziecku dużo zabawy na całe godziny i zachęci do korzystania z wyobraźni. Laleczkę można również wykorzystać jako dekorację dzieciecego pokoju. 

  89,98 zł
 • Prezent świąteczny dla dziecka MASKOTKA dla dziewczynki Łabędź LUX w koronie

  Podaruj swojemu dziecku na Święta zabawnego i uroczego towarzysza zabaw. Maskotka w kształcie różowego flaminga z dziewczęcymi akcesoriami, śliczną tiulową spódniczką oraz złotą koroną. Wspaniały dodatek do każdego pokoju malutkiej księżniczki. 

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Kotek 42x32cm PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Kotek 42x32cm
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Kotek 42x32cm

  Maskotka na prezent świąteczny w kształcie kotka to wspaniały pomysł na upominek świąteczny dla dziewczynki. Świetnie sprawdzi się jako prezent na Mikołajki dla córeczki. Maskotka ma duży rozmiar, dzięki czemu może być wykorzystywana także jako poduszka. Stanie się piękną i oryginalną dekoracją pokoju.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Łabędź 34x35cm PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Łabędź 34x35cm
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Łabędź 34x35cm

  Śliczna maskotka w kształcie łabędzie to wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki. To także pomysł na dekorację pokoju. Duży kształt maskotki sprawia, że dziewczynka będzie mogła wykorzystać maskotkę również jak poduszkę.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Chmurka 60x38cm PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Chmurka 60x38cm
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka maskotka poduszka Chmurka 60x38cm

  Maskotka dla dziecka w formie pluszowej chmurki w jasnym kolorze to piękna propozycja na prezent świąteczny lub prezent na Mikołajki. Maskotka ma duży rozmiar, dzięki czemu może zostać wykorzystana także jako poduszka. To wspaniała propozycja na prezent dla córeczki, który może stać się piękną dekoracją pokoju.

  69,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek

  Poduszka na prezent świąteczny dla dziecka z liskiem. Poduszka posiada poszewkę z napisem Słodkich Snów i imieniem dziecka. Idealna na prezent świąteczny dla najmłodszych. Produkt uniwersalny, będzie pasował na prezent dla chłopca jak i dziewczynki. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer

  Prześliczna poduszka na prezent świąteczny dla dziecka z nadrukiem renifera. Wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdą pociechę! Na poduszce nadrukujemy imię malucha, a napis Słodkich Snów jest świetnym dodatkiem. Poduszka posiada hipoalergiczne wypełnienie oraz jest bezpieczna dla dzieci.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Księżyc i Chmurki PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Księżyc i Chmurki
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Księżyc i Chmurki

  Poduszka na prezent świąteczny z imieniem dziecka i napisem Słodkich Snów to piękna propozycja dla każdego maluszka. Poduszka posiada hipoalergiczne wypełnienie oraz trwały nadruk wysokiej jakości. Prezentuje się prześlicznie i wspaniale pasuje na prezent świąteczny dla Maluszka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Uroczy Słonik PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Uroczy Słonik
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Uroczy Słonik

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla dziecka? Idealnym wyborem będzie poduszka z trwałym nadrukiem i imieniem maluszka, a także prześliczną grafiką słonika. Poduszka to wspaniały wybór na prezent świąteczny dla każdego dziecka. Będzie idealna zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Na poduszce nadrukujemy imię pociechy.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Króliczek z balonem PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Króliczek z balonem
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Króliczek z balonem

  Poduszka z przepiękną grafiką króliczka z balonem i imieniem dziecka to pomysł na prezent świąteczny lub prezent na Mikołajki. Poduszka posiada hipoalergiczny wkład i nadruk imienia dziecka. Pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. To wspaniała propozycja na uroczy upominek dla każdego dziecka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Boho Zwierzątka PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Boho Zwierzątka
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Boho Zwierzątka

  Poduszka z przepiękną grafiką króliczka z balonem i imieniem dziecka to pomysł na prezent świąteczny lub prezent na Mikołajki. Poduszka posiada hipoalergiczny wkład i nadruk imienia dziecka. Pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. To wspaniała propozycja na uroczy upominek dla każdego dziecka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Królewna i Jednorożec PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Królewna i Jednorożec
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Królewna i Jednorożec

  Poduszka na prezent świąteczny dla dziewczynki z grafiką królewny i jednorożca. Piękna propozycja na dekorację pokoju dziecięcego. Poduszka to wspaniały dodatek dla każdej małej Królewny, posiada hipoalergiczny wkład i trwały nadruk w formie królewny. Na poduszce nadrukujemy także imię dziecka.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Flower Girl PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Flower Girl
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Flower Girl

  Prześliczna poduszka na prezent świąteczny dla dziewczynki. Poduszka posiada nadruk dziewczynki z kwiatami oraz imienia dziecka. Hipoalergiczny materiał i trwały nadruk sprawiają, że to idealny wybór na upominek dla córeczki. Poduszka może stać się wspaniałą dekoracją pokoju dziecięcego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowy Króliczek dla dziewczynki PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowy Króliczek dla dziewczynki
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Różowy Króliczek dla dziewczynki

  Śliczna poduszka na prezent świąteczny z nadrukowanym imieniem dziecka i przesłodką grafiką różowego króliczka. Poduszka wspaniale sprawdzi się jako prezent świąteczny dla córeczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt

  Przepiękny prezent świąteczny w formie miękkiej poduszki z poszewką ze świątecznym nadrukiem. Na poduszce znajduje się nadrukowana malarska świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt. Możemy na niej nadrukować również imię obdarowywanej osoby. To praktyczny prezent, który wspaniale udekoruje dom na Święta Bożego Narodzenia.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta

  Przepiękna poduszka świąteczna przygotowana specjalnie na Święta Bożego Narodzenia. Poduszka posiada malarski świąteczny nadruk w nowoczesnym stylu, prezentuje się pięknie i stylowo. To wspaniały pomysł na prezent świąteczny, ale też piękny dodatek do ozdoby wnętrza. Poduszka jest wykonana z hipoalergicznego materiału.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek

  Poduszka świąteczna na prezent z grafiką i napisem Wesołych Świąt wspaniale udekoruje mieszkanie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Poduszka posiada super jakość, wykonana z miękkiego hipoalergicznego silikonu. Na poduszce znajduje się motyw ptaszka i gałązki. Podusia jest bardzo przyjemna w dotyku, może zostać podarowana na prezent lub użyta jako ozdoba...

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień

  Przepiękna poduszka świąteczna będzie niesamowitą dekoracją pomieszczenia i wspaniałym pomysłem na prezent. Na poduszce znajduje się napis Wesołych Świąt oraz możliwość nadruku imienia obdarowywanej osoby. Poduszka jest mięciutka, wykonana z wysokiej jakości materiału. To wspaniały sposób na to, by sprawić radość najbliższym.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki

  Poduszka świąteczna z przepiękną malarską grafiką zimowych ptaszków wspaniale udekoruje wnętrze, ale też może stać się świetnym pomysłem na prezent dla każdego. Na poduszce znajduje się piękny napis Wesołych Świąt oraz możliwość nadruku imienia ob darowywanej osoby. Poduszka posiada świetną jakość i trwały nadruk.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car

  Dekoracja świąteczna w formie mięciutkiej poduszki ze świątecznym nadrukiem i napisem Wesołych Świąt. Na poduszce możemy nadrukować również imię obdarowywanej osoby. Sama poduszka jest mięciutka, super jakości, wypełniona hipoalergicznym materiałem. Może posłużyć jako upominek dla najbliższych.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta

  Miękka poduszka świąteczna super jakości z trwałym nadrukiem świątecznym, napisem Wesołych Świąt i możliwością umieszczenia imienia. Poduszka jest piękna i trwała, może posłużyć także na prezent świąteczny. Czerwony nadruk w skandynawskim stylu fantastycznie wpisuje sie w trendy.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka

  Nowoczesna poduszka świąteczna przygotowana specjalnie na prezent. Poduszka wykonana jest w modnym stylu, posiada trwały nadruk w czarnym kolorze z minimalistycznym motywem gałązki. Na poduszce znajduje się napis Wesołych Świąt, możemy nadrukować na niej także imię.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka

  Elegancka poduszka świąteczna z bożonarodzeniowym motywem bombki w eleganckim stylu to wspaniały pomysł na dekorację pomieszczenia, ale też świetny prezent świąteczny. Poduszka jest super jakości, trwały nadruk prezentuje się przepięknie. To wspaniała propozycja na upominek dla każdego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny

  Hipoalergiczna poduszka z trwałym nadrukiem świątecznego wieńca, życzeniami Wesołych Świąt i imieniem to pomysł na praktyczny prezent na Boże Narodzenie. Poduszka prezentuje się pięknie i oryginalnie. Akwarelowy motyw świątecznego wieńca sprawia, ze to wspaniała dekoracja wnętrza. Grafika wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu poduszka...

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki

  Poduszka na prezent świąteczny dla dziecka z uroczą grafiką sówek. Poduszka posiada napis Słodkich Snów i imię osoby obdarowywanej. Idealnie wpasowuje się w aktualnie panujące trendy. Produkt przyjazny dla dzieci, hipoalergiczny.

  39,98 zł
 • PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś z kubkiem i krówkami

  Cudownym prezentem dla dziecka jest zestaw składający się z mięciutkiego, pluszowego misia z brązową kokarda oraz kubka z grafiką zwierzątek i imieniem dziecka. Kubek wypełniony jest po brzegi śmietankowymi krówkami, które rozpływają się w ustach. To idealny pomysł na upominek dla malucha zarówno na święta, jak również i inne okazje. Taki prezent ucieszy...

  89,98 zł
 • TERMOFOR świąteczny zimowy na prezent Renifer 2l

  Praktyczny termofor pozwoli ogrzać się w zimowe wieczory. Znakomity prezent świąteczny pozwoli podarować przyjemne chwile wypełnione ciepłem i znakomitą atmosferą. Termofor jest ubrany w czerwony sweterek z świątecznym motywem uroczego renifera. 

  36,98 zł
 • PREZENT świąteczny Termofor+kubek Z IMIENIEM Renifer

  Uroczy zostaw prezentowy, w którego skład wchodzi kubek z śliczną grafiką renifera oraz termofor w czerwonym sweterku również z wizerunkiem renifera. Na kubeczku wykonanym z białej ceramiki umieszczono również imię przyszłego właściciela. Podaruj dziecku nieco ciepła tej zimy i podaruj mu rozgrzewający termofor oraz kubeczek pozwalający cieszyć się...

  69,98 zł

Maskotki świąteczne i poduszki na prezent dla dziecka na Boże Narodzenie

Jeśli szukasz prezentu na Boże Narodzenie dla swojego dziecka, wnuka, siostrzenicy, rodzeństwa czy innego malucha, bez najmniejszych wątpliwości jednym z najlepszych rozwiązań będzie podarowanie mu maskotki. Każdy szkrab obdarowany pluszakiem będzie zachwycony upominkiem znalezionym pod choinką. Dzieci uwielbiają otrzymywać nowe zabawki, a maskotka to zdecydowanie najbardziej trafiony prezent na każdą okazję. Ciekawym rozwiązaniem niewątpliwie będzie także ozdobna poduszka. To wspaniała dekoracja, ale też praktyczny dodatek, który przyda się wszystkim maluchom. Zarówno poduszki, jak i maskotki to prezenty, które śmiało podarować można dzieciom w różnym wieku. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie produkty przygotowaliśmy na tę okazję. 

Poduszka świąteczna z imieniem dziecka

Dobrym wyborem na prezent dla dziecka w każdym wieku jest świąteczna poduszka z imieniem. Białe jaśki z kolorowymi nadrukami to wysokiej jakości produkty, które oczarują dzieci w każdym wieku. Poduszki wypełnione są hipoalergicznym silikonem, a wysokiej jakości materiał użyty do stworzenia poszewek dodatkowo zasłania zamek. Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny i może śmiało stanowić świąteczny podarunek dla dziecka. Na każdej poduszce nadrukowane jest imię właściciela, co sprawia, że maluch zyska naprawdę unikalny dodatek do swojego pokoju. Ozdobny jasiek jest bowiem znakomitą ozdobą sypialni, która podkreśli dziecięcy charakter w całym wnętrzu. Możesz postawić na klasyczne wzory króliczków czy księżniczek, ale na Święta znakomitym pomysłem jest także jasiek z bożonarodzeniowym wzorem renifera bądź bombki. 

Poduszka z nadrukiem świątecznym i imieniem dziecka

Poduszka z nadrukiem świątecznym i imieniem dziecka

Maskotki świąteczne mogą stworzyć także oryginalną dekorację pokoju dziecka!

Prześlicznym prezentem pod choinkę jest maskotka myszki, która stanowi zarówno wyjątkową dekorację, jak i nietuzinkową zabawkę. Taka maskotka zdecydowanie oczaruje małą księżniczkę, ale może być również oryginalnym podarunkiem dla chłopca. Drugim pomysłem jest np. ozdobny aniołek. Aniołek symbolizuje troskę i miłość, dzięki czemu będzie bardzo szczególnym upominkiem. Można wręczyć go z okazji Mikołajek, jak i Bożego Narodzenia. Nasze aniołki posiadają tiulowe spódniczki oraz rogi renifera, które znakomicie podkreślają świąteczny klimat. Pięknie wykonane maskotki można także zawiesić - do aniołków przymocowane są sznureczki, które ułatwią zaczepienie dekoracji na haczyku czy innym uchwycie. Obowiązkowo zajrzyj też do aniołków w kraftowych pudełkach, w których znajdują się woreczki z organzy na biżuterię, pieniądze czy inny drobiazg. 

Pluszowy miś dla dziecka na prezent świąteczny

Pluszowy miś dla dziecka na prezent świąteczny

Maskotki świąteczne z kubkiem i słodyczami

Szukasz dużego prezentu, który zachwyci bliskiego Ci maluszka? Możemy więc polecić nasze gotowe zestawy, które dostępne są w kilku naprawdę czarujących odsłonach. Drewniana skrzynia wypełniona naturalną wełną drzewną to świetny materiał na podarunek. Umieszczona w niej maskotka króliczka na pewno spodoba się obdarowanemu dziecku. Co więcej, w skład zestawu wchodzi także książka z bajkami oraz owocowe lizaki. Kosze prezentowe dostępne są w wersji dla chłopca oraz dziewczynki, dzięki czemu możesz dopasować podarunek do obdarowywanego malucha. Personalizowana kartka z życzeniami przymocowana do wewnętrznej strony wieka dodaje całości prawdziwego uroku. Świetnym rozwiązaniem na prezent świąteczny dla dziecka będzie także box z maskotką misia, kubkiem, drewnianą tabliczką z napisem “Wesołych Świąt”, woreczkiem na drobny upominek oraz słodkościami. Tak bogaty zestaw to rewelacyjny podarunek pod choinkę!