Kartki świąteczne i bileciki z życzeniami

Kartki świąteczne z Twoimi życzeniami będą osobistą formą składania życzeń. Idealnie pasują, by rozesłać je do najbliższych, z którymi nie można spotkać się w Święta Bożego Narodzenia. Kartki świąteczne z logo firmy mogą być formą podziękowania za całoroczną współpracę. To wyjątkowy sposób, by oczarować pracowników i klientów biznesowych. Świetną formą dodatku do prezencików świątecznych są także bileciki z życzeniami świątecznymi, które można dołączyć do prezentów. Bileciki na Boże Narodzenie z nadrukiem pięknie dopełnią przygotowane prezenty świąteczne.

Kartki świąteczne i bileciki z życzeniami

 • KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta) KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)
  7,98 zł
  KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)

  Kartka świąteczna z przepiękną bożonarodzeniową grafiką to pomysł na dopełnienie kosza prezentowego firmowego lub prezentu bożonarodzeniowego dla bliskiej osoby. Kartka posiada wewnątrz nadrukowany tekst życzeń oraz miejsce na podpis. Możecie wysłać je również do bliskich, z którymi nie będziecie się widzieć podczas Świąt Bożego Narodzenia.

  7,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta)

  Kartka świąteczna z Twoimi spersonalizowanymi życzeniami świetnie sprawdzi się w każdym domu. Kartka jest przygotowana na pięknym papierze o delikatnej fakturze płótna. W komplecie znajduje się także elegancka złota koperta z drobinkami. Cały komplet jest niezwykły i bardzo elegancki. Kartki możesz zamówić także z logo!

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Natrój (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Natrój (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Nastrój (+złota koperta)

  Wyjątkowa kartka świąteczna ze spersonalizowanymi życzeniami to wspaniały dodatek na Święta Bożego Narodzenia. Kartka jest wykonana na wysokiej jakości papierze, w komplecie znajduje się elegancka złota koperta. Karta to piękny dodatek dla najbliższych, z którymi nie można się spotkać. To też wspaniała propozycja na prezent firmowy.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft)

  Kartka świąteczna z Twoimi życzeniami i spersonalizowanym podpisem to piękna propozycja, by oczarować najbliższych. Kartki mogą zostać także rozesłane do pracowników lub klientów biznesowych, możemy umieścić na nich logo Twojej firmy. To wspaniała propozycja, by podziękować za całoroczną współpracę.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft)

  Kartka świąteczna z nadrukiem Twoich życzeń to fantastyczny dodatek na Święta Bożego Narodzenia. Wysyłanie kartek świątecznych to piękny zwyczaj, który pozwoli życzyć najbliższym Wesołych Świąt i złożyć im piękne życzenia świąteczne. Kartka posiada przepiękna zimową grafikę ptaszka na gałązce. Prezentuje się bardzo oryginalnie.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta)

  Kartka świąteczna z Twoimi życzeniami i piękną bożonarodzeniową grafiką to wspaniały gest dla najbliższych. Kartka wykonana jest na grubym sztywnym papierze. Prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie. Grafika wykonana w odcieniach czerwieni wspaniale podkreśli świąteczny klimat. To dodatek, który możecie rozesłać także do pracowników i klientów...

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta)

  Przepiękna kartka świąteczna wykonana w odcieniach błękitu, z fantastyczną zimową grafiką. Kartka posiada wewnątrz nadrukowany spersonalizowany tekst życzeń świątecznych. Została wykonana na grubym papierze wysokiej jakości, prezentuje się pięknie i oryginalnie. W komplecie znajduje się elegancka srebrna koperta.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Woodland (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Woodland (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Woodland (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Piękna kartka świąteczna wykonana na wysokiej jakości papierze o delikatnej fakturze to cudowny pomysł, który sprawi radość bliskim. Kartka jest personalizowana nazwiskiem bądź imionami domowników, zdobiona przepięknym tekstem i naturalną grafiką gałązek świerku i szyszki. Kartka jest otwierana, a w komplecie znajduje się również koperta oraz specjalnie...

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Liski (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Liski (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Liski (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Efektowna, w pełni spersonalizowana kartka świąteczna z grafiką zimowej scenerii to idealny wybór, by oczarować gości. Kartkę można wysłać do najbliższych lub wręczyć ją osobiście. W komplecie znajduje się także koperta z dopasowanym graficznym wnętrzem oraz naklejka do jej zamknięcia. Śliczna grafika zimowej scenerii i lisków spodoba się nie tylko dużym,...

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Boże Narodzenie (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Boże Narodzenie (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Boże Narodzenie (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Cudowna, w pełni spersonalizowana kartka świąteczna sprzedawana w komplecie z kopertą z graficznym wnętrzem to cudowna propozycja, by oczarować rodzinę i bliskich. Tak przygotowane kartki można wręczyć osobiście bądź wysłać do osób, które mieszkają dalej i nie odwiedzą nas w świątecznym okresie. Cudowny papier, wysoka jakość wykonania i piękne grafiki...

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Moja Gwiazdka (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Moja Gwiazdka (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Moja Gwiazdka (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Elegancka, w pełni spersonalizowana kartka świąteczna to fantastyczny gest. Wyślijcie ją rodzinie mieszkającej daleko lub podarujcie bliskim. Piękna złoto-srebrna grafika prezentuje się bajecznie, a zestaw z kopertą tworzy idealny duet. Całość prezentuje się bajecznie i oczaruje każdego, komu kartka zostanie wręczona.

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Jemioła (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Jemioła (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Jemioła (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Przepiękna, wyjątkowa kartka świąteczna wydrukowana na grubym papierze oczaruje wszystkich najbliższych. Kartka przepięknie wygląda w komplecie z kopertą z graficznym wnętrzem. W środku można umieścić w pełni spersonalizowany tekst, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Kartki świąteczne warto wysłać do wszystkich, z którymi nie będziemy się...

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Christmas Time (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Christmas Time (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Christmas Time (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Wysyłanie kartek świątecznych to przepiękna tradycja, którą warto pielęgnować. Fantastyczna kartka świąteczna wykonana na wysokiej jakości czerpanym papierze to świetny sposób, by życzyć Wesołym Świąt rodzinie i znajomym, którzy nie spędzają z nami Bożego Narodzenia. Kartka świąteczna posiada w komplecie elegancką białą kopertę z dopasowanym graficznie...

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Snowland (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Snowland (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Snowland (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Jak sprawić radość rodzinie lub znajomym? Podarujcie lub wyślijcie im przepiękną, w pełni spersonalizowaną kartkę świąteczną! Kartka wykonana jest w formie otwieranego kwadratu, posiada przepiękne życzenia świąteczne oraz informację, kto je składa. W komplecie znajduje się również biała koperta oraz naklejka do zamknięcia kopert. 

  15,00 zł
 • KARTKA świąteczna personalizowana Merry Christmas (+koperta z wnętrzem+naklejka) KARTKA świąteczna personalizowana Merry Christmas (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  15,00 zł
  KARTKA świąteczna personalizowana Merry Christmas (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Fantastyczna, cudownie przygotowana w pełni spersonalizowana kartka świąteczna będzie wspaniałym dodatkiem na Boże Narodzenie. Kartka posiada w komplecie kopertę z graficznym wnętrzem oraz naklejkę do zamknięcia koperty. Sama kartka świąteczna przygotowana jest w formie otwieranej na wysokiej jakości papierze o delikatnej fakturze. 

  15,00 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Woodland BILECIK personalizowany z życzeniami Woodland
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Woodland

  Przepiękny bilecik z naturalną grafiką gałązki i szyszki oraz cudownymi życzeniami Wesołych Świąt to idealny dodatek na wigilijną kolację i świąteczne spotkania w rodzinnym gronie. Bilecik będzie świetnym dodatkiem do prezentów dla gości. Dzięki personalizacji pozwoli stworzyć pięknie skomponowane, kompletne upominki. 

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami New Year BILECIK personalizowany z życzeniami New Year
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami New Year

  Fantastyczny personalizowany bilecik z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku to idealny dodatek na noworoczne przyjęcia lub imprezę sylwestrową. Bileciki pięknie prezentują się przy nakryciach gości, będą fantastycznym uzupełnieniem całej aranżacji na stole. Dzięki personalizacji i życzeniom Szczęśliwego Nowego Roku goście docenią Wasze starania.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Merry Christmas BILECIK personalizowany z życzeniami Merry Christmas
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Merry Christmas

  Fantastyczny bilecik z życzeniami Wesołych Świąt i personalizacją będzie świetnym dodatkiem do świątecznych prezentów i na wigilijny stół. Bileciki dekorowane są klasyczną grafiką świątecznego wieńca w odcieniach czerwieni i zieleni. Dzięki personalizacji oczarują świątecznych gości. Bileciki warto ułożyć przy nakryciach gości, dowiązać do prezentów lub...

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Snowland BILECIK personalizowany z życzeniami Snowland
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Snowland

  Wspaniały bilecik z życzeniami świątecznymi i personalizacją będzie wspaniałym dodatkiem na Święta Bożego Narodzenia. Bileciki będą się pięknie prezentować przy nakryciach gości. Można je ułożyć na serwetkach, dowiązać do prezentów czy zamocować na kieliszkach. To wspaniałe uzupełnienie całej aranżacji.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Christmas Time BILECIK personalizowany z życzeniami Christmas Time
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Christmas Time

  Bilecik z minimalistycznym motywem i życzeniami Wesołych Świąt to świetny dodatek do prezencików dla gości. Piękna czarno-biała grafika idealnie wpisuje się w trend skandynawskich Świąt Bożego Narodzenia. Bileciki świetnie prezentują się ułożone przy nakryciach gości. Można je również dowiązać do prezentów.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Jemioła BILECIK personalizowany z życzeniami Jemioła
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Jemioła

  Bilecik z życzeniami Wesołych Świąt i minimalistyczną grafiką to świetny dodatek na Boże Narodzenie, Bileciki można dowiązać do prezentów, ułożyć na wigilijnym stole przy talerzach lub bezpośrednio na serwetce. Dzięki życzeniom i personalizacji goście poczują się docenieni, a Wy niewielkim kosztem osiągniecie świetny efekt.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Moja Gwiazdka BILECIK personalizowany z życzeniami Moja Gwiazdka
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Moja Gwiazdka

  Jak dopełnić prezenty świąteczne dla gości lub pięknie przygotować stół, jednocześnie składając życzenia? Świetnym wyborem są personalizowane bileciki z życzeniami Wesołych Świąt i personalizowanym podpisem. Bilecik wykonany jest ze sztywnego papieru. Dzięki minimalistycznej grafice w odcieniach złota i srebra idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Boże Narodzenie BILECIK personalizowany z życzeniami Boże Narodzenie
  2,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Boże Narodzenie

  Śliczny personalizowany bilecik z życzeniami Wesołych Świąt to sposób na dopełnienie świątecznych upominków. Pięknie sprawdzi się także ułożony przy talerzach. Można przymocować go do kieliszków za pomocą klamerki. Dzięki tradycyjnemu nadrukowi w odcieniach czerwieni przepięknie sprawdzi się na wigilijnym stole.

  2,50 zł
 • BILECIK personalizowany z życzeniami Liski BILECIK personalizowany z życzeniami Liski
  3,50 zł
  BILECIK personalizowany z życzeniami Liski

  Personalizowany bilecik z życzeniami Wesołych Świąt i piękną bożonarodzeniową grafiką to świetny sposób, by uzupełnić prezenciki dla gości bądź po prostu złożyć im życzenia świąteczne w oryginalny sposób. Bileciki można dowiązać do upominków, ułożyć na talerzach lub przypiąć klamerką do kieliszków. Dzięki personalizacji to wyjątkowy drobiazg.

  3,50 zł

Kartki świątecznie z Twoimi życzeniami lub logo firmy oraz piękne bileciki z życzeniami

Wysyłanie listów tradycyjną pocztą to nieco zapomniany zwyczaj, jednak nadal uwielbiamy otrzymywać od najbliższych kartki okolicznościowe z okazji ważnych wydarzeń. Dzieje się tak, między innymi, w okresie Bożego Narodzenia. Za pomocą ślicznej kartki z łatwością możemy przekazać członkom swojej rodziny oraz przyjaciołom najpiękniejsze życzenia, a przy tym sprawić, że poczują się naprawdę wyjątkowo. A co z osobami obecnymi na naszej Wigilii lub tymi, którym wręczamy prezenty? Proponujemy zaopatrzyć się dla nich w specjalne bileciki z życzeniami. Niewielkie karteczki mogą wyglądać niepozornie, jednak radość nimi wywołana będzie naprawdę widoczna. 

Kartka świąteczna z Twoimi życzeniami!

Nad wyraz wspaniałym rodzajem kartki okolicznościowej jest taka z samodzielnie ułożonymi przez Ciebie życzeniami. Możesz indywidualnie dopasować je do wybranej osoby bądź zdecydować się na uniwersalny tekst, który szczególnie przypadnie Ci do gustu. Pod życzeniami umieścimy również Twój podpis, dzięki czemu kartkę od razu możesz wysłać do wybranej osoby! Złote Święta to projekt idealnie wpisujący się w klimat Bożego Narodzenia. Kolorystyka ślicznie podkreśla podniosły i odświętny charakter Gwiazdki, a delikatna faktura płótna sprawia, że kartka prezentuje się naprawdę gustownie i elegancko. Na jej okładce znajduje się czarujący wieniec w świątecznym stylu, który pięknie komponuje się z nadrukiem we wnętrzu. Do kompletu dołączona jest również zjawiskowa, złota koperta kapitalnie dopełniająca wygląd całości. 

Przykład przepięknej kartki świątecznej z nadrukiem Twoich życzeń

Przykład przepięknej kartki świątecznej z nadrukiem Twoich życzeń

Kartki na Święta z personalizacją

Wzorów kartek świątecznych jest całe mnóstwo, a ich styl najlepiej dobrać do indywidualnego charakteru obdarowywanej osoby. Jeśli szukasz fantastycznych kolorów i klimatycznych grafik, koniecznie sprawdź projekt Merry Christmas. Zestaw kartki i koperty z barwnymi wieńcami w naturalnym stylu na śnieżnobiałym tle na pewno przypadnie do gustu wszystkim Twoim najbliższym. Z kolei dzieci docenią bez dwóch zdań zabawny i czarujący nadruk z serii Liski. Kartka w kolorach pomarańczu i błękitu olśniewa swoim uroczym wyglądem, a przy tym efektownie wykończona jest kraftową kopertą. To niezwykle nowoczesna i modna propozycja wykonana z czerpanego papieru o rewelacyjnej fakturze. Fantastycznym połączeniem tradycyjnych motywów i zabawnych grafik jest z kolei kartka Boże Narodzenie. Czerwone akcenty genialnie kontrastują z białym tłem i bez cienia wątpliwości oczarują osoby, które znajdą taką przesyłkę w swojej skrzynce. 

Kartka świąteczna z kopertą w komplecie

Kartka świąteczna z kopertą w komplecie

Bileciki z życzeniami na Święta

Bileciki z życzeniami to bezbłędny dodatek do wystroju mieszkania lub prezentu świątecznego. Karteczka ozdobiona estetycznym motywem nawiązującym do Bożego Narodzenia oraz krótkim tekstem i Twoim podpisem na pewno sprawi ogromną przyjemność każdej obdarowanej osobie. Bileciki możesz ułożyć, na przykład, przy indywidualnych nakryciach każdego z gości. Dobrze jest wtedy dobrać ich wygląd do stylu pozostałych dekoracji, aby wszystkie elementy ładnie ze sobą współgrały. Natomiast jeśli chcesz przyczepić taki bilecik do paczki z upominkiem, zasugeruj się najlepiej motywem na papierze lub torbie. W rogu karteczki zrób dziurkaczem otwór na sznurek lub tasiemkę i przywiąż ozdóbkę, uatrakcyjniając wygląd prezentu. Na jej odwrocie możesz także zapisać imię obdarowywanej osoby, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo należy paczuszka.