Upominki świąteczne do 10zł

Pomysły na prezenty firmowe z logo do 10zł są bardzo różne. Szczególnie polecamy słodycze takie krówki świąteczne, czekoladki z logo firmy lub ciasteczka z wróżbą na nadchodzący Nowy Rok. Wśród upominków firmowych z nazwą firmy często pojawiają się także sianko wigilijne z życzeniami czy opłatek wigilijny personalizowany. Tego typu upominki z nadrukiem są niezastąpionym dodatkiem podczas spotkań wigilijnych oraz Wigilii firmowej. Drobne prezenty z logo można umieścić bezpośrednio przy talerzach gości lub wsypać do szklanych mis.

 • PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Czerwone Święta (+wstążka) PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Czerwone Święta (+wstążka)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Czerwone Święta (+wstążka)

  Prezent firmowy w formie pudełka na czekoladę w białym kolorze, dekorowany naklejką z życzeniami świątecznymi, grafiką i nazwą firmy. Pudełko wykonane jest z grubej tektury, posiada w komplecie czerwoną wstążkę. Grafika kwiatów gwiazdy betlejemskiej wspaniale wpisuje się w świąteczny klimat.

  9,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Naturalne Święta (+sznurek) PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Naturalne Święta (+sznurek)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Naturalne Święta (+sznurek)

  Pudełko na czekoladę na prezent świąteczny firmowy wykonane z grubego papieru w kolorze kraft. Pudełko posiada w komplecie jutowy sznurek oraz naklejkę z życzeniami i nazwą firmy. Pudełko to idealny wybór na słodki prezent firmowy, który można wręczyć pracownikom, klientom biznesowym lub partnerom w podziękowaniu za współpracę za cały rok.

  9,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Poinsecja (+wstążka) PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Poinsecja (+wstążka)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Poinsecja (+wstążka)

  Prezent firmowy w formie pudełka na czekoladę w białym kolorze, dekorowany naklejką z życzeniami świątecznymi, grafiką i nazwą firmy. Pudełko wykonane jest z grubej tektury, posiada w komplecie czerwoną wstążkę. Grafika kwiatów gwiazdy betlejemskiej wspaniale wpisuje się w świąteczny klimat.

  9,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Zimowy Ptaszek (+wstążka) PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Zimowy Ptaszek (+wstążka)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy Zimowy Ptaszek (+wstążka)

  Piękne pudełko na czekoladę przygotowane na prezent świąteczny firmowy, dekorowane naklejką z życzeniami oraz nazwą firmy. Grafika w świątecznym stylu przedstawiająca ptaszka prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Czerwono-zielona kolorystyka podkreśla bożonarodzeniowy klimat i sprawia, że prezent wpisuje się w charakter Świąt Bożego Narodzenia.

  9,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Zielone Święta (+sznurek) PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Zielone Święta (+sznurek)
  9,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę prezent firmowy kraft Zielone Święta (+wstążka)
  1 Recenzje

  Czekoladownik, czyli pudełko na czekoladę wykonane z grubej tektury to świetny sposób na świąteczny prezent firmowy dla pracowników i klientów biznesowych. Pudełko wykonane jest w bożonarodzeniowym klimacie. Prezentuje się pięknie i fantastycznie podkreśli magiczny bożonarodzeniowy nastrój.

  9,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Czerwone Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Czerwone Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Czerwone Święta 10szt

  Mleczna czekoladka ze świąteczną grafiką to wspaniała propozycja na prezenty świąteczne od firmy. Na czekoladce znajdują się życzenia Wesołych Świąt oraz przepiękna grafika w odcieniach czerwieni. Czekoladki opakowane są w złote papierki i w komplecie posiadają naklejki do samodzielnego oklejenia.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Naturalne Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Naturalne Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Naturalne Święta 10szt

  Czekoladka świąteczna w naturalnym stylu z przepiękną grafiką w odcieniach zieleni i brązu. Czekoladki posiadają w komplecie podłużne papierki na obie strony prezentu. To piękny wybór na prezenty firmowe świąteczne. Czekoladki można wręczyć pracownikom lub klientom biznesowym. Świetnie sprawdzą się również jako część kosza prezentowego.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Poinsecja 10szt CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Poinsecja 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Poinsecja 10szt

  Szukacie oryginalnych pomysłów na firmowe prezenty świąteczne dla swoich pracowników? Świetnym wyborem będą mleczne czekoladki sprzedawane w komplecie z samoprzylepną naklejką z grafiką, życzeniami i nazwą firmy. Czekoladki prezentują się wyjątkowo pięknie. Są utrzymane w typowo świątecznym klimacie, zdobione kwiatami gwiazdy betlejemskiej.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Bombki i Gwiazdki 10szt CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Bombki i Gwiazdki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Bombki i Gwiazdki 10szt

  Czekoladka świąteczna z nazwą firmy to świetny pomysł na prezenty świąteczne dla pracowników i klientów biznesowych. Czekoladka jest wykonana z mlecznej belgijskiej czekolady wysokiej jakości. Prezentuje się bardzo eleganckie, a grafika bombek i gwiazdek wspaniale podkreśli klimat świąt Bożego Narodzenia. Czekoladki mogą stać się częścią koszy prezentowych.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Zielone Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Zielone Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Zielone Święta 10szt
  1 Recenzje

  Świąteczna czekoladka z życzeniami od firmy to wspaniały dodatek na Święta Bożego Narodzenia. Czekoladki posiadają w komplecie papierki z napisem Wesołych Świąt i życzeniami, prezentują się wspaniale i z pewnością spodobają się współpracownikom. Świetnie sprawdzą się podczas firmowych spotkań wigilijnych. Mogą stać się częścią koszy i zestawów prezentowych.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne z nazwą firmy Merry Christmas 10szt CZEKOLADKI świąteczne z nazwą firmy Merry Christmas 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Merry Christmas 10szt
  1 Recenzje

  Smaczna mleczna czekoladka świąteczna przygotowana specjalnie z myślą o firmach! Czekoladka umieszczona jest w srebrnym papierku i sprzedawana w komplecie z dwustronnymi naklejkami z piękną grafiką. Na jednej naklejce znajduje się napis Wesołych Świąt, na drugiej data i logo firmy. Całość prezentuje się fantastycznie.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne z nazwą firmy Snowland 10szt CZEKOLADKI świąteczne z nazwą firmy Snowland 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Snowland 10szt

  Świąteczne czekoladki na prezenty od firm to idealny wybór, by słodko podziękować współpracownikom lub klientom biznesowym. Słodkie czekoladki z nazwą firmy idealnie sprawdzą się, by wręczyć je na wigilii firmowej. Dzięki szarosrebrnej grafice śnieżynek cudownie wpisują się w świąteczny klimat.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Christmas Time 10szt CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Christmas Time 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Christmas Time 10szt

  Mleczna czekoladka świąteczna przygotowana z cudowną grafiką w skandynawskim stylu i zdobiona logo firmy to fantastyczny pomysł na upominek od firm. Czekoladki idealnie nadają się, by wręczyć je współpracownikom lub kontrahentom. Będą miłym dodatkiem, który może zostać wręczony podczas wigilii firmowej.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Jemioła CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Jemioła
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne z logo firmy Jemioła 10szt

  Smaczna i bardzo elegancka czekoladka świąteczna dekorowana logo firmy to idealny wybór na prezent od firmy. Czekoladki umieszczone są w złotych połyskujących papierkach, a w komplecie występują także naklejki z minimalistyczną grafiką jemioły oraz logo firmy. To idealny dodatek świąteczny dla współpracowników i klientów biznesowych.

  29,98 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Naturalne Święta PERSONALIZOWANY OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Naturalne Święta PERSONALIZOWANY
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Naturalne Święta PERSONALIZOWANY

  TYLKO W SKLEPIE MOJAGWIAZDKA.PL wyjątkowy opłatek świąteczny z przepiękną grafiką, życzeniami,a  także spersonalizowaną nazwą firmy! Opłatek sprawdzi się podczas wigilijnych spotkań. To wyjątkowy dodatek na świąteczne spotkania firmowe.

  3,50 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Poinsecja PERSONALIZOWANY OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Poinsecja PERSONALIZOWANY
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Poinsecja PERSONALIZOWANY

  TYLKO U NAS! Spersonalizowany opłatek z przepiękną świąteczną grafiką i życzeniami świątecznymi. Opłatek prezentuje się wspaniale. To idealna propozycja, by w wyjątkowy sposób złożyć sobie życzenia podczas wigilijnego spotkania firmowego. Na opłatku nadrukujemy także nazwę firmy, dzięki czemu będzie niepowtarzalnym wyborem na Święta Bożego Narodzenia.

  3,50 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Woodland Z LOGO OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Woodland Z LOGO
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Woodland Z LOGO
  2 Recenzje

  NOWOŚĆ na rynku! Świąteczny opłatek z nadrukowanymi życzeniami i logo firmy to wspaniały pomysł na upominek od firmy. Opłatek idealnie sprawdzi się wręczony podczas wigilii firmowej. Sprawi radość współpracownikom. Opłatek można również przekazać klientom biznesowym, a tym samym sprawić im radość. 

  3,50 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Snowland Z LOGO OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Snowland Z LOGO
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Snowland Z LOGO
  1 Recenzje

  Dostępny tylko w naszym sklepie! Opłatek z życzeniami świątecznymi i logo firmy to wspaniały dodatek na wigilie firmowe. Opłatek posiada nadrukowane przepiękne życzenia Wesołych Świąt, które idealnie dopełnią moment dzielenia się opłatkiem. Dzięki nadrukowi logo to wspaniały upominek dla współpracowników lub kontrahentów. 

  3,50 zł
 • CIASTECZKA świąteczne Woodland Z NAZWĄ FIRMY 10szt CIASTECZKA świąteczne Woodland Z NAZWĄ FIRMY 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne Woodland Z NAZWĄ FIRMY 10szt

  Kruche ciasteczka z wróżbą w środku to fantastyczny pomysł na upominek firmowy. Ciasteczka sprzedawane są z naklejką dekorowaną napisem Wesołych Świąt oraz nazwą firmy. Idealnie sprawdzą się w okresie bożonarodzeniowym dla współpracowników lub kontrahentów.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne Merry Christmas Z NAZWĄ FIRMY 10szt CIASTECZKA świąteczne Merry Christmas Z NAZWĄ FIRMY 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne Merry Christmas Z NAZWĄ FIRMY 10szt

  Ciasteczko z wróżbą i życzeniami Wesołych Świąt to świetny wybór na upominki świąteczne dla pracowników lub kontrahentów. Ciasteczko na smak kruchego herbatnika, a w środku znajduje się pozytywna wróżba na nadchodzący Nowy Rok. Całość prezentuje się wspaniale, a dzięki nadrukowi nazwy firmy to fantastyczny wybór.

  26,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas

  Fantastyczne, pachnące sianko wigilijne dekorowane naklejką z życzeniami i logo firmy to cudowny dodatek na Święta Bożego Narodzenia. Sianko zapakowane jest w celofanowy woreczek i ozdobione naklejką z tradycyjną świąteczną grafiką. Prezentuje się wyjątkowo pięknie i idealnie nadaje się, by wręczyć je podczas wigilii firmowej.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland

  Sianko wigilijne zapakowane w celofanowy woreczek i dekorowane naklejką z motywem śnieżynek i logo firmy to cudowny pomysł na prezenty od firm. Sianko ma magiczną świąteczną moc i idealnie nadaje się, by wręczyć je w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wygląda i pachnie cudownie, a dzięki nadrukowi logo to wspaniały pomysł na prezent dla współpracowników lub...

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time

  Sianko wigilijne zapakowane w celofanowy woreczek i udekorowane naklejką z życzeniami świątecznymi to piękny pomysł na prezent firmowy. Na naklejce znajduje się piękna świąteczna grafika w skandynawskim stylu oraz logo firmy. Całość prezentuje się wspaniale.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła

  Efektownie zapakowane pachnące sianko wigilijne dekorowane naklejką z życzeniami i logo firmy to świetny pomysł na firmowe upominki świąteczne. Sianko prezentuje się pięknie, a dzięki tekstowi będzie miłą niespodzianką dla współpracowników lub kontrahentów. Dzięki grafice gałązki jemioły prezentuje się bardzo nowocześnie.

  3,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Wieczór 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Wieczór 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Wieczór 10szt

  Ciasteczko świąteczne z wróżba i Twoim podpisem oraz naturalną zimową grafiką. Wspaniały pomysł na drobne upominki firmowe lub słodki dodatek dla każdego z domowników, jaki pojawi się na Wigilii Bożego Narodzenia. To piękny wybór na podziękowania i wróżbę na nadchodzący Nowy Rok. Ciasteczka można również rozsypać w szklanych misach na stole.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta 10szt

  Ciasteczko świąteczne z wróżbą na Święta Bożego Narodzenia. Wspaniała propozycja na drobne upominki świąteczne z Twoim nadrukiem. Ciasteczka z wróżbą przekażą życzenia Wesołych Świąt oraz przyniosą wesołą wróżbę na nadchodzący czas. Pięknie prezentują się umieszczone bezpośrednio przy talerzach gości na stole wigilijnym.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta 10SZT

  Pyszne kruche ciasteczko z wróżbą przygotowane specjalnie na Święta Bożego Narodzenia. Ciasteczko ma smak herbatnika, posiada w komplecie naklejkę z życzeniami Wesołych Świąt i świąteczną grafiką w odcieniach zieleni. To niesamowita propozycja na upominki dla każdego z gości. Ciasteczka mogą zostać wykorzystane również jako prezenty firmowe.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Bombki i Gwiazdki 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Bombki i Gwiazdki 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Bombki i Gwiazdki 10szt

  Ciasteczko z wróżbą świąteczne sprzedawane w komplecie z naklejką ze świąteczną grafiką i życzeniami Wesołych Świąt. Wspaniała propozycja na upominki dla najbliższych. Ciasteczka mają smak kruchego herbatnika, można wysypać je w szklanych misach lub umieścić bezpośrednio przy talerzach. Będą dobrą wróżbą na nadchodzący rok.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Poinsecja 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Poinsecja 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Poinsecja 10szt

  Ciasteczko z wróżbą na Święta Bożego Narodzenia przygotowane specjalnie na tę okazje. Piękna propozycja na upominki świąteczne dla każdego z gości. Ciasteczka z wróżbą podziękują gościom za przybycie na kolację wigilijną. Można zastosować je na spotkaniu wigilijnym w firmie lub wręczyć każdemu z domowników.

  26,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Ptaszek 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Ptaszek 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą Z TWOIM PODPISEM Zimowy Ptaszek 10szt

  Ciasteczko świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt i motywem zimowego ptaszka to wspaniały pomysł, by przekazać najbliższym dobrą wróżbę na przyszły rok. Ciasteczka są niezastąpione, by zaskoczyć wszystkich zebranych przy stole wigilijnym.

  26,98 zł
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Naturalne Święta

  Sianko wigilijne to cudowna propozycja i wyjątkowa świąteczna tradycja. Sianko wigilijne z grafiką i dowolnym podpisem będzie dodatkiem na Boże Narodzenie. Sianko umieszczone jest w woreczku i dopełnione naklejką ze świąteczną grafiką.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Poinsecja

  Sianko wigilijne w woreczku dekorowane świąteczną grafiką i życzeniami to świetny wybór na stół wigilijny. Sianko może stać się wspaniałym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Umieszczone przy talerzu każdego z gości prezentuje się wspaniale i ponadczasowo. Sianko to pomysł na efektowny upominek dla każdego z domowników.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Czerwone Święta

  Sianko wigilijne z Twoim nadrukiem umieszczone w celofanowym woreczku i ozdobione naklejką z życzeniami. Sianko wigilijne to piękny pomysł na upominek świąteczny dla każdego z gości. Prezentuje się wspaniale i pięknie wygląda przy talerzach. To świąteczna tradycja, która powinna znaleźć się na wigilijnym stole.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zielone Święta SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zielone Święta
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zielone Święta

  Sianko wigilijne to piękny pomysł na upominek świąteczny w zgodzie z tradycją. Umieszczone na stole przy talerzach gości pozwoli złożyć im życzenia świąteczne w wyjątkowy sposób. Sianko oczaruje każdego z domowników, może stać wykorzystane także na wigilijnych postkaniach firmowych. Na naklejce nadrukujemy dowolny podpis.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne z Twoim nadrukiem Zimowy Ptaszek

  Pachnące sianko wigilijne z Twoim nadrukiem to piękna propozycja na upominki świąteczne z logo firmy. Sianko zapakowane jest w celofanowy woreczek i udekorowane naklejką ze świąteczną grafiką i pięknym tekstem. Sianko pięknie będzie wyglądało ułożone przy talerzach każdego z gości obecnego na kolacji wigilijnej.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne ZE ZDJĘCIEM i życzeniami 10szt CZEKOLADKI świąteczne ZE ZDJĘCIEM i życzeniami 10szt
  35,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne ZE ZDJĘCIEM i życzeniami 10szt

  Czekoladka świąteczna na prezent z Twoim nadrukiem i zdjęciem! Przepiękny dodatek, który sprawi radość najbliższym i oczaruje każdego. Czekoladki na prezent świąteczny w złotych papierkach z napisem Wesołych Świąt mogą zostać ułożone przy talerzach gości lub zapakowane do pudełeczek. Nie tylko cudownie smakują, ale też pięknie wyglądają.

  35,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta

  Prezent świąteczny w postaci słoiczka miodu to wspaniały dodatek do upominku. Miody można wykorzystać w koszach prezentowych firmowych lub zestawach świątecznych. Mają polski ekologiczny charakter. Miody są wielokwiatowe, fantastycznie pachną i smakują. Dzięki czerwonym dodatkom wspaniale wpisują się w świąteczny klimat.

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór

  Słoiczek polskiego słodkiego miodu pięknie udekorowany świątecznym materiałem i naklejką z podpisem Wesołych Świąt. Miód ma naturalny charakter, posiada zdobienie w postaci beżowego kapselka i czarnego sznurka piekarskiego. Sprawdzi się świetnie na upominki świąteczne dla najbliższych. Można go wykorzystać również na prezenty firmowe.

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta

  Miód w słoiczku na prezent świąteczny udekorowany zielonym świątecznym materiałem i naklejką z podpisem Wesołych Świąt. Cały miodek jest przygotowany w odcieniach zieleni i złota. Może stać się drobnym upominkiem dla każdego, ale też pomysłem na prezent firmowy. Miodki można samodzielnie zapakować na prezent lub wykorzystać jako część kosza i zestawu...

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta

  Słoiczek miodu w naturalnym stylu udekorowany naklejką z napisem Wesołych Świąt i beżowym naturalnym materiałem. Miód jest niewielki, prezentuje się słodko i uroczo oraz ma naturalny charakter. To wyjątkowy wybór na upominki świąteczne dla każdego. Miody mogą stać się częścią koszy prezentowych świątecznych lub zestawów firmowych.

  9,98 zł
 • CIASTECZKA świąteczne z wróżbą dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt CIASTECZKA świąteczne z wróżbą dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt
  26,98 zł
  CIASTECZKA świąteczne z wróżbą dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt

  Ciasteczko świąteczne z wróżbą przygotowane specjalnie dla dzieci! Wesoła grafika oraz możliwość wpisania imienia dziecka sprawia, że to świetny wybór na upominki świąteczne dla każdego. Naklejki są samoprzylepne, dzięki czemu z łatwością umieścisz je na ciasteczku. Takie ciasteczko zachwyci każdego i będzie fantastyczną niespodzianką!

  26,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka świąteczna przygotowana na prezenty dla dzieci ze spersonalizowanym podpisem. Wspaniały dodatek dla każdego dziecka, które jest obecne na kolacji wigilijnej. Czekoladka posiada nadrukowane życzenia Wesołych Świąt oraz informację, kto je składa. To niepowtarzalny pomysł na drobny upominek świąteczny, który będzie słodki i smaczny.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Słodka Niespodzianka 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Słodka Niespodzianka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Słodka Niespodzianka 10szt

  Słodka mleczna czekoladka na prezent świąteczny dla najbliższych to niewielki prezencik, który oczaruje i dzieci i dorosłych. Czekoladki świąteczne z Twoim podpisem zachwycą każdego domownika. Możecie je dodatkowo umieścić w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. To wspaniały pomysł na słodki upominek.

  29,98 zł
 • BUTELECZKA na nalewkę Małpka Świąteczna Z PODPISEM 100ml BUTELECZKA na nalewkę Małpka Świąteczna Z PODPISEM 100ml
  6,49 zł
  BUTELECZKA na nalewkę Małpka Świąteczna Z PODPISEM 100ml

  Szklana buteleczka na nalewkę ze świąteczną naklejką z zabawnym tekstem i grafiką oraz personalnym podpisem to fantastyczny pomysł na drobny upominek świąteczny dla każdego z gości lub prezent firmowy z logo. Buteleczka wykonana jest ze szkła, posiada w komplecie metalowy korek. Może stać się częścią większego kosza prezentowego.

  6,49 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Świąteczny Nastrój 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Świąteczny Nastrój 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Świąteczny Nastrój 10szt

  Przepyszne mleczne czekoladki świąteczne przygotowane z przepiękną grafika w świątecznym klimacie. Czekoladki będą wspaniałym dodatkiem do prezentu,  mogą stać się dodatkiem do kosza prezentowego lub większego zestawu świątecznego. To świetny pomysł na drobne upominki świąteczne z Twoim podpisem.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Wykwintne Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Wykwintne Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Wykwintne Święta 10szt

  Prezenty świąteczne w formie czekoladek z napisem Wesołych Świąt i spersonalizowanym podpisem to wspaniały dodatek dla każdego. Czekoladki świąteczne można wykorzystać jako część większego kosza lub zestawu. Wspaniale prezentują się umieszczone w woreczkach lub pudełeczkach. To także świetny pomysł na prezenty firmowe.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Szyszka 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Szyszka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Szyszka 10szt

  Czekoladki świąteczne na prezent z przepiękna grafiką w minimalistycznym stylu przedstawiającą szyszkę. Czekoladki świetnie pasują do pudełek lub woreczków z organzy. Można je wykorzystać w większych koszach lub zestawach prezentowych. To piękny pomysł na słodkie upominki dla najbliższych lub klientów biznesowych.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Zimowy Ptaszek 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Zimowy Ptaszek 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Zimowy Ptaszek 10szt

  Słodka czekoladka świąteczna na prezent z przepięknym motywem zimowego ptaszka. Czekoladki prezentują się bardzo ekskluzywnie. Owinięte są w złote papierki i ozdobione naklejką ze świątecznym motywem i spersonalizowanym podpisem. Czekoladki można podarować najbliższym lub pracownikom na Wigilii firmowej.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne na prezent Magia Świąt 10szt CZEKOLADKI świąteczne na prezent Magia Świąt 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Magia Świąt 10szt

  Przepyszne i słodkie czekoladki świąteczne na prezenty dla najbliższych lub drobne upominki firmowe. Czekoladki posiadają grafikę idealnie wpisującą się w klimat Bożego Narodzenia, napis Wesołych Świąt oraz spersonalizowany podpis. Można je wykorzystać na prezenty świąteczne dla pracowników lub domowników.

  29,98 zł

Upominki świąteczne firmowe do 10 zł

Zastanawiasz się, w jaki sposób dopełnić prezent dla najbliższych? A może potrzebujesz drobnych podarunków dla klientów firmy albo pracowników? W takim razie, z pewnością spodobają Ci się nasze upominki specjalnie zaprojektowane na tegoroczną Gwiazdkę. Ponadto, prezenty posegregowane zostały ze względu na cenę, więc możesz wybrać najlepszą opcję, kierując się kwotą, jaką zamierzasz na nie przeznaczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że Święta nie nadwyrężą Twojego budżetu. 

Słodkie upominki świąteczne: czekoladki świąteczne, ciasteczka z wróżbą

Słodkości idealnie nadają się na dodatek do większego prezentu. Mleczne czekoladki z personalizowanymi życzeniami sprawią przyjemność każdemu, kto znajdzie je w swojej paczce z bożonarodzeniowym podarunkiem. Możliwość umieszczenia na opakowaniach nazwy firmy sprawia, że czekoladki będą też wspaniałym poczęstunkiem dla klientów biznesowych. Taka reklama bez dwóch zdań zapadnie im w pamięć. Szczególnie świątecznym smakołykiem są cukrowe laseczki w kolorowe paski. Taki dodatek w rewelacyjnym stylu podkreśli bożonarodzeniowy klimat, zwłaszcza za sprawą oryginalnej zawieszki, którą możesz do niego przymocować. 

Prezent firmowy lizak z logo

Prezent firmowy lizak z logo

Jednak najbardziej unikalną przekąską, jaką możesz podarować bliskim lub współpracownikom są z całą pewnością ciasteczka z wróżbą. Kruchy smakołyk kryje w swoim wnętrzu miłą niespodziankę w postaci karteczki z przepowiednią na nadchodzący rok. Taki poczęstunek oczaruje każdą osobę, której go podarujesz. 

Świąteczne pudełka na czekoladę

Jeśli zamierzasz podarować komuś upominek w postaci pysznej czekolady, możesz śmiało uatrakcyjnić go przy pomocy specjalnie przygotowanych pudełek. Opakowania wykonane są z białego bądź kraftowego, grubego papieru i udekorowane ozdobną karteczką. Na nalepce znajdują się wyjątkowo bożonarodzeniowe motywy oraz piękne życzenia, pod którymi zamieścić możesz własny podpis bądź nazwę firmy. Po włożeniu czekolady do pudełka, przewiąż je ozdobną wstążką, która ślicznie dopełni końcowy rezultat. Takie upominki bez cienia wątpliwości osłodzą ponure, zimowe dni wszystkim obdarowanym nimi osobom. 

Pomysł na prezent firmowy pudełko na czekoladę

Pomysł na prezent firmowy pudełko na czekoladę

Opłatki i sianko wigilijne z Twoim nadrukiem

Opłatki oraz sianko to nieodłączne elementy każdej wigilijnej kolacji. Symbolizują pojednanie i miłość, a przy okazji sprowadzić mają na wszystkich domowników dobrobyt. Właśnie dlatego wręczenie takich upominków będzie bardzo pięknym gestem, szczególnie wobec współpracowników i biznesowych klientów. Opłatki z nadrukiem świątecznych życzeń i personalizowanym podpisem oczarują ich swoim niepowtarzalnym wyglądem oraz sprawią, że z radością będą składać sobie życzenia. Z kolei aromatyczne sianko w celofanowej paczce z bożonarodzeniowym motywem nawet podczas rodzinnej Wigilii będzie przypominać Twoim podwładnym o tak miłym geście. Ułóż paczuszki przy indywidualnych nakryciach podczas firmowej uroczystości, a cudownie zaskoczysz wszystkich gości.