Kosze prezentowe firmowe

Kosze prezentowe świąteczne firmowe z logo dla pracowników i klientów biznesowych będą pięknym podziękowaniem za miniony rok i owocną współpracę. Każdy zestaw świąteczny posiada autorską grafikę i przepiękne życzenia. Prezenty firmowe posiadają nazwę firmy, dzięki czemu są personalnym podziękowaniem. Tego typu zestawy świąteczne będą pięknym upominkiem dla każdego. Kosze prezentowe z alkoholem i słodyczami są najchętniej wybierane na aktualny sezon. To modna propozycja dla każdego.

Kosze prezentowe firmowe

 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Czerwone Święta KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Czerwone Święta
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Czerwone Święta
  3 Recenzje

  Bogaty kosz prezentowy firmowy na prezenty dla pracowników i klientów biznesowych. Prezent świąteczny został utrzymany w odcieniach czerwieni. Świąteczna czerwona grafika od razu przywodzi na myśl klimat Świąt Bożego Narodzenia, dzięki czemu zestaw świetnie wpisuje się w trendy. Cały komplet posiada także życzenia świąteczne podpisane nazwą firmy.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Najpiękniejsze Święta KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Najpiękniejsze Święta
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny umieszczony w okrągłym pudełku prezentowym wykonanej z naturalnej łuby to wspaniały pomysł na prezent firmowy, ale też pomysł na upominki świąteczne dla bliskich. Słodki kosz prezentowy wygląda bardzo elegancko. Na wieczku pudełka umieszczona została spersonalizowana naklejka z grafiką i tekstem życzeń.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Zimowy Wieczór KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Zimowy Wieczór
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Zimowy Wieczór
  2 Recenzje

  Prezent świąteczny firmowy w formie kosza prezentowego umieszczonego w pudełku z naturalnej łuby drzewnej. Każdy element posiada spójną grafikę, a na wieczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka z życzeniami. Kosz prezentowy to wspaniały wybór na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych, partnerów i pracowników.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczne święta z Aniołkiem

  Prezent świąteczny z wysokiej jakości zawartością. W środku znajduje się zestaw z aromatyczną herbatą, krówkami o śmietankowym smaku, figurką aniołka oraz ekologicznym miodkiem z pomarańczą i imbirem. Przepiękna grafika wieńca bożonarodzeniowego przepięknie dopełnia prezent. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem

  Efektowne pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością wpadnie w gust każdej osoby. W środku znajdzie się zestaw z az czekoladą mleczną z aronią i pistacjami ręcznie robioną, krówkami o śmietankowym smaku, figurką uroczego aniołka oraz pachnącym siankiem wigilijnym. Całość dopełni bilecik z personalizacją. 

  89,98 zł 73,15 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jim Beam

  Wspaniała propozycja upominku świątecznego zawartego w pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z śmietankowymi krówkami, aromatyczną herbatą oraz buteleczką Jim Beam. Wieczko zdobi grafika wieńca oraz napis Wesołych Świąt. Całość dopełnia bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie Święta

  Wspaniały upominek świąteczny zamknięty w pudełku. W środku znajdziesz zestaw z kawą, krówkami śmietankowymi oraz figurką anioła. Produkt zdobi grafika wieńca świątecznego. Całość wspaniale się komponuje. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Orzechowe święta

  Cudowny zestaw prezentowy zawarty w świątecznym pudełku. Wewnątrz znajduje się upominek z nalewką Soplica o smaku orzecha w czekoladzie, krówkami o śmietankowym smaku oraz ręcznie robioną czekoladą z truskawkami. Dopełnienie stanowi personalizowany bilecik. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Anielskie święta II

  Wspaniałe pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością. W środku znajduje się zestaw z aromatyczną kawą świąteczną, krówkami o śmietankowym smaku oraz figurką uroczego aniołka. Całość zdobi grafika zielonego wieńca. Do prezentu dołączono bilecik z personalizacją. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jeden z najpiękniejszych zestawów świątecznych z kubkiem, miodem i herbatą! W pudełku prezentowym został umieszczony kubek z imieniem, słoiczek polskiego miodu, aromatyczna herbatka, pałka do miodu, a także smaczne polskie krówki. Całość posiada spójne grafiki w odcieniach zieleni.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla najbliższej osoby? Idealnym wyborem będzie zestaw prezentowy z kubkiem, miodem i pałką do miodu, a także słodkimi krówkami, który rozgrzeje w zimowe wieczory! Prezent został pięknie skomponowany, umieszczony w pudełku prezentowym, wyłożony naturalną wełną drzewną. Całość ma nowoczesny i minimalistyczny charakter, który...

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Czerwony zestaw świąteczny na prezent, który oczaruje każdego! Wyjątkowa propozycja na prezent dla najbliższej osoby utrzymana w typowo bożonarodzeniowym stylu. W pudełku prezentowym znalazły się: kubek z imieniem, przepyszny słoiczek polskiego miodu, herbatka, pałka do modu, a także śnieżynki i smaczne polskie krówki.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Świąteczny Aromat KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Świąteczny Aromat
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Świąteczny Aromat

  Aromatyczny prezent świąteczny umieszczony w okrągłym koszu prezentowym z naturalnej łuby to wspaniała propozycja na upominek. Świąteczna herbata, zapachowa świeca sojowa, gąbka luffa oraz śmietankowe krówki tworzą kwartet idealny. Prezent spersonalizowany jest na wieczku specjalną naklejką z życzeniami i dopasowaną grafiką.

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Leśny KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Leśny
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Leśny

  Kosz prezentowy świąteczny wypełniony słodkimi krówkami. Całość przygotowana jest w modnym naturalnym leśnym stylu. Spójna grafika na krówkach oraz na wieczku powoduje, że prezent jest idealny na Boże Narodzenie. Można go wykorzystać jako prezent firmowy dla partnerów biznesowych i współpracowników, który podziękuje za owocną współpracę.

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Red&Green KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Red&Green
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy z krówkami Z NAZWĄ Red&Green

  Kosz prezentowy wypełniony słodkimi polskimi krówkami owiniętymi świątecznymi papierkami. Piękny pomysł na prezent świąteczny firmowy dla pracowników i klientów biznesowych. W koszu znajduje się 18szt krówek w świątecznych odcieniach czerwieni i zieleni. Na krówkach znajdują się napisy Wesołych Świąt.

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Zielone święta PREZENT świąteczny z LOGO Zielone święta
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Zielone święta

  Wspaniały zestaw świąteczny firmowy, który wpadnie w gust każdej osobie. W środku znajduje bogata zawartość z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz figurką zielonego renifera. Dopełnieniem stanie się personalizowany bilecik. 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Chwila relaksu

  Przepiękny kosz prezentowy, który zawiera wysokiej jakości produkty. Zamów zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, herbatą aromatyczną oraz kawą mieloną. Urocza grafika wieńca bożonarodzeniowego zachwyci każdego pracownika, klienta czy kontrahenta. Całość dopełnia czerwona wstążka. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Cudowne święta PREZENT świąteczny z LOGO Cudowne święta
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Cudowne święta

  Upominek firmowy dla pracownika, klienta, kontrahenta. Zamów zestaw z lampionem zapachowym, krówkami o śmietankowym smaku, pudełeczkiem w kształcie aniołka oraz ciasteczkiem z wróżbą. Pudełko zdobi grafika wieńca bożonarodzeniowego oraz napis Wesołych Świąt. Każdy będzie zachwycony tak okazałym prezentem! 

  79,98 zł 65,02 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczna słodycz PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczna słodycz
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Aromatyczna słodycz

  Świąteczny upominek dla bliskiego! Zamów zestaw ze świecą zapachową ze świąteczną grafiką oraz krówkami o śmietankowym smaku. Do pudełka dołączono zawieszkę z personalizacją. Całość przewiązana została czerwoną wstążką. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Miodowa rozkosz

  Prezent świąteczny z logo, który zachwyci pracowników, wspólników, klientów. Wybierz zestaw zawarty w pudełku prezentowym w którym znajdziesz ekologiczny miód, krówki o śmietankowym smaku oraz drewniana pałka do miodu. Do pudełka dołączono została zawieszka z personalizacją. 

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny z LOGO Świąteczny Jack Daniels

  Wspaniały prezent firmowy, który zachwyci każdego, kto go otrzyma. W środku znajduje się zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną, butelką Jack Daniels oraz pudełeczkiem w kształcie aniołka. Prezent dekoruje grafika wieńca bożonarodzeniowego. Całość wspaniale się prezentuje. 

  99,98 zł 81,28 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM
  209,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy świąteczny z winem oraz najwyższej klasy składnikami. Przepiękny prezent świąteczny firmowy zapakowany w duże pudełko. W skład zestawu wchodzą słodkości oraz wino ekologiczne z aronii, które podkreśli świąteczny charakter. To propozycja, która zachwyci pracowników, ale też bliskie osoby.

  209,98 zł 170,72 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM
  269,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM

  Prezent świąteczny z Prosecco umieszczony w dużym koszu prezentowym to wspaniała propozycja dla najbliższych lub pomysł na prezenty firmowe. Okazały kosz prezentowy zawiera najwyższej klasy składniki: Prosecco w kryształowej butelce, miód smakowy, a także ręcznie robioną czekoladę i zdrowe herbaty. Całość prezentuje się przepięknie.

  269,98 zł 219,50 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM

  Przepiękny i bardzo elegancki świąteczny kosz prezentowy, który można wręczyć klientom biznesowym lub pracownikom. W skład prezentu wchodzi ekologiczne wino oraz ręcznie robione czekolady. Na wieczku pudełka znajduje się specjalna naklejka z grafiką gwiazdy betlejemskiej oraz tekst życzeń świątecznych. Całość spersonalizujemy podpisem osoby, która wręcza...

  149,98 zł 121,93 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości
  239,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości

  Kosz prezentowy świąteczny umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna, w skład którego wchodzą pięknie dopasowane składniki o naturalnym i ekologicznym charakterze. Wszystkie elementy posiadają grafiki, które pięknie się dopełniają. prezent świąteczny możecie zamówić z logo od firmy bądź z własnym podpisem.

  239,98 zł 195,11 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  1 Recenzje

  Wyjątkowy kosz prezentowy na Boże Narodzenie to wspaniały pomysł na prezenty firmowe lub upominki dla bliskich. Prezent umieszczony jest w dużej skrzyni z naturalnego drewna, prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Ekologiczny i zdrowy charakter prezentu sprawia, ze to idealny wybór na Boże Narodzenie.

  229,98 zł 186,98 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Kosz prezentowy świąteczny w ekologicznym i zdrowym wydaniu! W dużej drewnianej skrzyni zostały umieszczone miody smakowe oraz aromatyczne herbaty, które wspaniale wpisują się w klimat Świąt. Kufer posiada także karteczkę z dopasowaną grafiką, tekstem życzeń świątecznych, a także personalizacją (podpisem lub logo firmy).

  229,98 zł 186,98 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Zestaw prezentowy dla mężczyzny z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w krafcie. Wybierz świąteczny upominek dla niego z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną oraz kubkiem z imieniem. Oryginalny zestaw z wysokiej jakości składnikami. 

  199,98 zł 162,59 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Upominek dla mężczyzny, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybierz elegancki zestaw idealnie skomponowany dla faceta. Zamów kraftowy box z syropem do kawy, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w obwolucie oraz przepyszną kawą mieloną. Podaruj miłośnikowi kawy oryginalny prezent gwiazdkowy.

  129,98 zł 105,67 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, który możesz wręczyć swojemu pracownikowi w tym wyjątkowym dniu. Upominek świąteczny dla Niego w kraftowym klimacie. Zamów męski box z olejkiem do brody, szamponem, odżywką do włosów, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Wybierz prezent z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia.

  179,98 zł 146,33 zł (netto)

Kosze prezentowe firmowe z logo na Boże Narodzenie 2023

Obdarowywanie się prezentami jest szczególnie miłym i lubianym zwyczajem związanym ze Świętami Bożego Narodzenia. Ta tradycja nawiązuje do podarunków, jakie Trzej Królowie ofiarowali nowo narodzonemu Jezusowi w Betlejem. Praktykuje się ją szczególnie chętnie w rodzinnym gronie, jednak wyjątkowe upominki mogą być również świetnym sposobem na podziękowanie pracownikom firmy za owocną współpracę w ubiegłym roku i nastrojenie ich pozytywnie na nadchodzące miesiące. Jaki prezent dla firm w takim wypadku wybrać? Ten problem dręczy wielu pracodawców w okresie przedświątecznym i dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe upominki od firmy, które pozytywnie zaskoczą wszystkich pracowników. Tego rodzaju prezenty na Święta Bożego Narodzenia znakomicie nadają się też na niespodziankę dla wspólników, partnerów biznesowych czy klientów. Upominki, zestawy prezentowe i inne pomysły na prezent bez żadnych wątpliwości przypadną odo gustu obdarowanym osobom.

Najlepsze pomysły na świąteczne kosze prezentowe dla firm

Kosze prezentowe dla firm są świetnym sposobem, aby podziękować pracownikom za ich ciężką pracę. W naszym sklepie oferujemy różne rodzaje koszy prezentowych, w tym te z alkoholem, słodyczami czy innymi smakołykami. Możesz wybrać specjalnie skomponowany zestaw prezentów lub stworzyć swój własny koszyk inspirowany tematem Twojej firmy.

Gotowe kosze upominkowe zawierać mogą najróżniejsze produkty. Ważne, by dopasowane zostały do rodzaju celebrowanej okazji. Na Boże Narodzenie zdecydowanie dobrze będzie postawić na klimatyczne i wyjątkowe kosze prezentowe w różnych cenach. Szeroka gama przygotowanych przez nas propozycji zawiera wysokiej jakości produkty i upominki. Dzięki temu kosze podarunkowe stanowią niezawodny sposób na podziękowanie za owocną współpracę z firmą jej pracownikom czy kontrahentom. 

Kosz prezentowy najpiękniejszy czas giga

Wyjątkowy prezent dla firm z podpisem

Pomysły na prezenty dla firm - sprawdzone zestawy prezentowe na Święta:

 • Kosz upominkowy z winem i słodyczami,

 • Zestaw świąteczny dla firm z kubkiem,

 • Zestaw miodów w boxie,

 • Eko kosz prezentowy z figurką renifera,

 • Kobiecy zestaw ze świecą i winem,

 • Męski kosz prezentowy dla firm z muchą,

 • Słodki zestaw prezentowy dla firm.

Tak przygotowane oryginalne prezenty zawierają wiele produktów. Symboliczne gadżety, praktyczne upominki, słodycze, herbatę, miody, kubki, alkohole i dekoracje bożonarodzeniowe. W każdym zestawie prezentowym natomiast znajdują się wyłącznie elementy pieczołowicie do siebie dopasowane. Dzięki temu rezultat jest naprawdę wyjątkowy i  bez dwóch zdań spodoba się obdarowanym osobom.

Prezent świąteczny dla firm w pudełku zimowe ciepło

Box podarunkowy na Święta

Kosze prezentowe dla firm z okazji Bożego Narodzenia - gdzie kupić?

Zestawy świąteczne dla pracowników, wspólników czy klientów można z powodzeniem zamówić przez Internet. To spora oszczędność czasu oraz zapewnienie sobie wygody. Paczki dotrą prosto pod wskazany adres, a Ty możesz cieszyć się sprawnym i bezproblemowym znalezieniem idealnych prezentów firmowych. Bożonarodzeniowe zestawy zawierające alkohol, słodycze albo klimatyczne drobiazgi to zdecydowanie najlepszy pomysł na taki podarunek. Bez żadnego problemu można je dopasować do upodobań każdej obdarowywanej osoby. Nawet jeśli przygotowujesz prezenty dla wielu osób, tak ponadczasowe rozwiązanie będzie doskonałe. Zwłaszcza, że kosze prezentowe są personalizowane, co powoduje, że mają bardzo wyjątkowy charakter.

Personalizowane kosze podarunkowe dla firm

Oryginalne prezenty dla firm podpisane nazwą lub logo stanowią niezawodny sposób na docenienie pracowników w związku z ich osiągnięciami i wynikami. W ten sposób za owocną współpracę podziękujesz też swoim wspólnikom albo partnerom biznesowym. W Twojej firmie są lojalni i ważni klienci? W takim razie możesz pozytywnie wpłynąć na łączące Was relacje biznesowe poprzez kosz upominkowy. Stylowy pomysł na taką okazję bez dwóch zdań sprawi ogromną przyjemność każdej obdarowanej osobie.

Kosze upominkowe przygotowane zostały w wielu cudownych odsłonach na Boże Narodzenie. Boxy w pudełkach z grubej tekstury, drewniane skrzynie, pudełka z łuby drzewnej, a nawet materiałowe worki - wszystkie te opakowania pozwalają stworzyć unikalne, a zarazem niezwykle stylowe pomysły na kosze świąteczne. To propozycje dla kobiet i mężczyzn, które z powodzeniem możesz wykorzystać jako świąteczny podarunek od firmy. 

Kosz prezentowy słodki i rozgrzewający

Kosz podarunkowy na Święta dla firm

Świąteczne kosze prezentowe EKO ze słodyczami

Pudełko z krówkami to wymarzony prezent dla każdego łasucha. Twoi pracownicy będą zachwyceni taką niespodzianką i poczują się dzięki niej naprawdę docenieni. Bożonarodzeniowy wzór w gwiazdki umieszczony na opakowaniach krówek i koszu prezentowym w czerwono-zielonej kolorystyce tworzy prawdziwie magiczną atmosferę i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Pudełko wypełnione jest ozdobną wełną, brokatowymi gwiazdkami i gałązkami świerku, które potęgują świąteczny klimat. Znakomity dobór czcionki i kolorystyki powoduje, że cały zestaw wygląda nad wyraz stylowo i nowocześnie, a możliwość personifikacji życzeń czyni go szczególnie wyjątkowym prezentem.

Pięknie wykonane kosze świąteczne ze słodkościami to ponadczasowa propozycja na Boże Narodzenie. Słodycze mogą mieć różnorodną formę: czekoladki, śmietankowe krówki, lizaki w formie lasek, ręcznie robione czekolady, cukierki i inne smakowite pomysły bez dwóch zdań pozwolą przygotować zestaw prezentowy idealny na Gwiazdkę!

Najbardziej uniwersalnym i trafionym pomysłem na upominki są słodycze. Właśnie dlatego urocze pudełko wypełnione krówkami zadowoli wszystkich Twoich pracowników. Słodka niespodzianka w zgrabnym opakowaniu z grafiką gwiazdy betlejemskiej bardzo dobrze prezentować się będzie przy nakryciach gości podczas Wigilii firmowej i doda wystrojowi całej sali świątecznego klimatu. Jeśli chcesz dodatkowo uatrakcyjnić upominki dla pracowników, przewiąż pudełka ozdobnym sznurkiem lub wstążką, która idealnie dopełni całości.

Kosz prezentowy dla miłośnika gotowania

Oryginalny prezent świąteczny dla firm

Kosze prezentowe firmowe z miodem i herbatą

Kosz prezentowy firmowy wypełniony drobnymi niespodziankami znakomicie sprawdzi się jako prezent od firmy dla pracowników. Słodkie krówki, ciasteczka z wróżbą, miód, aromatyczna herbata, świeczki czy orzechy to upominki, które każdemu przypadną do gustu. Efektowny i wyjątkowo nastrojowy projekt opakowań dodatkowo czyni je znakomitym rozwiązaniem dla prezentów firmowych. Całość w wyjątkowy sposób zamyka kosz z łuby drzewnej w dopasowanym stylu. Świąteczne grafiki i kolory powodują, że zestaw idealnie wpasowuje się w bożonarodzeniowy klimat. Co więcej, na pokrywie kosza znajduje się specjalnie przygotowywana nalepka z życzeniami, pod którymi zamieścić można nazwę firmy. Wręczenie takich prezentów podczas firmowej Wigilii sprawi, że Twoi pracownicy będą ciepło wspominać ten dzień przez bardzo długi czas. 

Eko kosze prezentowe na Boże Narodzenie stanowią niezawodną propozycję dla różnych osób. To prawdziwy trend, który aktualnie podbija rynek. Obdarowane osoby z całą pewnością docenią fakt, że zadbałeś o każdy szczegół podarunku - także jego stylową formę. Modny i gustowny kosz świąteczny pokaże odbiorcom - a zwłaszcza partnerom biznesowym czy klientom - że Twoją firmą zarządza osoba, która doskonale nadąża za potrzebami i oczekiwaniami rynku.

Kosz prezentowy miód kubek herbata kraft

Box świąteczny dla pracowników 

Prezenty świąteczne dla firm

Kosze prezentowe dla pracowników czy klientów mogą mieć różne, ciekawe formy. Upominki zamknięte w opakowaniach z łuby drzewnej, drewnianych listewek czy grubej tektury będą wyglądać niezwykle gustownie. Tego rodzaju przygotowanie spowoduje, że każda z obdarowanych osób poczuje się doceniona, a przy okazji pozytywnie wpłynie na relacje z kontrahentami. Bardzo uniwersalną propozycją, która do gustu przypadnie każdemu, jest kraftowy box świąteczny z miodem. Dwa słoiczki zdrowego przysmaku ślicznie się prezentują ułożone na naturalnej wełnie drzewnej. Drewniana pałeczka, suszone plastry pomarańczy i inne naturalne dodatki bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy, dzięki czemu całość jest bardzo stylowym pomysłem na prezent firmowy z okazji Bożego Narodzenia. 

Prezenty firmowe dla klientów firmy

Kosz prezentowy z personalizowanymi życzeniami i pięknym motywem bez najmniejszych wątpliwości oczaruje każdego z Twoich pracowników czy klientów. Dla szczególnie ważnych osób bardzo dobrym podarunkiem będzie drewniana skrzynia ze zdrową zawartością. Smakołyki i dekoracyjne elementy świetnie do siebie pasują. Kosz prezentowy dla firm z aromatyczną herbatą oraz ekologicznymi miodami to propozycja dla każdego. Taki podarunek wręczony podczas wigilii firmowej czy ostatniego dnia pracy przed przerwą świąteczną na pewno sprawi przyjemność obdarowanej osobie. Zestaw jest ślicznie wykonany, a modny i stylowy projekt powoduje, że zachwyca nie tylko podniebienia, ale także oczy!

Kosz świąteczny prezentowy swiąteczny aromat

Kosz upominkowy dla firm

Pomysły na prezenty firmowe Boże Narodzenie

Boże Narodzenie ściśle związane jest z motywami śnieżynek, reniferów, Świętego Mikołaja czy choinek. A gdyby tak na podarunki dla kontrahentów i pracowników wybrać zestawy, które nieco odbiegają od tradycyjnych wyobrażeń? Z całą pewnością ten pomysł głęboko zapadnie im w pamięci. To z kolei sprawi, że Ty i Twoja firma wyróżnicie się na tle konkurencji. Kosze prezentowe na Boże Narodzenie w azjatyckim stylu to z pewnością ciekawa propozycja. Box z pałeczkami do sushi czy winem ozdobionym unikalną etykietą wspaniale się komponują z resztą artykułów. To nie jedyne oryginalne produkty z naszego sklepu. Box folkowy na Boże Narodzenie też na pewno zachwyci każdą z obdarowanych osób. A kobiece zestawy w różowej kolorystyce idealnie sprawdzą się na podarunki dla pracownic albo klientek.

Prezenty firmowe na Święta - jak przygotować?

Świąteczny kosz upominkowy może przyjmować różne formy. Posiada też różnorodne wypełnienie, na którym układane są wysokiej jakości produkty. Za pomocą tak oryginalnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia możesz z powodzeniem podkreślić kulturę czy charakter prowadzonej firmy. Jeśli zajmujesz się sprzedażą konkretnych produktów lub świadczysz usługi, do których można nawiązać w podarunku - koniecznie to zrób! To znakomity sposób na kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Kosz upominkowy ze słodyczami, alkoholem, dekoracjami na Święta i innymi gadżetami zapadnie głęboko w pamięci każdej obdarowanej osoby. 

Kosz prezentowy najpiękniejszy czas z winem

Duży kosz świąteczny z nazwą firmy

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że stylowe prezenty dla firm na Święta będą znakomitym rozwiązaniem dla Twojej marki w tak szczególnym okresie. Koniecznie sprawdź wszystkie wyjątkowe kosze prezentowe na tę okazję w naszym sklepie internetowym.