Prezenty firmowe ze słodkościami

Słodkie prezenty firmowe to fantastyczna opcja prezentu firmowego dla pracowników lub partnerów biznesowych. Słodkości zawarte w prezentach pozwalają nam życzyć nie tylko cudownych, rodzinnych Świąt, ale również słodkich i smacznych. Prezenty firmowe to idealna okazja na docenienie ciężkiej pracy pracowników i podarowanie im upominku podczas firmowego przyjęcia bożonarodzeniowego. Słodkie prezenty spakowane w przepiękne drewniane skrzynki, czy cudowne słoiki, z dodatkiem personalizowanego logo i życzeń to wyśmienity prezent firmowy dla każdego.

  • 59,98 zł

    Przepiękny zestaw świąteczny umieszczony w efektownym słoju to jedna z ciekawszych propozycji. Wewnątrz znajduje się świąteczne potpourri z szyszek i innych zimowych elementów o przepięknym zapachu sosny i cynamonu. Słój przewiązany jest kokardą w beżowym kolorze i uzupełniony bilecikiem z logo firmy i życzeniami Wesołych Świąt. 

    59,98 zł
  • 59,98 zł

    Efektowny zestaw świąteczny umieszczony w szklanym słoju. Cudowne pachnące świętami potpourri z szyszek i leśnych elementów pięknie komponuje się ze wstążką w kratkę. Słój od razu kojarzy się ze Świętami i pozwoli podarować cudowną świąteczną atmosferę. Do zestawu dołączony jest bilecik z życzeniami Wesołych Świąt i logo firmy, który pięknie dopełnia całość.

    59,98 zł