Prezenty firmowe w pudełkach

Prezenty firmowe w pudełkach to bardzo miły gest w stronę pracowników, doceniający ich zaangażowanie oraz własny wkład. Firmowe prezenty w pudełkach oferowane w naszym sklepie to idealna opcja samodzielnego prezentu, jak i dodatku do większego, świątecznego zestawu prezentowego. Personalizacja dołączona do niektórych prezentów w pudełkach to dobra okazja na przekazanie wspaniałych życzeń świątecznych dla pracowników, czy partnerów biznesowych. Nasze prezenty w pudełkach to fantastyczna opcja prezentu firmowego, idealnie wpasowującego się w świąteczne klimaty.

Prezenty firmowe w pudełkach

 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw z Brandy MEGA

  Męski box prezentowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, który możesz wręczyć swojemu pracownikowi. Zamów upominek z alkoholem, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona została personalizacja oraz grafika w stylu retro. 

  219,98 zł 178,85 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Chwile Błogości

  Elegancki prezent na Święta w formie pudełka prezentowego. Zestaw idealny dla każdej kobiety. Spersonalizowany produkt z motywem graficznym pudrowych kwiatów. W boxie znajduje się wino w kryształowej butelce, masażer do ciała, satynowa maska na oczy, sól himalajska, gąbka luffa oraz krówki o śmietankowym smaku. 

  229,98 zł 186,98 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Siła i Moc

  Elegancki prezent świąteczny firmowy dla mężczyzny z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Na wieczku pudełka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem jelenia w krafcie. 

  269,98 zł 219,50 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro I MEGA

  Elegancki box prezentowy, który można wręczyć z okazji Bożego Narodzenia. Wybierz upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Zamów już dziś męski zestaw z oryginalną grafiką oraz życzeniami. 

  209,98 zł 170,72 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Przepiękny prezent dla Niej, w skład którego wchodzi szlafrok lub bielizna do wyboru w pięknym złotym odcieniu, wino w kryształowej butelce, a także opaska na oczy. Całość ułożona jest w efektownym pudełku prezentowym, dopełniona materiałowymi kwiatami. Piękny i efektowny zestaw na Święta.

  249,98 zł 203,24 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Orzechowy PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Orzechowy

  Prezent świąteczny dla mężczyzny idealny by wręczyć pracownikowi. Wybierz zestaw z alkoholem o smaku orzecha w czekoladzie, miodem ekologicznym, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Zamów box wykonany z grubej tektury z personalizacją oraz grafiką w retro stylu. Podaruj męski upominek w czarno - kraftowym klimacie.

  199,98 zł 162,59 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niej z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Prezent świąteczny dla Kobiety w kraftowym stylu. W przepięknym boxie umieszczone zostały wysokiej jakości produkty. Oryginalny upominek, który na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Na wieczku umieszczona jest specjalna naklejka z personalizacją oraz tekstem życzeń.

  199,98 zł 162,59 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niego Z PODPISEM Zestaw Retro II MEGA

  Elegancki prezent świąteczny firmowy dla mężczyzny. Wybierz upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Na wieczku pudełka umieszczona została naklejka z personalizacją oraz motywem jelenia w krafcie.   

  199,98 zł 162,59 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy dla Niej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw świąteczny dla kobiety. Podaruj prezent z alkoholem oraz słodkościami. Oryginalny pomysł na bożonarodzeniowy upomienk z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów idealnie skomponowaną zawartość, która na pewno spodoba się każdej obdarowanej kobiecie. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  219,98 zł 178,85 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny w pudełku Odprężenie i Pomyślność PREZENT świąteczny w pudełku Odprężenie i Pomyślność
  44,98 zł
  PREZENT świąteczny w pudełku Odprężenie i Pomyślność

  Prezent świąteczny w specjalnie przygotowanym świątecznym pudełku, w którym umieszczone zostało pudełeczko w kształcie aniołka wypełnione herbatką świąteczną oraz śmietankowe krówki w woreczku. Prezent można wybrać zarówno w wariancie uniwersalnym, jak i w wersji ze spersonalizowanym bilecikiem. To piękna propozycja na prezenty firmowe.

  44,98 zł 36,57 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny dla Niej w pudełku Zestaw Relaksacyjny PREZENT świąteczny dla Niej w pudełku Zestaw Relaksacyjny
  44,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niej w pudełku Zestaw Relaksacyjny
  1 Recenzje

  Prezent świąteczny w pudełku składający się z soli do kąpieli i naturalnej gąbki luffa. Wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Zestaw można wybrać zarówno ze spersonalizowanym bilecikiem z podpisem, jak i w wersji uniwersalnej. Całość prezentuje się pięknie i oryginalnie.

  44,98 zł 36,57 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny w pudełku Zimowe Ciepło PREZENT świąteczny w pudełku Zimowe Ciepło
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny w pudełku Zimowe Ciepło

  Prezent świąteczny w specjalnie przygotowanym świątecznym pudełku, w którym umieszczone zostało pudełeczko w kształcie aniołka wypełnione herbatką świąteczną oraz śmietankowe krówki w woreczku. Prezent można wybrać zarówno w wariancie uniwersalnym, jak i w wersji ze spersonalizowanym bilecikiem. To piękna propozycja na prezenty firmowe.

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny w pudełku Kawa świąteczna i syrop PREZENT świąteczny w pudełku Kawa świąteczna i syrop
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny w pudełku Kawa świąteczna i syrop

  Uroczy prezent świąteczny w pudełku, w skład którego wchodzi aromatyczna kawa oraz likier do kawy. Całość prezentuje się pięknie i oryginalnie i wpisuje się w świąteczny klimat. Zestaw będzie idealny dla każdego kawosza. Można go wręczyć na prezenty dla bliskich lub na upominki firmowe.

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • KUBEK świąteczny w pudełku +10 krówek Wieniec Świąteczny KUBEK świąteczny w pudełku +10 krówek Wieniec Świąteczny
  74,98 zł
  KUBEK świąteczny w pudełku +10 krówek Wieniec Świąteczny
  1 Recenzje

  Kubek świąteczny z czerwonym uszkiem zapakowany w dopasowane pudełko świąteczne. Piękny sposób, by wręczyć praktyczny prezent świąteczny. W komplecie znajduje się bilecik z napisem Wesołych Świąt oraz opcjonalnie naklejka z personalizacją. Cały zestaw będzie świetnym wyborem na prezenty firmowe, ale też na upominek dla bliskiej osoby.

  74,98 zł 60,96 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Świeca zapachowa w pudełku DUŻA 12x10cm PREZENT świąteczny Świeca zapachowa w pudełku DUŻA 12x10cm
  44,98 zł
  PREZENT świąteczny Świeca zapachowa w pudełku DUŻA 12x10cm
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy świąteczny ze świecą zapachową wykonany w przepięknych odcieniach czerwieni i zieleni. Wspaniały pomysł na prezent dla pracowników lub klientów biznesowych. Prezent składa się z pudełka z grubego papieru, bilecika oraz dużej świecy, która ociepli zimowe wieczory. Zestaw można wybrać z naklejką z podpisem lub w wersji uniwersalnej.

  44,98 zł 36,57 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Wieniec Świąteczny KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Wieniec Świąteczny
  44,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Wieniec Świąteczny

  Kosz prezentowy świąteczny z krówkami wykonany w przepięknych odcieniach czerwieni i zieleni. Wspaniały pomysł na prezent dla pracowników lub klientów biznesowych. Prezent składa się z pudełka z grubego papieru, bilecika oraz przesłodkich krówek w świątecznych papierkach. Zestaw można wybrać z naklejką z podpisem lub w wersji uniwersalnej.

  44,98 zł 36,57 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny w pudełku Relaks przed snem PREZENT świąteczny w pudełku Relaks przed snem
  64,98 zł
  PREZENT świąteczny w pudełku Relaks przed snem

  Relaksujący prezent świąteczny w pudełku, który będzie idealnym wyborem na prezent dla kobiety. W skład prezentu wchodzi krem do stóp, miękkie białe skarpetki do spania, a także świeczka sojowa w słoiczku. To świetny pomysł na wieczorny relaks. Prezent jest pięknie zapakowany.

  64,98 zł 52,83 zł (netto)
 • KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta
  69,98 zł
  KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta

  Kubek świąteczny z imieniem sprzedawany w komplecie ze słodkimi krówkami i eleganckim pudełkiem prezentowym to idealny wybór na upominek dla każdego. Kubek posiada trwały nadruk z przepiękną świąteczną grafiką i napisem Wesołych Świąt oraz imieniem. Krówki są owinięte w prześliczne papierki - gotowe do wręczenia.

  69,98 zł 56,89 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas
  44,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas

  Kosz prezentowy świąteczny z krówkami i bilecikiem z naklejką z podpisem to idealny wybór na bożonarodzeniowy upominek dla każdego. Prezent wygląda pięknie. Pudełko posiada eleganckie złocenia, a krówki dekorowane są wyjątkową grafiką z napisem Wesołych Świąt. To idealny wybór na prezent firmowy lub dla najbliższych.

  44,98 zł 36,57 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny w pudełku+20 krówek Merry Christmas PREZENT świąteczny w pudełku+20 krówek Merry Christmas
  39,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas

  Kosz prezentowy świąteczny w przepięknym wydaniu. Ciemnozielone pudełko ze złoceniami i napisem Merry Christmas sprzedawane ze słodkimi krówkami to piękny pomysł na prezent dla każdego. Pudełeczko dekorowane jest świątecznym motywem, posiada przepiękne złocenia. Krówki są owinięte i gotowe do wręczenia.

  39,98 zł 32,50 zł (netto)
 • KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości
  42,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości

  Szukasz przepięknego słodkiego prezentu na Boże Narodzenie? Idealnym wyborem będzie kosz prezentowy pełen słodkości zapakowanych w ozdobne świąteczne woreczki. Czekoladowe cukierki i krówki umieszczone wewnątrz osłodzą każdemu Święta Bożego Narodzenia. To wspaniały i pięknie podany kosz prezentowy, który sprawdzi się także dla firm.

  42,98 zł 34,94 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Wesołych Świąt PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Wesołych Świąt
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Wesołych Świąt

  Prezent świąteczny w drewnianym pudełeczku dla bliskiej osoby, a także na prezent firmowy. Wewnątrz pudełka umieszczone zostały przepyszne śmietankowe krówki oraz oryginalna drewniana bombka z grawerem Wesołych Świąt. Całość wspaniale dekoruje specjalna karteczka z bożonarodzeniową grafiką, życzeniami i personalizowanym podpisem. 

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Kraft PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Kraft
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Kraft

  Wspaniały prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia umieszczony w drewnianym pudełeczku. W skład prezentu wchodzą pięknie zapakowane śmietankowe krówki oraz drewniana bombka z grawerem Wesołych Świąt. To rewelacyjna propozycja na firmowy prezent bożonarodzeniowy, a także dla bliskiej osoby. Całość świetnie dopełnia personalizowana karteczka z piękna...

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Czerwone Święta PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Czerwone Święta
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku Krówki i Bombka Czerwone Święta

  Brak pomysłu na prezent bożonarodzeniowy? Rewelacyjną propozycją jest drewniane pudełeczko wypełnione pysznymi śmietankowymi krówkami w czerwonych papierkach oraz oryginalna drewniana bombka z grawerem Wesołych Świąt. Wewnątrz znajduje się również karteczka z piękną grafiką, życzeniami i personalizowanym podpisem. Świetnie sprawdzi się jako prezent...

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku z klamerką Słodka Świąteczna Premia PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku z klamerką Słodka Świąteczna Premia
  64,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w pudełku z klamerką Słodka Świąteczna Premia

  Prezent świąteczny umieszczony w drewnianym pudełku, w skład którego wchodzą przepyszne krówki i czekoladki to fantastyczny pomysł na upominek dla każdego. Prezent jest oryginalnym sposobem na przekazanie życzeń Wesołych Świąt. Może być wręczony jako prezent firmowy lub upominek dla bliskiej osoby.

  64,98 zł 52,83 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM na pieniądze Bombka i krówki PREZENT świąteczny Z PODPISEM na pieniądze Bombka i krówki
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM na pieniądze Bombka i krówki

  Śliczny świąteczny upominek sprawi dziecku wiele radości, gdy zostanie odkryty pod choinką. W drewnianym pudełeczku umieszczono personalizowana karteczkę z świątecznymi życzeniami i ozdobną grafiką Świętego Mikołaja i reniferów. Wewnątrz umieszczono drewnianą bombkę z grawerem "Wesołych Świąt", pyszne krówki oraz woreczek w którym można umieścić gotówkę...

  59,98 zł 48,76 zł (netto)
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Świąteczna Premia Folk z krówkami PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Świąteczna Premia Folk z krówkami
  64,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Świąteczna Premia Folk z krówkami

  Śliczny świąteczny upominek pracownika w drewnianej skrzyneczce w modnym stylu folkowym. W pudełeczku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami, na której umieszczono klamerkę go której można przyczepić świąteczną premię. Elegancki prezent zawiera słodkie krówki oraz drewnianą bombkę z grawerem "Wesołych Świąt". 

  64,98 zł 52,83 zł (netto)
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone Święta 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone Święta 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone Święta 12 sztuk

  Przepiękny słodki prezent świąteczny umieszczony w drewnianym pudełku. Mleczne czekoladki w papierkach z napisem Wesołych Świąt zostały umieszczone w prześlicznym pudełeczku z naturalnego drewna. To wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych oraz gości. Taki prezent można podarować także na spotkaniu wigilijnym firmowym.

  54,98 zł 44,70 zł (netto)
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk

  Przepiękne i słodkie mleczne czekoladki w świątecznych papierkach umieszczone w drewnianym pudełku to idealna propozycja na prezent świąteczny. Czekoladki wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady prezentują się ponadczasowo i przekażą bliskim życzenia Wesołych Świąt. Całość umieszczona jest w pudełku z naturalnego drewna.

  54,98 zł 44,70 zł (netto)
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Najpiękniejsze Święta 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Najpiękniejsze Święta 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Najpiękniejsze Święta 12 sztuk

  Słodki czekoladowy kosz prezentowy wypełniony po brzegi najpiękniejszymi czekoladkami z mlecznej belgijskiej czekolady. Wspaniała propozycja na upominek, który oczaruje każdego. Idealny na prezent firmowy lub prezent świąteczny dla bliskich. Słodkości w drewnianym pudełku zachwycą każdego, niezależnie od wieku.

  54,98 zł 44,70 zł (netto)

Prezenty firmowe w pudełkach z logo na Święta - eleganckie propozycje

Blisko, coraz bliżej... Czas radości, miłości i magii, czas Świąt Bożego Narodzenia! Wraz z nadejściem tego wyjątkowego okresu, serca wypełniają się ciepłem, a my zaczynamy rozmyślać o najważniejszym elemencie tych Świąt – prezentach! Co roku, stajemy przed niełatwym zadaniem wyboru idealnego upominku dla naszych najbliższych. Jednak tym razem mamy dla Was doskonały pomysł na prezenty, które nie tylko dostarczą ogromną radość, ale również będą świadczyć o wyjątkowej trosce o naszych bliskich.

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą kolekcję świątecznych prezentów - prezentów w pięknie zaprojektowanych pudełkach z personalizowanym logo firmy. Czym się wyróżniają? To nie tylko prezenty. To wyraz naszej misji, aby sprawić, by te Święta były niezapomniane i niosły ze sobą specjalny przekaz.

Dlaczego nasze prezenty w pudełkach z logo firmy są tak wyjątkowe? Odpowiedź jest prosta – włożyliśmy w nie całe serce. Nasz sklep od lat dba o Wasze potrzeby i oczekiwania, a to, co robimy, jest dla nas pasją. Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co przekroczy granice zwykłego upominku i zostawi ślad w sercach obdarowanych.

Każde pudełko z logo firmy to opowieść sama w sobie. Starannie dobrany design, dopasowany kolorystycznie do magicznej atmosfery Świąt, wzbudza zachwyt i ciekawość. Otwierając je, odkryjecie nie tylko pięknie zapakowany prezent, ale także ciepłą i osobistą wiadomość od nas – życzenia, które mają sprawić, byście poczuli się wyjątkowo.

Ale to nie wszystko! Wnętrze pudełka kryje prawdziwą ucztę dla zmysłów. Dla miłośników słodyczy przyszykowaliśmy wyborne ciasteczka i czekoladki, które rozpływają się w ustach. Dla tych, którzy kochają momenty relaksu, mamy aromatyczną herbatę i świece zapachowe, które otulą Was ciepłem i błogością.

To, co nas wyróżnia, to troska o szczegóły. Dbamy o każdy element naszych prezentów, aby stworzyć doskonałe doznania dla Waszych bliskich. Chcemy, aby nasi klienci poczuli, że dali coś więcej niż tylko przedmiot – dali kawałek siebie, swojego serca i duszy.

Gdy nadejdzie czas rozdawania prezentów, zobaczcie, jak blask w oczach Waszych najbliższych staje się intensywniejszy, a uśmiech na ich twarzach nabiera jeszcze większego znaczenia. Z naszymi prezentami w pudełkach z logo firmy możecie być pewni, że podarowaliście niezapomniany i pełen miłości upominek.

Tak więc, w tym magicznym czasie, przyłączcie się do naszej misji dzielenia się radością i miłością. Wybierzcie nasze prezenty w pięknych pudełkach z logo firmy, by zobaczyć, jak magia Świąt przekształca się w rzeczywistość.

Bo w naszym sklepie wierzymy, że prezenty są jak małe czary, które sprawiają, że świat staje się lepszy. I chcemy, aby nasze prezenty wniosły magię do Waszych Świąt Bożego Narodzenia.

Dołączcie do nas, by uczynić te Święta niezapomnianymi dla Waszych najbliższych!

Boże Narodzenie to doskonała okazja nie tylko do obdarowania bliskich prezentami. To również czas podsumowań. Zbliżający się koniec roku pozwala na zrobienie rachunku zysków i strat zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm decyduje się na przygotowanie wyjątkowych prezentów dla swoich pracowników. Popularne są również upominki dla kontrahentów, które stanowią podziękowanie za owocną współpracę. Jak wybrać odpowiednie podarunki na Boże Narodzenie? Prezenty w pudełkach to szeroki wybór drobnych upominków opakowanych w eleganckie pudełka. Dzięki ich klasycznej formie oraz atrakcyjnej zawartości idealnie sprawdzają się na firmowe upominki rozdawane podczas firmowych imprez bożonarodzeniowych. W naszym sklepie odszukasz wiele wspaniałych opcji prezentowych, które na pewno wpasują się w gusta i preferencje Twoich pracowników, czy partnerów biznesowych.

Jakie prezenty z logo firmy?

 • elegancki długopis z logo firmy,
 • notes z logo i motywacyjnymi cytatami,
 • kalendarz na następny rok z logo firmy,
 • kubek termiczny z logotypem,
 • powerbank z grawerem logo firmy,
 • smukła skórzana portmonetka z logo,
 • breloczek do kluczy z logo i imieniem obdarowanego,
 • personalizowany brelok do bagażu z logo firmy,
 • karta podarunkowa z logo, do wykorzystania w firmowym sklepie,
 • designerska koszulka z nadrukiem logo firmy,
 • skórzany etui na telefon z logotypem,
 • pendrive z logo firmy i pojemnością do przechowywania danych,
 • zestaw długopisów różnych kolorów z logiem,
 • gadżet multimedialny z logo, np. słuchawki lub głośnik Bluetooth,
 • elegancki kalendarz biurkowy z logiem,
 • smycz z logo, idealna na identyfikator lub klucze,
 • komplet eleganckich notesów z logo i różnymi rozmiarami,
 • lekki i wytrzymały plecak z logiem firmy,
 • stylowy parasol z logo,
 • zegar ścienny lub biurkowy z wygrawerowanym logo firmy.

Te prezenty z logo firmy będą doskonałymi upominkami, które dodadzą osobistego charakteru i wyjątkowości podczas okazji takich jak Święta Bożego Narodzenia czy inne wydarzenia firmowe.

Dlaczego warto zdecydować się na prezenty w pudełkach z logo firmy?

Zdecydowanie warto wybrać prezenty w pudełkach z logo firmy z wielu powodów. Oto kilka kluczowych argumentów, dlaczego taki wybór może być doskonałym pomysłem.

Prezenty z logo firmy pozwalają na indywidualizację upominków. Logo dodaje elementu personalizacji, dzięki czemu upominek staje się bardziej osobisty i unikalny. To doskonały sposób, aby wyrazić wdzięczność i docenienie dla obdarowanego. Przepięknie zaprojektowane pudełka z logo firmy stanowią doskonałą reklamę. Gdy obdarowany otrzymuje prezent w takiej formie, od razu kojarzy go z Waszą firmą. To może pomóc w budowaniu i wzmacnianiu marki, zwiększając świadomość marki wśród obdarowanych i ich otoczenia. Prezenty w pudełkach z logo firmy dodają profesjonalizmu i prestiżu. Dbałość o szczegóły, elegancki design i obecność logotypu pokazują, że firma zwraca uwagę na jakość, a także dba o swoich klientów i pracowników. Otrzymanie eleganckiego prezentu od firmy może wzmocnić więź z marką. Klienci i pracownicy, którzy otrzymują wartościowe prezenty, często czują większą lojalność wobec firmy. Prezenty w pudełkach z logo firmy można dopasować do różnych okazji i preferencji odbiorcy. Istnieje wiele różnych rodzajów prezentów, które można spersonalizować, aby spełnić oczekiwania obdarowanego. Otrzymywanie prezentu już samo w sobie wzbudza radość i zaskoczenie, a elegancko zapakowany prezent z logo firmy dodatkowo podkreśli wyjątkowość tej chwili. Prezenty w pudełkach z logo firmy są także sposobem na wyrażenie wdzięczności i uznania w sposób etyczny. Tego typu prezenty mogą zastąpić bardziej tradycyjne, ale czasem mniej ekologiczne i nieetyczne formy podziękowań. Ponadto, prezenty w pudełkach z logo firmy są świetnym narzędziem reklamowym. Logo może być umieszczone na samym pudełku lub na etykiecie przyczepionej do niego, a także może być wydrukowane bezpośrednio na prezencie. To sprawia, że osoba obdarowana będzie miała stałe przypomnienie o firmie. Prezenty w pudełkach z logo firmy są czymś unikalnym i niestandardowym. Jest to idealna okazja do wykazania uznania wobec klientów, pracowników lub partnerów biznesowych.

Warto zauważyć, że prezenty w pudełkach z logo firmy są idealnym wyborem zarówno dla klientów, partnerów biznesowych, jak i pracowników. Stanowią one wyraz wdzięczności i zainteresowania drugą osobą, jednocześnie pozostając skutecznym narzędziem marketingowym. Jest to zatem doskonały sposób na połączenie relacji biznesowych z dbałością o wizerunek firmy i zadowolenie odbiorców.

Firmowe prezenty w pudełkach na Boże Narodzenie

Gustowne zestawy produktów zamknięte w ozdobnych pudełkach prezentują się naprawdę wyjątkowo. W takich opakowaniach znaleźć można najróżniejsze artykuły: ozdoby, opłatki, słodycze, kubki czy alkohole, a każdy z nich zaprojektowany jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wspaniałym prezentem na Gwiazdkę dla pracowników czy kontrahentów będą symboliczne produkty związane z Bożym Narodzeniem. To bardzo uniwersalne podarunki, które oczarują obdarowane osoby swoim wyglądem. Tradycyjny, bożonarodzeniowy opłatek to wspaniała propozycja firmowego prezentu. Delikatny opłatek zawiera cudowny, bożonarodzeniowy akcent i jest symbolem pojednania i przebaczenia, a także miłości i przyjaźni, dlatego świetnie sprawdzi się jako wypełnienie drewnianego pudełka. Znajdziesz w naszej ofercie tradycyjne białe opłatki bez wzorów, ale także personalizowane opłatki wigilijne ze świątecznymi życzeniami. Opłatek w pudełku z motywem kominka, iglastych gałązek czy śnieżnej kuli będzie ślicznym upominkiem. 

Prezent firmowy w pudełku

Propozycja prezentu dla firm: zestaw świąteczny z krówkami, kawą świąteczną i syropem

Prezenty bożonarodzeniowe z logo firmy

Prezenty w pudełkach posiadają możliwość personalizacji, co powoduje, że nabierają jedynego w swoim rodzaju charakteru. Nazwa czy logo firmy pozwolą podkreślić, od kogo Twoi kontrahenci czy pracownicy otrzymali taki podarunek. Pudełka natomiast wykonane są z jasnego drewna bądź grubej tektury, dzięki czemu fenomenalnie wpisują się w trendy eko. A skoro o modzie mowa, naturalne zestawy są doskonałą propozycją na Boże Narodzenie. Niewielka skrzynka z dwoma przegródkami wypełnionymi dopasowanymi do siebie produktami oczaruje każdego. Prezent na Święta ze śmietankowymi krówkami i drewnianą ozdobą to doskonała propozycja. Przecudowne bombki ze sklejki w różne wzory i wszelakie kształty to niezwykłe urozmaicenie każdego wnętrza. Wewnątrz pudełka znajduje się też klamerka do przymocowania gotówki. Drewniane ozdoby są także dostępne w nieco mniejszej odsłonie. Pudełko z bombką stanowi świetny upominek dla klientów biznesowych w Twojej firmie.

prezent firmowy zestaw

Pomysł na prezent firmowy: zestaw z kubkiem, krówkami i miodem

Personalizowane prezenty w pudełkach dla firm

Wiele prezentów w pudełkach można spersonalizować. Dzięki temu każdy podarunek będzie miał wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Kosz prezentowy z kubkiem w odcieniach zieleni albo czerwieni idealnie podkreśli atmosferę Bożego Narodzenia. Oprócz naczynia w boxie znajduje się również aromatyczna herbata, pałeczka i miód oraz śmietankowe krówki. Naturalne ozdoby w postaci wypełnienia gwarantują rewelacyjny wygląd podarunku. Wspaniałą propozycją na Gwiazdkę może być także kosz prezentowy z winem albo filcową maskotką skrzata. Postaw na bardziej tradycyjny albo nowoczesny wariant i zaskocz swoich kontrahentów świąteczną niespodzianką. Każdy produkt ozdobiony bożonarodzeniowymi motywami wygląda fenomenalnie. Dla miłośników ciepłych skarpet, świątecznych skarpet, tematycznych skarpet, czy wszystkiego naraz polecają się nasze mikołajowe skarpety w pudełku. Taki zestaw na prezent firmowy będzie niezwykle miłym gestem z elementami humorystycznymi. Takim prezentem zaskoczysz i umilisz świąteczny czas każdemu pracownikowi. 

Świąteczne prezenty w pudełkach z logo

Słodki akcent podczas Bożego Narodzenia to niezbędny element każdego prezentu i każdej zastawy stołowej. Wraz z naszymi papierowymi czekoladownikami, Wasze słodkie upominki nabiorą niezwykle szykownego wyglądu oraz wspaniałego osobistego charakteru, dzięki opcji personalizacji. Drewniane pudełko z czekoladkami w skandynawskim stylu to kolejna niezawodna propozycja na Gwiazdkę. Zaskocz swoich pracowników słodkim prezentem, który osłodzi im ten przedświąteczny okres. Słodycze są również elementem większych zestawów. Kosz prezentowy na Święta z ręcznie robioną czekoladą, eko miodami oraz winem stanowi bardzo uniwersalny podarunek. Można go z powodzeniem wręczyć kobietom i mężczyznom w dowolnej branży! Duże zestawy oraz małe pudełka - w każdym z nich słodkości sprawdzą się kapitalnie. 

prezent firmowy czekoladki

Pomysł na prezent firmowy: skrzynka z czekoladkami