Prezenty firmowe według ceny

Tradycja wręczania prezentów sięga wiele lat wstecz oraz zmienia się wraz z czasem. Dawanie prezentów firmowych to bardzo miły gest, który pozwala pracownikowi na poczucie się docenionym. Personalizowane prezenty, czy upominki to również doskonała forma na przekazanie świątecznych życzeń. Zależnie od potrzeb nasz sklep oferuje świąteczne prezenty firmowe w przedziale cenowym do 60zł, 60-90zł oraz ponad 90 zł. W każdej z opcji dostępna jest usługa personalizacji, która przekaże najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie, doceni zaangażowanie i wkład pracowników oraz umili czas podczas przerwy świątecznej.

Podkategorie

  • Prezenty firmowe do 60zł

    Nasz sklep MojaGwiazdka.pl w kategorii cenowej do 60zł w prezentach firmowych oferuje drobne upominki z personalizacją, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do każdego firmowego prezentu, czy zestawu świątecznego. W tym przedziale cenowym znajdują się również mniejsze skrzynie z prezentami firmowymi, a także zestawy noworoczne z przedmiotami, bez których Sylwester się nie odbędzie. Również znajdziecie tu personalizowane butelki z alkoholem w mniejszej wersji, jak i tej standardowej. Dodatkowo do 60zł namierzycie drewniane skrzynki prezentowe w naturalnym stylu, które idealnie nadadzą się na opakowanie Waszych prezentów.

  • Prezenty firmowe 60-90zł

    W prezentach firmowych od 60-90zł znajdują się świąteczne zestawy prezentowe w drewnianych skrzynkach. Dostępne jest unikalne wino jarzębinowe w drewnianej, personalizowanej skrzynce, a także inne mniejsze skrzynki z praktycznymi prezentowymi upominkami, takimi jak serwetki, świąteczne świeczki oraz słodkości. W każdym z zestawów znajduje się element personalizacji, dlatego proponowane przez nasz sklep zestawy prezentowe to idealna opcja na firmowy prezent. W tym przedziale cenowym odszukacie również drewnianą, personalizowaną skrzynkę do samodzielnego wypełnienia według własnej wizji artystycznej i upodobań.

  • Prezenty firmowe 90zł i więcej

    Świąteczne zestawy prezentowe w przedziale cenowym powyżej 90zł oferują najwięcej różnorodnych opcji prezentowych: od tematycznych skrzynek dobranych kolorystycznie pod jeden motyw, przez skrzynki z luksusowym szampanem do skrzynek z serii PREMIUM, dla najbardziej wymagających. Każda ze skrzynek zawiera personalizację, która nadaje prezentom unikalnego charakteru. Dzięki opcji tematycznych zestawów (np. rozgrzewający, pod motywem gruszki, czy polskich owoców) można dobrać prezent firmowy wedle osobistych upodobań i preferencji, czy zaskoczyć obdarowywaną osobę.

PREZENTOWA TRADYCJA

Tradycja dawania prezentów jest jedną z najbardziej wyczekiwanych tradycji dzieci, nic dziwnego. Otrzymywanie drobnych upominków jest bardzo miłym gestem, a dawanie prezentów jest jeszcze lepsze. Zwyczaj dawania prezentów w środowisku firmowym jest bardzo atrakcyjny i pozwala każdemu poczuć się docenionym. Na magiczny okres świąteczny warto zadbać o cudowne prezenty świąteczne dla pracowników, czy partnerów biznesowych. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo fantastycznych opcji, które idealnie sprawdzą się jako firmowy prezent. W tej kategorii znajdziecie upominki ułożone według podziału cenowego, co ułatwi szukanie, zaoszczędzając czas.

PREZENTY FIRMOWE DO 60 ZŁ

W kategorii prezentów do 60zł znajdziecie wiele przepięknych opcji na samodzielny upominek lub jako cudowny dodatek do zestawu prezentowego. Każdy z prezentów firmowych zawiera genialną opcję personalizacji, która urozmaici cały prezent i nada mu unikalnego charakteru. Drobne upominki z personalizacją to wspaniała propozycja na dodatek dekoracyjny do nakryć gości, który na długo zostanie w ich pamięci. Dodatkowo w tej półce cenowej odnajdziecie gotowe, umiejętnie skompletowane zestawy noworoczne, czy bożonarodzeniowe. Nasz sklep oferuje przeróżne alkohole świąteczne, noworoczne z personalizowaną naklejką, drewniane skrzynie na alkohol, czy papierowe, wykwintne czekoladowniki.  Idealny prezent firmowy to niekoniecznie najdroższa wersja, ale umiejętnie skomponowany zestaw, czy drobny upominek w estetycznym opakowaniu. Tradycja dawania prezentów sięga wielu lat wstecz, a wprowadzenie jej podczas świątecznych spotkań firmowych to bardzo miły gest w stronę pracowników, czy partnerów biznesowych. 

PREZENTY FIRMOWE OD 60-90ZŁ

W przedziale cenowym od 60-90zł znajdziecie gotowe zestawy w drewnianych skrzynkach wykonanych z naturalnego, jasnego drewna. Do każdego zestawu dodana jest możliwośc personalizacji, co sprawia, że prezent nabiera cudownego, unikalnego charakteru, który na długo pozostanie w pamięci Waszych pracowników, czy partnerów biznesowych. W zestawach dostępne jest unikalne wino jarzębinowe w drewnianej, personalizowanej skrzynce, a także inne mniejsze skrzynki z praktycznymi prezentowymi upominkami, takimi jak serwetki, świąteczne świeczki oraz słodkości. W przedziale cenowym od 60-90zł znajduje się gotowa drewniana skrzynka na prezenty do własnej aranżacji. Dzięki jej uniwersalności oraz estetycznemu wyglądowi możecie schować w niej dowolnie dobrany prezent. Dzięki możliwości własnego jej wypełnienia, możecie puścić wodze fantazji i stworzyć niesamowity prezent według własnej wizji artystycznej oraz preferencji.

PREZENTY FIRMOWE ZA 90ZŁ I WIĘCEJ

Kategoria z prezentami z wyższej półki to opcja dla najbardziej wymagających. Znajdziecie tu wiele różnorodnych zestawów świątecznych, z których każdy zawiera personalizowany element z logo firmy. Dzięki zabiegowi personalizacji, taki prezent pozostanie w pamięci na długo. W tej półce cenowej pojawia się również nowa skrzynka, większa i wykonana z bielonego drewna. W takich skrzynkach schowane są zestawy PREMIUM, które dzięki swojej wykwintnej, bardzo aromatycznej zawartości tworzą wspaniały, luksusowy efekt. Punktem kulminacyjnym każdego z zestawów PREMIUM jest obecność wysokiej klasy szampana Moët&Chandon Ice Imperial lub Moët&Chandon Rosé Imperial. Najbardziej urozmaiconą opcją prezentową w tej kategorii są tematyczne kosze prezentowe, których motywem przewodnim jest konkretny aromat smakowy. Niekonwencjonalne połączenia czarnej porzeczki z chilli, czy jarzębiny z miodem tworzą unikalne opcje, obok których nie można przejść obojętnie. Zaskoczcie i zachwyćcie swoich obdarowywnych wspaniałymi zestawami, udanych zakupów i Wesołych Świąt!