Worki i skarpety

Oryginalne pomysły na pakowanie prezentów świątecznych. Worki na prezenty i świąteczne skarpety to ponadczasowe dodatki na Boże Narodzenie. Pozwalają zapakować prezenty różnego rodzaju - duże, małe oraz te nieforemne. Worki i skarpety do prezentów ułatwią przygotowanie paczek dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Można też wykorzystać je do szybkiego i estetycznego zapakowania prezentów dla rodziny i przyjaciół. Worki czy skarpety na prezenty z podpisem będą jedynym w swoim rodzaju pomysłem na tegoroczne Święta!

 • WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Miś WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Miś
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Miś

  Jak zapakować alkohol na prezent świąteczny? Rewelacyjnym wyborem będzie przepiękny worek wykonany z białej satyny z nadrukiem misia i spersonalizowanym podpisem. Worek posiada napis Wesołych Świąt, a także trwał nadruk. Dzięki sznureczkom na górze można bardzo szybko przygotować efektowne opakowanie prezentowe.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Merry Christmas WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Merry Christmas
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne satynowy Z TWOIM PODPISEM Merry Christmas

  Worek na wino ze spersonalizowanym podpisem i życzeniami Wesołych Świąt przygotowany w nowoczesnym stylu. Worek prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Napis utrzymany jest w modnym stylu, wspaniale wpisuje się w trendy. Worek jest szybkim sposobem na zapakowanie alkoholu na prezent świąteczny.

  19,98 zł 16,24 zł (netto)
 • SKARPETA na prezenty świąteczne z filcu Renifer SKARPETA na prezenty świąteczne z filcu Renifer
  10,00 zł 16,98 zł
  Wyprzedaż!
  SKARPETA na prezenty świąteczne z filcu Renifer

  Skarpeta na prezent świąteczny z dekoracyjnym motywem renifera. Skarpeta wspaniale sprawdzi się jako element świątecznej dekoracji. Skarpeta pozwoli szybko i efektownie zapakować prezent lub słodycze od Świętego Mikołaja.

  10,00 zł 16,98 zł 8,13 zł (netto) Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 16,98 zł